بسیار به ترس از بسیاری از مردم در اینجا دولت بریتانیا تا کنون گرفته شده نسبتا sangiune رویکرد به توقف گسترش کرونا ویروس حتی به عنوان تایید موارد افزایش به بیش از 1000. در مقایسه با بسیاری از کشورهای همسایه شده است وجود دارد هیچ فرودگاه غربالگری هیچ مدارس یا بسته هیچ ممنوعیت تجمعات عمومی, بدون کنترل اجتماعی در مجاورت و هیچ ممنوعیت سفر. روز پنج شنبه پس اضطراری کبرا نشست و تحت فشار افکار عمومی برای نشان دادن برخی از ضرورت و رهبری, انگلیسی, ساعت, Boris Johnson, گذاشته خود, استراتژی دولت برای مقابله با کرونا بیماری همه گیر. علامت تجاری Etonian هیاهو و buffoonery رفته بود. به جای آن وجود دارد ایستاده بود نه وحشت زده به دنبال مرد.

اولا ما ظاهرا به اتمام “مهار فاز” (نگاه کنید به بالا؟؟) و ما در حال ورود به “تاخیر فاز’. در مرحله دوم پس از بررسی دقیق در اینجا طرح در سه (بله سه) گلوله امتیاز: 1) Oldies باید خاموش ماندن کشتی های کروز; 2) Kiddies نباید رفتن به مدرسه camp; 3) صبر کنید برای گرفتن اوج این بیماری همه گیر قبل از پیاده سازی و قفل کردن اقدامات برای به حداقل رساندن اقتصادی اختلال (چگونه آنها را مدیریت برای به دست آوردن زمان بندی این درست است که حدس میزنن اما ظاهرا آنها “بودن سرب با علم”). چه در انگلستان می دانم که دوستان اروپایی ما نمی? با توجه به عدم وضوح کمی تعجب مردم با یورش به مغازه ها برای ماکارونی و دستمال توالت!

ثالثا که شهردار بزرگترین شهر کشور و مرکز مالی صادق خان بود و نه دعوت به کبرا جلسه نشان می دهد که دولت هنوز هم بازی سیاست حزب در زمانی که عموم مردم انتظار متجانس یکپارچه تلاش برای جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود را.

به نظر می رسد دولت همچنان به اولویت بندی تجارت آن در دستور کار سیاسی و نفس بالاتر از همه چیز (از جمله رای دهندگان رفاه). طلبانه و من نیز نمی تواند کمک کند فکر که تاج وارد کرده تا حدودی fortuitously برای منحرف کردن اذهان همه ما از هر توپ که دولت ساخت Brexit مذاکرات و در حال اجرا در اقتصاد است. خواهد دولت را به عدم تمایل به سازش در سیاست و ایدئولوژی کاهش توانایی خود را برای مقابله با این جریان و بی سابقه ،

در واقع دهه گذشته از حزب محافظه کار حکومت دیده است تدریجی اجرای یک isolationist, نخبگان ایدئولوژیک اجتماعی و اقتصادی و اجتماعی ، زمانی که محافظه کاران در زمان بیش از گوردون براون ملی کیف پول در تنگه وخیم است. دیوید کامرون و جورج آزبورن انجام یک کار استرلینگ نجات ملت ترازنامه از طریق برش هزینه اما پس از آن آنها (و جانشینان آنها) تصمیم گرفت برای رفتن فراتر از حواله و نظارت سیستماتیک و مزمن underfunding از خدمات دولت است. حزب محافظه ریاضت است gutted مقامات محلی بسته کتابخانه آورده بیمه خدمات درمانی و خدمات اورژانس را به زانو خود را و به طور موثر حذف بسیاری از خدمات اجتماعی.

این واقعیت که تازه وارد صدراعظم Rishi Sunak ناگهان اعلام کرد £600 میلیارد دلار ریخت و پاش در این هفته بودجه را نشان می دهد چقدر محافظه کاران شده اند فشردن کتاب. بیش از حد کمی دیر شاید; همانطور که ما سر به این بیماری همه گیر بیمه خدمات درمانی کارکنان کمبود بیش از 100 ، 000 حرفه ای.

این نقاط جدید بر اساس سیاست های مهاجرتی معرفی شده توسط دبیر خانه Priti پاتل را بیشتر تشدید مسائل نیروی انسانی در مراقبت بهداشتی و اجتماعی بخش. دولت برای برخی از زمان حال بوده است پرورش این ایده که ارزان اتحادیه کارگران تاثیر منفی اقتصاد و مهاجران جز جنایتکاران تروریست ها و سود دزد. البته واقعی شواهد نشان می دهد که مهاجران شده اند net همکاران به اقتصاد ما و حزب محافظه ریاضت اقتصادی شده است علت واقعی گسترده محرومیت. با اینحال بسیاری از رای دهندگان خریداری شده به تبلیغات و در پشت است که ما خارج شد اتحادیه اروپا و متوقف آزادی شاهد غم انگیز Windrush رسوایی اخیر بحث برانگیز اخراج از جامائیکا 50.

به عنوان یک کنار طنز در اینجا این است که Priti پاتل و دیگر نسل اول استرالیایی ها در حال حمایت ضد مهاجر که سیاست های را متوقف کرده اند و خود را پدر و مادر و یا پدر و مادر بزرگ از آمدن به اینجا. بحث در مورد کشیدن تا پل متحرک.

حتی مرگ حامیان و متحدان گذاشته اند به ساعت برای خود ظاهری تزلزل بیش از تاج. سابق مبارزه با تروریسم در اروپا رهبر حزب و once upon a time, محافظه کار, Nigel Farage گفت: دولت پاسخ “مرز غفلت”.

در حال حاضر به نظر می رسد که غیر از نهادهای دولتی در حال مصرف منجر شود. به لیگ برتر فوتبال, لیگ, PGA, لندن, ماراتن تمام شده است به تعویق انداخته یا متوقف شده است. شما در حال مشاهده شماره 10?

اگر استراتژی دولت را تبدیل به صدا و مدیریت ما برای جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی و به حداقل رساندن مرگ و میر, من فقط به عنوان سپاسگزار به عنوان هر کس دیگری. اما وقتی که من هستم و مشاوران او در مورد بحث “گله ایمنی” و گفتن ما را به “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل…در چانه” من احساس می کنم صفرا شروع به بوسیله اسباب گردنده در معده من. علاوه بر این برای یک ساعت که به تازگی با آن مواجه انتقاد بر مدیریت بحران سیل و ساخته شده است که تکرار gaffs در مورد مسابقه مادران تنها طبقه کارگر مردان و فقر او باید خود را به نفع اجتناب کردن کاف و بی دست و پا اظهارات در مورد “خانواده خود را از دست دادن عزیزان” به کرونا در حالی که در همان نفس به ما گفتن به حمل “کسب و کار به طور معمول” است. مهم نیست. این است که در حال حاضر او نیاز به اثبات او را مردی برای تمام مردم و ارائه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im