هیچ کس نمی داند چه مدت coronavirus همه گیر خواهد داشت. اما یک چیز قطعی است: این کشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده. او ممکن است زنده ماندن ویروس و زندگی می کنند, اما او را به مرگ سیاسی است.

این انتخابات در ایالات متحده است که هنوز بیش از هفت ماه خاموش — مدت زمان طولانی در سیاست است. پیش بینی هفت سال در پیش هستند و بی پروا. اما یک ویروس است که سیستم ایمنی بدن به حالت عادی سیاست های پولی و یا مالی محرک نرخ بهره وام پوشی و همه معمولی تاکتیک برای مبارزه با بحران اقتصادی و یا برنده شدن در انتخابات. در بهترین سناریو این بیماری همه گیر خواهد شد و طی سه ماه گذشته و جهان خواهد گزاف گویی برگشت به حالت عادی شاید فقط در زمان برای ما انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر 7. در بدترین سناریو این ویروس هنوز هم می شود, پخش كردن, پزشکی و اقتصادی ویران کردن در ماه نوامبر.

حتی در بهترین سناریو مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست بدهند. مهم نیست که چگونه به خوبی او دسته ویروس مهم نیست که چقدر درخشان پزشکان و جامعه مدنی در پاسخ به چالش میلیون ها نفر هنوز به آلوده و هزاران نفر در حال رفتن برای مردن. در حال حاضر صرفا روش آماری نشان می دهد که در یک سال نرمال 20 ، 000 70,000 آمریکایی مرگ از آنفولانزا. اضافی 5,000 مرگ و میر ناشی از coronavirus را به سختی ایجاد یک موج دار شدن.

اما حتی در این بهترین سناریو رئیس جمهور نمی خواهد بود قادر به فرار از سرزنش است. به یاد داشته باشید, طوفان کاترینا در سال 2005 بود نه تقصیر از جورج بوش رئیس جمهور, اما او را کشتند سیاسی است. مقامات محلی که اجازه فقیر سیاه پوستان به طور غیر قانونی ساخت شهرک ها در مناطق کم ارتفاع بودند به وضوح در گسل. در عین حال بوش هرگز نمی تواند شانه از رسوایی فاجعه از آنجا که باک متوقف می شود با رئیس جمهور بدون توجه به آنچه. همان درست خواهد بود و از coronavirus. باک متوقف خواهد شد با مغلوب ساختن پیشی جستن, حتی اگر او تلاش می کند به تماس با آن یک ویروس است. که غرق خواهد شد او در انتخابات آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا سعی کردم به پیف پیف این ویروس با گفتن آن کوچک در مقایسه با نرمال آنفولانزا عفونت و مرگ و میر. که روابط عمومی اشتباه نمی خواهد فراموش شود.

تهمت و دیگر جمهوری خواهان را سریع صورت چرخش و اعلام کرد که این بیشترین پزشکی چالش در یک قرن. شهرهای متحده و تکه های زیادی از این کشور قفل شده بودند را به پایین نگه داشتن خارجی ها از ورود. هر تصور محدودیت برای به حداقل رساندن تماس و بنیادی عفونت تحمیل شد. میله, رستوران ها, تئاتر, سینما, سالن, کلیساها, رویدادهای ورزشی و گردهمایی بیش از یک تعداد انگشت شماری از مردم تعطیل شد.

هیچ کس نمی داند زمانی که آنها دوباره باز خواهد شد. شرکت های هواپیمایی و اتوبوس و قطار و کشتی در حال mothballed. بسیاری از کارخانه ها و دفاتر خاموش می خواهید برای کار و دیگران خاموش می خواهید برای کارگران است.

هر کسی که خواست به کار خارج از خانه وجود دارد اما محدودیت شدید به این. عظیم سقوط حداقل 10-12 ٪ کاهش در تولید ناخالص داخلی برآورد شده برای یک ماه یا دو و هیچ کس نمی داند چه زمانی این کار را ادامه خواهد داد.

حتی در بهترین سناریو بهبود خواهد بود آهسته و مردد. پیش از این هرگز دولت عمدا ایجاد یک رکود اقتصادی با خاموش کردن جنبش و فعالیت است. ترس مرکب است مشکل: حتی کسانی که مجاز به حرکت خواهد نه نه. در بهترین سناریو عفونت و مرگ و میر ممکن است پیتر در سه ماه. را همه به طور ناگهانی می آیند و به رقص در خیابان ها و رفتن به صرف تعطیلات و ولگردی و قانونی شکنی? نه در همه. بسیاری از باقی خواهد ماند و تردید در مورد تضمین دولت است. بسیاری را نگران است که مسافران از خارج از کشور ادامه خواهد داد برای آوردن در عفونت های ماه. گویا مردم به تعویق انداختن و رفتن به رفتن در تعطیلات رفتن به دیزنی لند و یا بر روی کشتی. بسیاری از شما دریغ حتی برای رای دادن مگر اینکه آنها می توانید به صورت الکترونیکی. درب-به-درب canvassing برای رای خواهد ناپدید می شوند.

دولت آمریکا پیشنهاد به ارسال چک از $1000 به همه بزرگسالان به زودی و اضافی چک اگر فعالیت نمی انتخاب کنید تا. این نقض ارتدوکس اقتصاد اما هیچ سیاستمدار می دهد درباره قطع ارتدکسی در این بحران و به درستی. اما مردم را گرفتن $1,000 چک در یک صرف ولگردی و قانونی شکنی? آنها به طور ناگهانی پر کردن تئاتر و مراکز خرید ؟

نه یک فرصت. آنها را صرف ضروریات اما ذخیره کردن بخشی از پول برای احتمالات از جمله احتمالات سلامت است. اشتباه نکنید این رکود می تواند به سرعت با گلوله برف زدن به عظیم شکست کسب و کار است که خواهد شد و سپس آمار بانک و ممکن است باعث شود یکی دیگر از بحران مالی است. نه تا سال 2020 به پایان می, ما می دانیم که اگر ما باید یکی دیگر از بحران مالی است. سپس عفت در مخارج خانوار است که بیش از حس مشترک. در عین حال که همان عقل سلیم خواهد داد و بیداد یک بهبود اقتصادی.

در حال حاضر وجود دارد هیچ پاسخ خوبی. اما در واقع وجود دارد یک قطعه خوب از اخبار. مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست بدهند انتخابات. هورا!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im