مقابله با عدم قطعیت در بار مشکل

توسط جایا ردیف

زمانی که همه چیز طبق برنامه ما احساس راحت است. اما زمانی که زندگی می اندازد موبایل و کامپیوتر آن را ایجاد اضطراب و استرس است. فعلی Covid-19 pandemic کشیده است فرش را از زیر پای ما. این افزایش عدم اطمینان بیش از اقتصاد و اشتغال و مالی و روابط و البته سلامت جسمی و روانی. در عین حال به عنوان انسان ما طلب امنیتی است. ترس و عدم اعتماد به نفس شما را ناتوان و شما تخلیه عاطفی.

بسیاری از مردم می تواند تحمل برخی از سطوح عدم اطمینان در زندگی است. لذت بردن از برخی خطرات مصرف. دیگران غرق غیر قابل پیش بینی زندگی است. مهم نیست چقدر بد این وضعیت ممکن است وجود دارد مراحل شما می توانید برای بهتر تجهیز خود را به صورت ناشناخته با شجاعت.

جهان متشکل از جفت اضداد است. لذت و درد و شادی و غم و اندوه افتخار و مساوى هستند بخشی جدایی ناپذیر از زندگی است. بنابراین همه چیز تغییر خواهد کرد و بهتر است. علاوه بر این جهان دائما در حال تغییر است. و این تغییر غیر قابل پیش بینی است. در عین حال در این به طور مداوم در حال تغییر غیر قابل پیش بینی جهان از یو پی اس و فراز زندگی شما می خواهید یک الگوی ثابت از تنها چیز خوب در زندگی! شما راه خودتان را برای ناامیدی و سرخوردگی.

در حالی که شما هیچ کنترلی بر جهان شما کنترل مطلق بر افکار و احساسات و اعمال. شما می توانید صورت وضعیت با انعطاف پذیری و خوش بینی و اعتماد به نفس و یا شما می توانید فقیرانه تسلیم به منفی و بدبینی و ترس است.

یک آزادی است که هرگز نمی تواند از شما گرفته شده است ‘نگرش’. استقرار آن به دست آوردن قدرت در درون و شما بادبان را از طریق چالش ها و ابهامات از زندگی است. شما از این انتخاب. استفاده از آن عاقلانه نه فقط زنده ماندن اما به رشد در چالش!

درد یک بخش ضروری از زندگی است. اما شما می توانید انتخاب کنید نه به رنج می برند. درد و رنج اتفاق می افتد زمانی که شما با شناسایی این حادثه و ساکن در آن است. پس از آن شما رنج می برند و در انتظار زمانی که فاجعه حمله و شما غمگین بیش از آن و حتی پس از آن را بیش از. خود را عقل منطقی جنبه ای از شما به تصویر. ارزیابی وضعیت تمرکز بر روی آنچه که می تواند انجام شود و انجام آن را بدون اجازه دادن به ترس غیر منطقی به traumatise شما.

ذهن تصور بدترین عذاب شما و خوش به شما صلح و آرامش. عقل دارای ظرفیت برای کنترل ذهن و نگه داشتن شما در دلسرد شدن حتی. با استفاده از این موجود عقل برای کنترل ذهن متزلزل. تقویت عقل با Vedantic دانش است. فکر می کنم به طور مستقل. سوال و پرس و جو منعکس کند.

ساخت درونی ذخایر است که می تواند آب و طوفان است. ارزش های معنوی قرض دادن قدرت و تشویق در لحظات بحران است. نگاه فراتر از خود. فکر خود را افزایش می دهد ترس و ناامنی. بزرگ کردن چشم انداز خود را از خرده به رفیع دنیوی به الهی خودخواه به خود خواهی. معتقدان به یک علت. حرکت از نگرش گرفتن به دادن از احتکار به ارائه. مهار افکار منفی از دوست نداشتن گریزی و نقد. استحمام خود را در ذهن مثبت, محبت و توجه. سپاسگزار برای تمام نعمت خود را.

آیا ما لزوما باید پرتاب تغییرات از زندگی ؟ وجود دارد هیچ لنگر یک فانوس دریایی که همچنان تحت تاثیر این طوفان ؟ جستجوی معنا در زندگی منجر به این مسیر به هدف نهایی این است که به کل حفاظت از تاب و چرخش در زندگی است. پس از آن شما خواهد بود و حکیم است شرح داده شده توسط Oliver Goldsmith “برای او بیهوده حسادت فصل رول که خرس تابستان ابدی در روح خود را.”

زنده وبینار در مقابله با عدم قطعیت توسط جایا ردیف در جولای 11, 6.30-7.30 pm. برای ثبت نام WhatsApp 9820138429.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im