تاج در اینجا, اما که در آن است کارونا?

توسط Karan Singh

قبر بحران است که در حال توسعه در سراسر جهان با توجه به گسترش کوچک نامرئی ویروس مرا به یاد samudra manthan داستان اساطیری گردونه شیری اقیانوس. پیوسته تان شدیدا در رفت و برای قرن ها در آن devas و asuras هر دو شرکت به این امید که هدیه بزرگ ظهور کرد. در عوض به طور ناگهانی تیره و کشنده سم به garala پدید آمده و گسترش در سراسر جهان است. Devas و asuras فرار کرد و در ترور و این تنها زمانی بود که شیوا Karunavataram این تجسم شفقت جمع آوری سم در دست خود را و آن را بلعیده در نتیجه حاوی آن را در گلو خود را که تبدیل به رنگ آبی (از این رو نام خود را Neelkanth) که شدیدا ادامه داد و هدیه بزرگ شروع به نظر می رسد.

اگر ما در نظر خشونت آمیز گردونه که نژاد بشر است زیاده روی در بیش از چند قرن گذشته – به استثمار بی رحمانه از طبیعت بی رحمانه کشتار میلیونها گیاه و حشرات و حیوانات, گونه, آلودگی, هوا, زمین و اقیانوس ها ناپایدار پروتئین بالا رژیم غذایی و مصرف عجیب و غریب حیوانات و خزندگان – این در آخرین پرتاب جدید garala که تهدید وجود از نژاد بشر است. شاید این راه به ما گفتن به کم کردن سرعت در سراسر جهان در حالی که به طوری که او را قادر به بازسازی که او به نظر می رسد به سرعت در حال انجام در انسان مستند دوره است.

به انتظار شیوا به نظر می رسد یک بار دیگر و حاوی این سم است به حداقل می گویند غیر واقعی; با این حال ما به فوریت نیاز به محبت او گنجانده شده به طوری که ما می توانید دیدار با این چالش است. این باید گسترش نه تنها به قربانیان ویروس اما برای کسانی که زندگی میلیون ها نفر بی خانمان شده اند در این فرآیند است. نزد lakhs از کارگران مهاجر به شدت در تلاش برای پیاده روی صدها کیلومتر به بازگشت به روستاهای خود بود heartrending. ما شاهد جبران قیام شفقت ؟ شکسپیر جاودانه کلمات در تاجر ونیزی مناسب: “کیفیت رحمت است نه فشار می خواهم, / آن droppeth به عنوان آرام باران از آسمان / بر جای زیر است : دو بار خوشبخت / آن برکت او می دهد و او را که طول می کشد.”

که کارونا نیاز داریم. اين بحران به ما آموخته است که اولا با وجود تلاش های چندین رهبران جهان به ویژه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به سطل زباله جهانی شدن, این واقعیت باقی می ماند که در هر رشته ای در سراسر جهان بحران ما همه غرق شدن یا شنا کردن با هم. باستان Indic ایده آل از Vasudhaiva Kutumbakam معتبر باقی می ماند.

آن را نشان می دهد که ما پایه سلامت زیرساخت باقی می ماند محزون می خوانی ناکافی است. ‘Sharir madhyam khalu دارما sadhanam’ – بدن به تنهایی پایه و اساس همه dharmas. مگر اینکه ما سه درصد از تولید ناخالص داخلی است که در حال حاضر اختصاص داده شده به بهداشت و آموزش و پرورش ما هرگز قادر به حفاظت از رفاه ضعیف تر و آسیب پذیر ترین بخش از جامعه است. یک بازسازی از ما اولویت های ملی بسیار دیر شده است.

ثالثا این بحران به ما این فرصت را به ماندن در خانه در نگاه و توسعه فکری و معنوی و ظرفیتهای صرف نظر از این که دین ما ممکن است متعلق به. ما باید به درون خودمان را پیدا کنید, چشمه از شفقت – کارونا – که به تنهایی قادر به مقابله با این حمله تاج به چالش بکشد. ما نیاز زیادی جماعت; فقط آرام دعا و مراقبه بسیار موثر است. به عنوان Upanishad می گوید: “در دورترین طلایی غلاف ساکن جاویدان Brahmn. که effulgent, نور, چراغ, این چیزی است که knowers از چهل دانم.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>