ما بیشترین پزشکی-تقدیر-بحران اقتصادی در تاریخ است. آن را بپذیرد یا نه coronavirus در حال حاضر ایجاد یک رکود جهانی. حتی پیش از آن در اروپا و ژاپن verged در رکود اقتصادی در حالی که هند رشد تولید ناخالص داخلی تا به حال نصف از اوج آن است. این برگ های کمی انعطاف پذیری برای دیدار با آمدن طوفان.

بیایید امیدواریم که coronavirus را نمی خواهد به عنوان بد به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی که آلوده 200 میلیون کشته و 50 میلیون نفر در 1918-19 — بیش از همه مبارزه با مرگ و میر در جنگ جهانی اول هیچ واکسن و یا درمان وجود داشته آنفلوآنزای اسپانیایی همانطور که وجود دارد هیچ کدام برای coronavirus. این را حفظ خواهد کرد, پخش كردن, تا آن را به طور طبیعی می میرد مانند دیگر بوده است ،

در بهترین سناریو این ویروس ممکن است یکی از آخرین سه ماهه. Lakhs از افراد و کسب و کار خواهد مرد اما بسیاری از اقتصاد می تواند احیای پایان سال 2020 است. در این بهترین سناریو جهان و هند رنج می برند, کوتاه, جدی, اما نه فاجعه بار رکود است.

در بدترین سناریو این ویروس را ویران برای یک سال. که در مورد میلیاردها ممکن است آلوده و دهها میلیون نفر ممکن است بمیرد. اکثر کارشناسان پیش بینی فقط 0.5 میلیون مرگ و میر. هنوز هم اقتصادی اختلال خواهد بود احتمالا به عنوان بد به عنوان در سال 2008.

اکثر تحلیلگران باید متمرکز به درستی در این فاجعه انسانی. اما عواقب اقتصادی ممکن است به عنوان بد است. اول-اثرات دور در حال حاضر روشن است. زمانی که چین قفل شده هوبئی منبع ویروس این اختلال جهانی زنجیره ارزش در تولید صنعتی به ویژه الکترونیک و داروسازی. جهان آماده برای یک تجارت شوک. هند محدود صادرات برخی از داروها برای جلوگیری از کمبود. اوپک توافق از هم جدا افتاد و قیمت نفت سقوط کرد, تهدید نفت و مرتبط با صنایع از جمله خودرو به خصوص بازیکنان کوچک.

پس از آن آمد عظیم اختناق از فعالیت های دولت برای سرکوب ویروس. جنبش کاهش یا ممنوع در کل کشور شروع شد. آمریکا ممنوع بازدید کنندگان از 26 کشور اروپایی و مطمئنا گسترش لیست. هند متوقف ویزا به گردشگران و اتوماتیک ترخیص کالا از گمرک برای NRIs. کشور پس از کشور است که اجرای انزوا.

جلسات جمعی از همه نوع — توکیو بازی های المپیک, لیگ, در, هند, جام جهانی فوتبال, ملی بسکتبال در ایالات متحده آمریکا و دیگر ورزش ها spectaculars شده اند و یا به زودی لغو شود. سرگرمی و رستوران ها شده است vivisected: نیویورک تعطیل برادوی را نشان می دهد. در بسیاری از کشورها در این مجمع بیش از 100 نفر است که محدود و یا ممنوع است. این ممکن است مانند نگاه هراسناک درد نمیخورد اما هیچ دولت می خواهد به متهم اجازه دادن به مردم می میرند.

هند teems با جشنواره ها و سایت های زیارتی که در آن lakhs شرکت کنند. Vaishno Devi, Triveni تیروپاتی و سایت های دیگر دریافت میلیون ها نفر از زائران در سال است. خواهد دولت نزدیک همه آنها را و یا اجازه دهید آنها را تبدیل به هاب از قاتل عفونت است ؟ آنچه در مورد Durga Puja, دیوالی, Ganesh Chaturthi و جمعی دیگر جشنواره ها? رسمی ممنوع خواهد بود و از لحاظ سیاسی دشوار و غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن. درس: هند است که عمده خطر جهانی مرکز. امیدوار است که بالا هندی درجه حرارت را کشتن ویروس نگاه اغراق آمیز گرمسیری سنگاپور و فیلیپین در حال حاضر قربانیان.

خاموش شدن ناگهانی و مستندات را خراب صنایع galore — خطوط هوایی جاده و راه آهن حمل و نقل, فیلم, موسیقی, ورزشی, تبلیغات رسانه ای (که بستگی تبلیغات), مغازه داران و دستفروشان گردشگری و بسیاری از بیشتر. اگر مصرف کنندگان قطع مصرف بیش از 5 درصد برای جلوگیری از عفونت است که کافی است برای یک رکود اقتصادی جهان.

لوازم خانگي مصرف کننده بسیار آسیب پذیر از آنجا که مردم به راحتی می توانید داده های خود را خرید. برای ایمنی مردم را کمتر مغازه کمتر و ماندن در خانه و تماشای تلویزیون و ویدئو. این تصادف در فعالیت را تحت تاثیر قرار هر گوشه و گوشه ای از اقتصاد است. رکود اقتصادی که به شرح زیر می تواند هزاران نفر از ورشکستگی (نفت مربوط به بخش نگاه پرخطرترین) که ممکن است در سال های اخیر نگاه مانند یک پیک نیک. شرکت بدهی های بالا ماند و پس از سال 2008 تا جهانی و سیستم مالی دوباره در معرض خطر و حتی به عنوان آنها در تلاش برای پرتاب کردن وام های بد و مگا ضرر و زیان از گذشته است.

میلیون ها نفر را برای جلوگیری از رفتن به محل کار به دلیل ترس بد سلامت و یا عدم وجود حمل و نقل. این کارگر کمبود خواهد رسید عرضه خدمات و محصولات.

معمولی رکود پنجه می تواند توسط سست سیاست پولی و مالی. این کار نه زمانی که ترس درایوهای کاهش سرعت. در بسیاری از کشورها نرخ بهره در حال حاضر نزدیک به صفر است بنابراین بانک مرکزی از دست داده اند و قدرت خود را به تحریک از طریق بزرگ کاهش نرخ. RBI می تواند در کاهش نرخ بهره به میزان 2 درصد را که احیای وام هنگامی که رکود و ترس در حال کشتن کسب و کار ؟ رو به مرگ سیستم مالی خواهد بلانت تمام پولی و مالی طرح.

دولت ها در سراسر جهان به شما اجازه کسری مالی منفجر شود برای تحریک صرف. در بهترین سناریو ما سقوط خواهد کرد سخت اما افزایش دوباره تا پایان سال 2020 است. بدترین سناریو این است که بیش از حد ترسناک به حتی تامل.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de