تاج مستند: چه مدت طولانی است به اندازه کافی است ؟

همانطور که همه ما در خانه نشستن رفتن هم بزنید دیوانه موثر تحت بازداشت خانگی وجود دارد تنها یک سوال در ذهن ما: زمانی که این کابوس پایان ؟ پایه لذت است که ما اغلب برای اعطا مانند دیدار دوستان و عزیزان, رفتن, خرید هک فقط رفتن برای پیاده روی شده اند به طور نامحدود ممنوعه. به عنوان Covid-19 تلفات همچنان به تشدید خانواده ها گذاشته شده اند siloed و از هم جدا شوند. متاسفانه من با حضور من از راه دور اول نماز امروز برای یکی از دوستان پدر که گذشت دیروز. من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد آن را آخرین. کسانی از شما که هنوز هم فکر می کنم این همه جعل نیاز به خواب **** تا. این واقعی است.

خبر بد این است که تاج در اینجا به ماندن است (و آن را احتمالا نمی خواهد آخرین رمان ویروس به طاعون گونه ما) به عنوان اجتماعی فاصله. چگونه همه ما باقی می ماند housebound بستگی دارد تعدادی از عوامل برخی آشکار و برخی نه. چه مدت طول خواهد هر کشور را به ارمغان می آورد همه گیر تحت کنترل? چه مدت می تواند به ما در حفظ اقتصاد بسته? دیگر چه اهداف سیاسی ممکن است دولت می خواهید برای رسیدن به از طریق گسترش کنترل جمعیت?

بدون شک وجود دارد واقعی است و در حال حاضر خطر توده سرایت. فعلی جزئی مستند (که می تواند به تشدید کامل مستند اگر بخش خاصی از جامعه همچنان به دست انداختن هدایت) را نجات و کمک به تنظیم گسترش یافته است. مسطح منحنی (یا کلاه لبه پهن اسپانیولی’ به عنوان بوریس جانسون شوخی خواستار آن) ضروری است. با توجه به ناچیز سطح از تست تا کنون در انگلستان, من مطمئن هستم که چگونه دولت می داند که چه چیزی واقعی منحنی به نظر می رسد. از کلبی در من ترس است که این آمار در حال ساخته شده به تناسب منحنی به جای راه دیگری در اطراف. با اینحال در حال حاضر عقل سلیم حکم می کند که ما منزوی.

گسترده تر عواقب ناشی از این بیماری همه گیر ممکن است فقط به عنوان زیان. در مطلب قبلی وبلاگ من پیشنهاد کرد که یک تلاقی حوادث (یک acrimonious شکستن اتحادیه اروپا, ادامه تنش میان روسیه و چین و آمریکا قیمت نفت سقوط) می تواند رسوب جهانی درگیری نظامی. من تا به حال countenanced سیاه و سفید قو رویداد مانند یک رو با ما در حال حاضر. تاج به دست همان مقدار اقتصادی-اجتماعی اختلال به عنوان یک جنگ واقعی خواهد شد و نیروی کامل re-engineering جهانی چشم انداز سیاسی. همچنین دولت به پایان خواهد رسید تا با داشتن قدرت بیشتر به تمبر قدرت خود را بیش از شهروندان از همیشه قبل از.

در حال حاضر در چین, مستند کمک کرده است سرکوب تظاهرات طرفداران دموکراسی در هنگ کنگ و تظاهرات اخیر در هند برابر شهروندی, اصلاحیه لایحه شده است آرام. “در سال 2019 به تنهایی وجود دارد تظاهرات در 114 کشورهای مختلف” (اقتصاددان). همه افتاده اند سکوت و دولت می خواهد به نگه داشتن آن است که راه را به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند. نه خبر خوبی برای امثال انقراض شورش.

بعلاوه دولت را در حال حاضر ساخت یک مورد به طریق فشار شدیدی نظارت قانون با استفاده از چین (ادعا) موفقیت در برخورد با شیوع بیماری به عنوان یک سنت. چینی سازمان ساخته شده اند استفاده گسترده از, تشخیص چهره, مقادیر زیادی از اطلاعات شخصی با هوش مصنوعی و نظارت بر تلفن به اعمال پتو حکومت. آنها چشم و گوش بر همه ، در انگلستان توده نظارت قانون معرفی شد در سال 2016 است اما با گسترده پادمان و محدودیت. مطمئن باشید که دولت بریتانیا در حال حاضر لابی به گسترش آن قانونی قدرت را به تماشای بیش از ما. فقط دیروز جرمی هانت وزیر سابق, وزیر بهداشت پیشنهاد کرد که دولت سوئیچ در ردیابی تلفن. یک پیشنهاد که به طور معمول خواهد بود به ضرب گلوله در شعله های آتش, اما ما نه در زمان عادی.

کشورها نیز با استفاده از این بحران برای توجیه قدرت grabs. مجارستان فقط تصویب یک قانون اجازه می دهد PM ویکتور اوربان به حکومت حکم تا اطلاع ثانوی. اوربان همچنین اقدام به حذف شهرداری استقلال در کشور است. در ما شود جای تعجب نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای پیدا کردن یک راه در اطراف اساسی برای به تعویق انداختن آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. خود را تصویب رتبه بندی ممکن است در یک زمان همه بالا (در خود توییتهایی) اما به عنوان نهادهای توده ای در چند هفته آینده و ماه که ممکن است تغییر کند.

در برخی از نقطه تمرکز را از صرفه جویی در زندگی می کند به صرفه جویی در اقتصاد و با فشار دادن دکمه صفحه اصلی اهداف سیاسی (اگر آن را در حال حاضر ندارد). ما فراموش می کنیم که تاج وارد شده در یک عقب نشینی از جهانی شدن است و ما در وسط یکی از بزرگترین تجارت جهانی جنگ در حافظه زندگی. به این ترتیب دولت سعی خواهد کرد به نگه داشتن مستندات طولانی به اندازه کافی برای نشان دادن آنها کاهش میزان مرگ و میر (به خاطر تأثر مبارک) اما نه بیش از حد طولانی به طوری که به علت آسیب جدی به تجارت و بازرگانی (به نگه داشتن خود را خوشحال).

حتی به عنوان ما می شود ویران شده توسط آن Covid-19 شیوع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است chomping در بیت به اقتصاد دوباره رفتن; به خصوص با چین به سرعت در حال ظهور از حالت سکون. هیچ راهی وجود دارد بر روی زمین که برنده خواهد تن به شکست چینی ها در مبارزه با او آغاز شده است. او می خواهد دوباره باز America Inc. عید پاک. موفق باشید که با آقای رئیس جمهور.

در همین حال در اروپا کرونا به طور کامل تغییر چهره از Brexit مذاکرات است. به نظر من دولت بریتانیا می بیند فشار ایجاد شده توسط این ویروس در کشورهای اتحادیه اروپا به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن دست بالا. جانسون امتناع از تمدید دوره گذار بود بسیار گفتن در این زمینه است. در واقع داشتن خود را اعلام بیمار در روز جمعه و از خود جدا گمان من او در حال حاضر تبدیل شده ذهن خود را به هل دادن اتحادیه اروپا برای توافق مطلوب در میان هرج و مرج. این صفر مجموع رفتار ملت متحده تنها باعث تشدید رکود اقتصادی جهانی در مارپیچی بی پایان از گدا تو همسایه و سیاست ؟

زندگی را بازگشت به حالت عادی است و در گام های کودک. حدس من این است که مردم در انگلستان خواهد بود و مجاز به بازگشت به کار در عرض دو ماه. کسانی که از خانه کار می کنند احتمالا تشویق به ادامه انجام این کار اما محدودیت به طور کلی برداشته شود. اجتماعی فاصله با توجه به تجمع جرم (کنسرت, کنفرانس, تظاهرات, تظاهرات) از سوی دیگر خواهد بود موضوع را به تصویب تا واکسن توسعه یافته است (شاید تا یک سال) و به شدت تحت نظارت است.

من در تلاش برای مثبت ماندن و نگه داشتن ایمان است. اما پس از تماشا فعلی دولت بریتانیا تلو تلو خوردن در سراسر haplessly و با صراحت مردم را در موارد متعدد از زمان مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی در سال 2016 من قبر شک و تردید در مورد توانایی خود را برای هدایت کشور از طریق یک لحظه زمانی که سیاست و اقتصاد و مسئولیت اخلاقی در یک بسیار مهم و خطرناک مقطع. در حالی که ما باید فوری مبارزه با در دست ما برای جلوگیری جهانی فاجعه انسانی غیر قابل تصور مقیاس بلندمدت ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما حقوق اساسی و دموکراسی را تا پایان به عنوان بی خبر از تلفات این جنگ است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>