هماهنگی کلید smoothening این مستند خرید اینترنتی

دولت تعیین کرده است تا 11 قدرت گروه به رهبری ارشد بوروکرات و Niti Aayog نمایندگان برای هماهنگ کردن پاسخ به این وضعیت ناشی از این مستند. هر یک از این 11 گروه مرتبط است از طریق ترکیب آن به دفتر نخست وزیر و کابینه دبیرخانه. این یک معقول مرحله به دلیل آن اجازه خواهد داد که دولت برای فشرده سازی زمان واکنش با از بین بردن یک لایه از نوار قرمز است.

آن است که در حال حاضر آشکار است که دولت در تمام سطوح دست کم گرفت چالش های مطرح شده توسط داخلی اقتصادی مهاجران. آن است که در این زمینه است که اداری در پاسخ به هماهنگی مهم است که راه را به توان به operationalise بخشی از انتقال پول نقد بیش از چند روز آینده علاوه بر تضمین این که مهاجران دور از خانه نگهداری میشود مربوط به دولت های ایالتی.

برای شروع مربوطه تقویت گروه باید اطمینان حاصل شود که بانکی خبرنگاران که تحویل نقدی در بخش های بزرگی از مناطق روستایی هند قرار داده شده در خدمات ضروری لیست و نه مانع توسط پلیس محلی به عنوان آنها را خوب اعلام نقل و انتقالات پول نقد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>