تاج و نوازندگان

همه صندلی های ردیف جلو به کنسرت های این روز است. وجود دارد این جایزه هیچ زمان سفر و آزادی به noisily مونک در یک کاسه چیپس سیب زمینی در لباس خواب. با هیچ جایی برای رفتن لطف خاصی virus در حال حاضر خود را در سالن خود را روی صفحه نمایش لپ تاپ. خودتان را در پشت پت برای اغلب نمی فراق با paisa و در عین حال به تماشای مورد علاقه خود را هنرمند نزدیک کند. اما آنچه که در مورد هنرمند? اگر حرفه ای خود را با خواسته های شما در صعود به یک مرحله به خواندن قبل از مخاطبان زنده? آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از یک جمعیت claps برای شما. بله انجام عمل خود را آنلاین عطر و طعم از لحظه ای. اما آن لحظه که monetised? آن است که رفتن به lights-out برای متوسط و مبارزه نوازندگان در حالی که ستاره بی اعتنایی و قبول قطع پرداخت برای نام تجاری خود را از خلاقیت-دیدار – ؟ این نوازندگان rejigging showtime برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است ؟

آن را یک تصویر زیبا. بسیاری از شرکت هنرمندان مایل به نوشتن در این سال به عنوان “عدم”. آنها احتمالا می توانید از برخی از جسم به فرو. اما آنچه در مورد مستقل درامر که نقش در jagraatas نه چندان شناخته شده tabla-بازیکن که به همراه یک sarod استاد این Raagi در gurudwara یا اواز خوان در لابی هتل? بسیاری از آنها را در دست به دهان بودجه و روایات به دست آورده و هر چیزی که در چند ماه گذشته. بعد از چند ماه نیز به نظر نمی آید به خصوص آفتابی.

Pramod باسو (تغییر نام) جدول بازیکن در Bhubaneswar گوید. “وجود دارد هیچ کنسرت, که در آن من می تواند همراه با هنرمندان است. هیچ کس می خواهد به انجام tabla شهریه در خانه. همسر و پسر من هستند و از نظر مالی وابسته به من و من به دست آورده و هر چیزی را در سه ماه.” باسو که می تواند سنگ فرش با هم 30000 تومان یک ماه قبل از تاج است و با توجه به رفتن به خود را ایجاد کرد اما در تضاد است و به عنوان پسر مطالعات در Bhubaneswar. وجود دارد بسیاری مانند او – نه پس انداز نه تکنولوژی زرنگ و دانا.

سپس کسانی هستند که پیروزی بر فن آوری, اما بدون گریزان پیشوند “معروف”. برای آنها آموزش آنلاین از طریق اسکایپ و یا زوم کمک می کند را در برخی از بیکن. حتی Gandharva Mahavidyalaya در دهلی نو با آن 1100 موسیقی و رقص دانش آموزان که در حال تدریس 30 معلمان است مورد علاقه در این مسیر آنلاین. “برای یک ماه ما را به اتهام نیست ما دانشجویان شهریه به عنوان کلاس های حال کردم مختل اما ما معلمان پرداخت شد حقوق خود را سراسر می گوید:” اصل Madhup مودگل.

زمانی که کرکره ساقط شدند در مارس سال 2020 هر دو حمام خوانندگان و باحسن نیت باند رفت و حاضر به همهمه تغییرات مختلف از یک نگاه-در-من لحن. بیشتر به صورت رایگان. کمی شبیه چگونه روزنامه ها خدمت شد تا اخبار به صورت رایگان هنگامی که dotcom بوم ما ضربه که در آن نمی صدمه دیده است در ابتدا. اما تقریبا 360 درجه و تاب به آن داستان از آنجا. نوازندگان بیش از حد در حال بازی گرفتن.

اما واقعیت این است که خیلی بد است که حتی تعداد انگشت شماری از خوبی تثبیت نوازندگان در حال خاراندن سر خود را در چگونه به ریز لحن خود عمل می کند. خواننده Rahul Ram, اقیانوس هند و فولاد ضد زنگ Jianshi دموکراسی شهرت یک ولرم را: “ما دریافت پرداخت برای انجام آنلاین اما با کاهش هزینه. من از دست این انرژی از ما پنج عضو باند بازی بر روی صحنه است. این هیچ سرگرم کننده به تنهایی نشسته و در خانه های مربوطه ما و تلاش برای کوک هر یک از آهنگ های ما با هم.”

وجود دارد لنت نقره ای هر چند. کسی است که خوش بینانه در مورد وضعیت در حالی که اعتراف به این که Covid19 باعث شده است که دندانه بزرگ در درآمد است برجسته Hindustani, خواننده, Shubha مودگل. “زندگی من به عنوان یک دانش آموز از موسیقی دست نخورده باقی می ماند با وجود این بیماری همه گیر. من گرفته اند دیگر اقدامات برای اطمینان از درآمد اما به چوب به طور منظم riyaaz و مطالعه است. این است که احتمالا تنها راه است که در آن من می تواند اطمینان حاصل شود که به عنوان و هنگامی که ممکن است من قادر خواهد بود برای شروع کسب درآمد دوباره,” او می گوید. نه این که هیچ قحط و غلا از کنسرت برای او حتی در حال حاضر. او به تازگی انجام پرداخت آنلاین اجرای برنامه برای مخاطبان مستقر در کلکته و ملبورن با یکی دیگر آینده در ونکوور.

در حالی که ممکن است نوازندگان مانند مودگل که در حال پرداخت هزینه برای اجرای آنلاین وجود دارد برخی مانند خواننده و ترانه سرا Sonam Kalra که یکی نشان می دهد بیش از حد. حدود یک ماه پیش در اوایل پرنده بلیط برای 500 تومان و قیمت آنهایی که در 1,000 تومان فروخته شد برای نشان دادن پارتیشن: داستان جدایی است. و مطمئن شوید به اندازه کافی شما را تضمین شد, صندلی های ردیف جلو.

در ضمن Bookmyshow اومدند دست با Udupa بنیاد به درآمد حاصل از فروش بلیط (شروع @ 350 تومان) از Udupa جشنواره موسیقی در خانه خود را به حمایت از نوازندگان مالی سختی روبرو با توجه به کرونا مربوط به لغو. HCL, یکی از پرندگان اولیه به رئيس وار رفتار کردن موسیقی کلاسیک هند آنلاین نیز پرداخت, هنرمندان, آنها, ویترین. به عنوان متصدی HCL کنسرت, تیم, Karan آناند می گوید: “ما با پرداخت یک حق یا مزد اموزگار چون ما ارزش استعداد هنرمند و کار سخت است. اما از آنجا که مستند وجود دارد ممکن است کاهش در هزینه به عنوان بسیاری از نوازندگان فراموش خانه کنسرت بدون accompanists و لازم نیست به سرمایه گذاری زمان در سفر است.”

اگر نمایشی از صفحه اصلی است که به تدریج در حال تبدیل شدن به یک کسب و کار امکان پذیر گزاره برای نوازندگان و سپس beefing تا برای آن است که حرکت بعدی را در نظر بگیرید. این به این معنی برای کسانی که می, سرمایه گذاری در تجهیزات. Kalra می گوید او را یافت او home studio شامل دولت از هنر mikes, میکسر کارت صدا و غیره. برای امکان بهترین تجربه گوش دادن آنلاین. او هنوز هم با این حال به دست و پنجه نرم کردن با “مسائل از زمان وقفه سستی سرعت اینترنت و برنامه های که برش خاص ابزار فرکانس” و اضافه کرد “من سعی کنید به عنوان تکنولوژی زرنگ و دانا به عنوان امکان پذیر است اما ارتباط با مخاطبان به زندگی چیزی است که من نمی تواند تکراری باشد.”

به نظر می رسد مانند مادر اختراع است به مراتب برای انتقال بدون درز در آنلاین کنسرت های موسیقی. سه تار بازیکن Purbayan Chatterjee با اعتماد به نفس است که “به زودی وجود خواهد داشت یک پلت فرم اختصاصی است که مشاهده یک کنسرت از راحتی از خانه خود را به عنوان خوب به عنوان زمانی که شما رفتن به یک سالن است.” این پس از آن می تواند تعویض بازی در دوران فاصله که در آن شما ممکن است می خواهم به ماندن در خانه خود را برای دیدن مورد علاقه نوازندگان نور صفحه نمایش لپ تاپ خود را به جای trudge به toniest در تئاتر شهر به دیدن آنها را در گوشت و خون.

وجود دارد, البته, انواع نوازندگان. وجود دارد و پس از آن وجود دارد عامیانه هنرمندان که اغلب نیست بر کسی رادار. شاید مداخله دولت در راجستان ممکن است صرفه جویی در آنها را از سقوط توسط ایستگاه فرعی. برای آن هزاران نفر از قوم خوانندگان در سراسر تپه های شن و ماسه دولت “پرداخت تومان 2, 500 برای هر یک از آهنگ های آنها ضبط ویدئو و ارسال به ما برای آپلود بر روی وب سایت ما می گوید:” Sreya گوآ, اصلی, منشی, گردشگری, فرهنگ و هنر, بخش, و می افزاید: “این فوق العاده است برای دیدن ویدئوها از زنان نشسته در charpoys آواز سنتی آهنگ ما تا به حال قبل از آن هیچ پرونده.” بیایید امیدوار باشیم که 2,500 تومان می رسد حق حساب های بانکی.

مگا رویداد سازمانده کار تیمی هنر ” نیز رسیدن به محاصره هنرمندان از طریق آن ابتکار #ArtMatters که در آن مردم می توانند از طریق کمک های مالی اشتراک و خرید بلیط حمایت از هنرمندان. آن می گوید: مدیر عامل Sanjoy K Roy: “همه ما در مورد بحث ما فرهنگی غنی سنت, اما نه مایل به پرداخت روپیه برای آن است. هنر همواره ما آخرین اولویت است.”

متاسفانه هدف این پست منتقل شده پس از. در حال حاضر اولویت این است که بقای هنرمند نه چندان هنر است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>