تاج-netas: زندگی در مستند برای سیاستمداران است. یک لیست که نیست 😜

ساعت نارندرا: سرخپوستان همکار من انجام داده ام یک صدا نشان می دهد (thali کوبیدن), نشان می دهد نور (روشنایی diyas) و در حال حاضر من قصد دارم یک مگا dhamaka در تاریخ 14 آوریل. به من اعتماد سازماندهی این وقایع آسان نیست. باید من را کمک Wizcraft?

سونیا گاندی: من قفل شده در 10 Janpath برای سال در حال حاضر. من می بینم هیچ کس و هیچ کس من را می بیند به جز Rahul, Priyanka و رابرت. هیچ حزب برای من لطفا آن را به شدت خانواده است.

Rahul Gandhi: آنچه در مورد من دور جهان سفر در حال حاضر ؟ از کجا می توانم احتمالا رفتن دور از وحشتناک هندی, سیاست ؟

Mamata نوری: مشکل با این مستند است که من نمی تواند ضربه خیابان. چه خوب است که یک سانتی متر که نمی توانید صحنه تظاهرات عمومی? من فقط نمی تواند نشستن در خانه و رنگ. حداقل من باید اجازه داده شود به رنگ های عظیم خیابانی, گرافیتی مانند شاخص تورم مصرف کننده(M) استفاده می شود.

Uddhav Thackeray: قبل از این مستند بسیاری از مردم شکایت کرده است که آنها تا به حال هرگز دیده یا شنیده ام من. آنها نام مرا ببر توله. اما در حال حاضر صحبت در تلویزیون هر شب من نشان داده ایم ببر zinda hai.

Pinarayi Vijayan: من تاج quizmaster. من می دانم این اعداد مثل هیچ کس دیگری می کند. چگونه بسیاری از بیمارستان چگونه بسیاری از سلامت کارگران چگونه بسیاری از Malayalis وارد شده اند از خلیج فارس که در منطقه انجام داده اند آزمون چگونه بسیاری از آزمایشات انجام شده چگونه بسیاری از … نیاز به دیتا ؟ به من می آیند.

Arvind Kejriwal: من نوشته ام صدها نه هزاران نامه شفاعت برای پلیس دهلی به قرار زیر دهلی سانتی متر است. چگونه می تواند شما را سرزنش من برای Tablighi Jamaat یا مهاجر که من نمی کنترل پلیس ؟ Mujhe قدرت chahiye.

یوگی Adityanath: یک تونل زیرزمینی باید ساخته شود بین لکنو و ایودیا بنابراین من می تواند حداقل جشن Ram Navmi در خداوند رم را زادگاه. اگر کارگران مهاجر می تواند راه رفتن به 400 متر من راه رفتن را به ایودیا برای Shri Ram.

Mayawati: شما قرار داده ایم یک Dalit کی beti تحت مستند? این است که در برابر عدالت اجتماعی و برابر Ambedkarite اصول است.

آمیت شاه: شما نمی نیاز به یک کارت شهروندی به کروناویروس مثبت است. بنابراین من ماندن در خانه مانند یک خانه خوب وزیر. اگر شما می خواهید گجراتی فارسان من می توانم ترتیب تحویل خانه.

Lalu Prasad: Kya مستند kaunsa مستند? چرا تا این مشکل توسط lockdown? Arre من شده است در مستند در رانچی زندان پس از سال 2018 است. Ab sab barabar ho gaye hain.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>