Coronavirus است که در واقع فقط یک تازه تکامل زندگی-فرم در تلاش برای حل و فصل کردن. این یک روند معمول است که تکرار یک میلیارد بار.

این فقط یک تغییر ناگهانی از سرنوشت است که انسان ها در دریافت پایان این روند اما در دراز مدت, تصویر بزرگتر نگاه نمی کند واقعا گریم اگر ما تا به حال اختراع آچار که ما را پرتاب در سیستم های طبیعی و اخلال در آنها.

پول ما به عنوان تعریف شده است و بزرگترین مشکل این است که آسیب رساندن بشریت به مراتب بیشتر از این ویروس اگر ما قرار نیست محدود در فعالیت های خود و به جای آن فقط محدود ما ضد اقدام به ارسال انسان به مستند.

پول یک قرارداد اجتماعی است که اجازه می دهد تا ما را به پارک تلاش های ما در زمان. این اجازه می دهد تا ما را به “فروشگاه” تلاش های ما و آنها را به یاد زمانی که ما به آنها نیاز دارید به موجب آن ما می توانیم کار امروز و تولید آنچه که ما نمی توانیم مصرف می کند اما هنوز هم می توانید به دست آورید و از آن به بعد بود. آن است که یک ایده فوق العاده است, اما تنها اگر ما نه حریص است. اگر ما شروع به جمع اوری پول ما می تواند در نهایت از بین بردن این سیاره به عنوان ما در حال حاضر انجام.

در حالی که پول نیاز به یک راه حل طولانی مدت برای صرفه جویی در این سیاره در کوتاه مدت به عنوان coronavirus است ما ارسال انسان به کار از خانه وجود دارد یکی فوری و نیاز مبرم.

پول باید متوقف شود از کار از خانه.

مهم ترین اقتصادی گام است که نه فقط در هند بلکه در جهان باید فوری را برای جلوگیری از تمام علاقه تحمیل پول ذخیره شده و یا لنت.

توجه ممکن است با توجه به شهروند ارشد صرفه جویی در و یا PF و EPF اما تا آنجا که اعطای وام های تجاری است نگران ساعت باید متوقف شود.

اگر ما نگاهی به تاریخ از تقویم میلادی است اغلب وفراهم اما با اضافه کردن و یا کوتاه ماه. ما در حال حاضر یک فرصت برای انجام این کار بهتر شود.

جهان نیاز به برنامه ریزی مجدد (حداقل در این نقطه) ماه آوریل 30 روز و شروع به بازگویی سال است. به دنبال تاخیر در فصول در سراسر جهان آن را حتی ممکن است یک تغییر زمان بیشتر تراز وسط قرار دارد با تغییر فصل. ما نیاز به یک ماه که در آن پول است مجاز از رشد خود را در آن.

به دنبال در وضعیت فعلی ما حتی ممکن است نیاز به بیش از یک ماه اگر ما می خواهیم برای نجات اقتصاد جهان از فزاینده را به سقوط.

روشن است که انسان ساخته شده و به خدمت منافع توانا الوهیت از پول مواجه می شود دو whammy از هیچ جریان درآمد به دلیل مستند و خروج از لحاظ بهره. آن است که غیر قابل تحمل معادله برای بسیاری از کسب و کار و آنها را هیچ گزینه ای جز برابر شده است.

در حالی که جهان ممکن است رفتن آهسته در هند دارای یک نیاز به عجله بسر می رسانید چرا که ما یک ملت که در آن پول بدست آورده. با توجه به شدت و به دنبال در مقدار NPA ما احتمالا غیر قابل تحمل و غیر منطقی بالا نرخ بهره ما هیچ چاره ای اما برای انجام این کار بلافاصله.

پس از تاج فروکش هندی اقتصاددانان نیز نیاز به خواب بیدار می شوید و اندیشیدن بیش از نرخ بهره است که ما داریم. با تشکر از نرخ بهره هند است هرگز قادر به شایسته سالاری به عنوان shylock است که نیرومندترین شریک کسب و کار است که هر کارآفرین هندی با این حال نوآورانه یا درخشان به زندگی می کنند که با خواسته های یک پوند از گوشت.

اقتصاد هند به نظر می رسد عبور از طریق یک زمان دشوار است و ممکن است به نظر می رسد آسیب پذیر در حال حاضر, اما coronavirus باعث تغییر در نظم جهانی می تواند یک فرصت بزرگ برای ما کارآفرینان. یک مداخله به موقع در حال حاضر می تواند یک تحول حرکت برای هند در دراز مدت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de