تاج – یک پیام از خدا ؟

من هیچ آمار یا ریاضی. من نمی ارزیابی روند و یا نگاهی به پیش بینی مدل های.

من فقط یک دختر ساده به نظر می رسد که در زندگی کمی فلسفی و تلاش می کند برای پیدا کردن معنی پشت همه چیز… برای خالق استاد آن را تمام می کند و من تعجب می کنم که چرا او به انجام آنچه او انجام داده است – تاج!

نشستن زیر مستند من فقط می توانم حدس دوم به عنوان او خالق است نه گروه چت WhatsApp برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را و یا توییتر رسیدگی برای ما به دنبال الگوهای رفتاری. بنابراین در اینجا من تلاش برای ایجاد حس از راه…

  1. بازگشت به اصول اولیه : این مرد که بوده است به ماه تحت حمله تاج fends برای اصول اولیه امروز – ‘roti kapda aur ماکان’ (مواد غذایی, سرپناه و لباس). او در بسیاری از راه نشان داده شده است که واقعیت از آنچه زندگی به معنای شد. مردم قفل شده در داخل خانه آورده و از “فراتر” از گوچی LV رولکس پرادا. هر فرد ثروتمند یا فقیر پنهان و یا شکل عمومی مشترک انسان و یا نخست وزیر, برده یا شاهزاده – تمام درمان می شود به همان اندازه به ارمغان آورد و قفل شده در پشت درب. زمان به فرو رفتن.
  2. به زمین پرتاب رو به پایین : مرد – در بالای زنجیره غذایی کارشناسی ارشد, اکسپلورر, از, جهان, محقق دارو خالق تکنولوژی مدرن مخترع مکانیک, او که تبدیل به یک خودخواه, قدرت گرسنه کنترل موجودی که در بسیاری از فکر می کند خود را به عنوان خداگونه نه فرستاده خدا – اما خداگونه و در برخی موارد حتی خدا. زمانی که اکثر برتر بودن به این متکبر از خود haunty چه چیزی انتخاب می کند کارشناسی ارشد کرده اند اما به ما پرتاب بر روی زمین رو به پایین و به ما یادآوری می کنند که ما هستند ؟ او از ما می خواهد به توقف از زندگی ما زندگی می کنند در Kalyug و بازگشت به زمین صفر ارزیابی وضعیت زانو زدن برابر ما دست و قبول – که ما فقط انسان است. انسان یک کلمه است که ما فراموش کرده اند که معنای. هم به نوبه خود این ساعت را از Kalyug.
  3. جهان گرد هم آمده : از آن زمان به یاد ماندنی و جهان شده است ایستاده در مقابل یک دیگر پادشاهان حمله به پادشاهان و ملت ضربه زدن بر ملت برادر, قتل برادر مرد در برابر یک مرد در جهان بود که برای اولین بار می بینیم مردم در ایستادگی در کنار هم و نه در مقابل یکدیگر. یک درس ساده تدریس در سخت ترین راه است.
  4. این فقط در مورد شما : راستش من شما را تحسین راه خدا کار می کند و دستیابی به آنچه او بخواهد. امروز انسان ترین خودخواه بودن است تبدیل به دیگران و مراقبت از تندرستی خود را. هر چند آن را انجام داده خودخواهانه هنوز هم او واقعا طرفداران ایمنی از دیگران است. هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک مرد lookout برای تندرستی کامل غریبه? بله, آن است که برای یک خودخواه, دلیل, و این چیزی است که باعث می شود من تحسین هوش و ذکاوت از آن همه در طرح خدا. برای او ساخته شده خود محور مرد بیرون رفتن و نگه داشتن دیگران امن فقط به منظور خود را امن است. نگه داشتن دیگران امن است خود را تنها کیت بقا.
  5. در نهایت انسان بودن انسان : این چیزی است که ما همیشه به معنای. که در بالای زنجیره غذایی هرگز به معنای متکبر هیولا که ما تا به حال به آن را به معنای برتر بودن که برای ایجاد یک جهان از هماهنگی برای زندگی است. خداوند تا به حال به این مرحله شدید به ما یادآوری از آن است. امروز ما می بینیم مردم در تماس بود و فقط یک چیز ساده است – به انسان و جهان است پس از آن. با مردم ارائه مواد غذایی برای تکمیل غریبه مقامات کار خستگی ناپذیر برای ایمنی از جهان پزشکی حرفه ای آینده خود را بازنشسته سوراخ برای کمک به مردم تجدید نظر به توده ها ارائه برای فقرا, درخواست ها به قطع حقوق از نیازمندان و گریه برای امنیت جهان است. بله’ جهان’. برای اولین بار خدا پیدا کرده است راه را به انسان با هم. برای اولین بار برای زنده ماندن ما باید برای اطمینان از بقای دیگران است. برای اولین بار خدا به ما آموخته است آنچه در آن به معنی یک انسان است. بودن انسان به این معناست که انسانی’

فراق من توجه داشته باشید که درخواست شما به کل بشریت است.

نشان می دهد که خدا آغاز کرده است و خواهد آمد و به پایان رسید. پرده به تاج تئاتر پایین خواهد آمد اما با این که بیایید لطفا نه بازگشت به روش های قدیمی ما. آن است که بسیار سخت درس بسیار سخت راه است که خدا به ما یاد می دهد آنچه که او می خواهد برای تدریس. پس از این است که بیش از اجازه دهید درس در ذهن ما و نه بازگشت به روش های قدیمی ما…اگر نه من اصلا شک خداوند خلاقیت برای پیدا کردن راه های جدید برای دوباره به ما یادآوری می کنند که به چه منظور او برای ما – به عنوان انسان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de