تاج و جنگ عراق: پاسخ به coronavirus بحران هفت اخلال پژواک از سال 2003 در جنگ عراق سندرم

اولین تهدید تورم است. در ‘مقدمه’ به ‘خطرناک پرونده’ از سپتامبر سال 2002 انگلستان تونی بلر نخست وزیر نوشت: صدام حسین ‘در برنامه ریزی نظامی اجازه می دهد تا برای برخی از سلاح های کشتار جمعی به صورت آماده در عرض 45 دقیقه به منظور استفاده از آنها”. این تبدیل به خبر جعلی اما حیاتی برای تجمع این حزب در پارلمان و ملت پشت تصمیم به رفتن به جنگ. در زمان امپریال کالج لندن مدل 16 مارس به طور گسترده ای بی اعتبار در حال حاضر ممکن است برای به دست آوردن یک بد نامی معادل عراق خطرناک پرونده. به طور مشابه, نیل فرگوسن ادعای 5,10,000 مرگ و میر در انگلستان و 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده در نظر گرفته خواهد شد معادل بلر 45 دقیقه به صدام سلاح های کشتار جمعی. از دیروز جهانی مرگ و میر از Covid-19 بود 3,88,416. کوچک تا به امروز نسبت به سال 1957/ 1968 آسیا/ دلار هنگ کنگ آنفولانزا کشته 3.0/ 2.2 میلیون نفر است.

به طور مشابه برای به دست آوردن مکان پشتیبان گیری برای درجه از دولت نفوذ به مردم در زندگی خصوصی و کنترل ملت ها در فعالیت های اقتصادی مستقیم و بی واسطه گرانش و قدر از coronavirus تهدید به حال ساخته شود آخرالزمانی. به عنوان والتر Scheidel ما را به یاد SARS-CoV-2 است نه از راه دور به عنوان کشنده به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی 1918-19 که کشته مناسب و جوان به عنوان virulently به افراد مسن و ناتوان. آن را آلوده 500 میلیون نفر کشته و 50 میلیون نفر معادل 220-250 میلیون امروز مرده. در عین حال مقامات نمی بستن تمام جوامع و اقتصادهای در سال 1918. در دیگر مرگبار آنفلوآنزای مرغی قسمت نیز ما رنج می برد اما تحمل. برای غلبه بر این شک سابقه و تجربه تهدید از SARS-CoV-2 بود که تورم به فراتر از همه قبلی فجایع به منظور وحشت کشورها به اقدام شدید.

دوم بسیار نازک شواهد. بدنام خیابان داونینگ یادداشت 23 ژوئیه سال 2002 اشاره کرد که رئیس جمهور جورج بوش مصمم به رفتن به جنگ و اقدام نظامی دیده می شد به عنوان اجتناب ناپذیر است. اما مقامات بریتانیا اعتقاد نداشت آن را از نظر قانونی توجیه بنابراین “هوش و حقایق بودند که ثابت در اطراف سیاست’. به طور مشابه به جای شواهد مبتنی بر سیاست بسیاری از دولت ها را با توسل به سیاست های مبتنی بر شواهد برای توجیه مستند. سوم بد از منتقدان پرس و جو شواهد. کسانی که در مورد عدم وجود شواهد کافی برای حمله به عراق شد شرور و اهریمن به عنوان مدافعان برای قصاب بغداد. کسانی که درخواست برای شواهد برای توجیه بزرگترین گسترش قدرت دولتی در غرب تاریخ سیاسی هستند شرمنده که مایل به کشتن پدربزرگ و مادربزرگ.

چهارم موازی است که در اخراج وثیقه آسیبی به عنوان شرح داده شده در ماه گذشته به عنوان اغراق آمیز نظری بدون شواهد انگیزه ، در عین حال شواهد همچنان به کوه که Yamraj شش های مختلف غیر کرونا کوچه که از طریق آن به ادعای رو به رشد خود را جمعی از قربانیان در طول مستندات.

پنجم اکو وجود دارد را بدون پاک کردن استراتژی خروج. به جای یک پیروزی سریع در عراق به دنبال تثبیت رژیمهای دموکراتیک در ثبات منطقه و منظم عقب نشینی ما در بر داشت خود را در یک باتلاق و در نهایت رفت و برگشت به خانه یک خسته و مغلوب فاتح. تقریبا همه مستند دولت در حال حاضر مبارزه با توجيهات به اعلام پیروزی و بلند مستند. کلید قفل و هنوز هم می خواهید هیچ یک از آن و هشدارهای آخرالزمانی هستند با وجود نصب شواهد از افزایش مرگ و میر در کشور ما و کشورهای که به پایان رسید مستندات.

یکی دیگر از شباهت است ماموریت خزش. یک دلیل بزرگ برای خود ساخته خروج دام است که ماموریت اصلی از مسطح منحنی بنابراین سیستم بهداشت و درمان می تواند مقابله با کاهش گسترش ویروس است بدل به بلند پروازانه تر است اما غیر ممکن ماموریت از بین بردن ویروس. موفق باشید با آن. در نهایت مانند رسانه های ایالات متحده در سال 2003 بسیاری از رسانه های جریان اصلی مفسران امروز را رها بحرانی inquisitiveness برای تبدیل شدن به cheerleaders برای ‘جنگ کرونا’.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>