پس مردمی در سراسر جهان و هند در خصوص عشق به نام کودکان تازه متولد شده خود را پس از هر عبور phenom, مد روز, مد, ستاره های شوق و…. من فکر کردم این امر می تواند مفید باشد — و یا به همان اندازه بی فایده — ورزش (همه ما نیاز به ورزش) به فکر آینده ای که در آن زمان رواج لحاظ خواهد شد نام مشترک. با این در ذهن من به شما در حال حاضر تیم کریکت به نمایندگی از هند در 2044 جام جهانی

1. تاج کاپور

2. Covid Sharma

3.ویروس Raina Vijay

4. ویروسی Kohli

5. ووهان Vihari

6. Pandmic Pandya

7. هبی Pravins نفس نفس زدن (WK)

8. Hydrochloroquinine Bandopadhyaya (رمز و راز legspin/googly کاسه ساز)

9. Soshal قطع Tansing

10. MERS Covidia

11. سارس احمد

12thman: Chini Srinivasan

مدیر: Shijin Pingle

مربی: هانس ضد عفونی کننده

مربی تناسب اندام: وکتور Venkatesh

معنوی مربی: Gau Mutra

(حداقل تیم هند را فراهم می کند برخی از انواع. سریلانکا خواهد بود بنابراین تحت تأثیر قرار نمیگیرند با این ویروس این است که کل تیم خواهد بود و بر اساس آن: Coronatunga, Coronathilake, Coronawardena, Coronapaksa, Coronakumara و غیره)

در همان روح من در حال حاضر به شما ارائه شده از بالیوود که نمی خواهد دور پشت Crickywood. قرمز ویروس سرگرمی رول کردن فیلم عاشقانه تاج Pyar Hain بازیگران, تاج کاپور (این تاج خواهد بود یک زن منجر متفاوت از مرد cricketer) و قهرمان اکشن Covinda. راج کومار ازفعاليت فیلم را یک کمدی با عنوان Covidhar Covudhar و عامری خان فیلم را تاج Darona یک تریلر.

هالیوود بیش از حد خواهد شد به عمل می کنند. آن را راه اندازی استیون Spielbug حماسه Covid و جالوت, جیمز, دوربین, در این شرکت, گاوچران زن, سبک سگی, و پشمالو آلن درام روانی Id و Covid. بروس Springsheen خواهد شد کمربند را ضربه “کرونا در ایالات متحده آمریکا!” Dijney-Fixar تولید خواهد شد Covid و تاج برای بچه ها. استرالیایی ها را در یک سریال تلویزیونی به نام گوهر در تاج.

در سال های آینده نیز وجود خواهد داشت Hindi TV serials به نام Hum اشکال (درام) و Rona Dhona حصیر تاج (sitcom). رسانه ها خواهد بود نه چندان دور در پشت سر با یک روزنامه به نام Covid بار (ویرایشگر: شرکت Ramaswamy) و 19 ساعت تلویزیون کانال به نام Covid-19. بازرگانان و کارآفرینان خواهد شد که شیر میلیون ها نفر از این بحران خواهد شد شناخته شده به عنوان Coronapatis. آنها را ثروتمند خواهد شد تولید طیف وسیعی از محصولات از Covideocon تلویزیون به Covidal ساسون شامپو.

جنوبی رستوران های هندی در خدمت Covidlis و Covidiappams. سالانه علوم کنگره Covidiots ایم که فارغ التحصیل از تازگی فنر Covidyapeets ادعا می کنند آنها می توانند مهار قدرت از coronavirus به تولید CoVidyut و تولید CoMutra به عنوان یک محصول جانبی.

در نهایت تاج معابد خواهد شد و بهار در همه جا برای دلجویی از Covid خدا. کشیش و پاندا را درخواست پول درخواست “دنا تاج.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im