‘کوک کردن’ گرم: Netflix اولین پیروزی برای زیمبابوه فیلم

زمانی که Netflix اوایل این ماه اعلام کرد که آن را به حال به دست آورد و اولین فیلم سینمایی ساخته شده در زیمبابوه “کوک کردن” این احساس به بازیگران و عوامل فیلم طرح تا به حال شروع به پریدن کرد بر روی صفحه نمایش خود را به زندگی واقعی.

کل بودجه برای “کوک خاموش” – که شرح یک آشپز تازه کار به عنوان او dukes آن را با حرفه ای سعی کنید برای برنده شدن یک واقعیت تلویزیون رقابت پخت و پز – بود در مورد به عنوان یک مناسب ماشین استفاده می شود. بازیگران گاهی اوقات تماس از دست رفته بار به خاطر آنها گرفتار در تیراندازی پلیس از گاز اشک آور استفاده می شود به شکستن تظاهرات ضد دولتی در زیمبابوه پایتخت در روز از مرگ رابرت موگابه 37 سال حکومت. چند خدمه مشترک مدیر خانه کوچک که دو برابر به عنوان بخشی از مجموعه. و بازیگران بودند گفت: آنها فقط می خواهم پرداخت می شود اگر این فیلم ساخته شده از پول. برای اولین بار منتشر شده در سال 2017, این فیلم کمدی رمانتیک اجازه Zimbabweans خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ و در نهایت برنده بیش از مخاطبان از جمله Netflix مدیران.

“ما می خواستیم برای ایجاد چیزی اصیل زیمبابوه می گوید:” مدیر توماس Brickhill. “اما در همان زمان ما می خواستیم آن را به چیزی است که بقیه جهان می تواند با شناسایی بیش از حد.”

ژوهانسبورگ

همه چیز در مورد “کوک کردن” بود ،

طرح این فیلم برای یکی. آن را به یک داستان گفت: از نزدیک به غیر ممکن است شانس پس از یک مادر تنها و آشپز او به عنوان duked آن را با یک گروه از متخصصان سعی کنید برای برنده شدن یک زیمبابوه تلویزیون واقعیت رقابت پخت و پز به نام “نبرد سرآشپزها.”

“این فقط خیلی سخت تر از من تصور” اعتراف Anesu به یک همکار رقیب پس از تقریبا در حال حذف از نشان می دهد. “من فقط احساس می کنم راه راه از عمق من.”

اما اگر داستانی Anesu بود از عمق فیلم خدمه بود و حتی بیشتر از آن. کل بودجه برای “کوک کردن” یک کمدی رمانتیک بود در مورد به عنوان یک مناسب ماشین استفاده می شود. بازیگران گاهی اوقات تماس از دست رفته بار به خاطر آنها در پلیس گاز اشک آور استفاده می شود به شکستن تظاهرات ضد دولتی در زیمبابوه پایتخت در روز از مرگ رابرت موگابه 37 سال حکومت. دولت کاهش قدرت می رسند در وسط فیلمبرداری و صرفه جویی در پول و چند خدمه مشترک مدیر خانه کوچک که دو برابر به عنوان بخشی از مجموعه.

بنابراین زمانی که Netflix اوایل این ماه اعلام کرد که آن را به حال مجوز پخش آنلاين حقوق در سال 2017, فیلم اولین بار در جریان تاریخ است که آن را به دست آورده بود یک فیلم سینمایی ساخته شده در زیمبابوه – این احساس به بازیگران و عوامل فیلم طرح تا به حال شروع به پریدن کرد بر روی صفحه نمایش خود را به زندگی واقعی.

“وجود دارد بسیاری از موانع ما برگزاری و بسیاری از شانس برابر ما به عنوان آفریقایی بازیگران و فیلمسازان می گوید:” Tendaiishe Chitima که نقش Anesu. “اما در آن لحظه این احساس ما شکسته بود از طریق همه آنها را.”

Anel Wessels/حسن نیت ارائه میدهد از زو سیل

بازیگر Tendaiishe Chitima به نظر می رسد یک پنجره برای یک صحنه در “کوک کردن.” او نقش سرب شخصیت Anesu یک مادر تنها و آشپز است.

در میان بزرگترین موانع در زیمبابوه البته پول است. فیلم های ساخته شده در کشور اغلب کمک کننده مالی با این شرط که آنها مقابله با فشار دادن یک مسئله اجتماعی مانند HIV بی خانمانی و یا بارداری.

“ما اغلب این فوق العاده جدی و محتوای سنگین بیرون آمدن از زیمبابوه می گوید:” “کوک خاموش” به کارگردانی توماس Brickhill. “ما واقعا می خواستم برای انجام یک احساس خوب کمدی رمانتیک برای گفتن, زندگی ما شبیه به این ، ما باید مجاز به در عشق سقوط بر روی صفحه نمایش بیش از حد.”

به عنوان یک مدیر واقعی زندگی “نبرد سرآشپزها” رقابت آقای Brickhill می دانستم که فهم و outs از این مسابقه هست. بنابراین آن را بسیار از یک جهش برای او به fictionalize خود را در واقعیت تجربه نشان می دهد برای صفحه نمایش بزرگ است. آنچه به مراتب سخت تر بود و کنار هم قرار دادن یکی از ویژگی های طول فیلم با یک اولیه بودجه نقدی از 8 ، 000 $به همراه تخفیف برای جبران هزینه ها از چرخ دنده ها و مجموعه فیلم است. “برای همه کسانی که شرکت کردند آن را یک جهش ایمان” او می گوید.

بازیگران بودند گفت: آنها فقط می خواهم پرداخت می شود اگر این فیلم ساخته شده از پول. و هنگامی که آن زمان به صفحه برش نهایی در دسامبر 2017 خدمه انتخاب بام یک هتل در پایتخت آن هراره است, نه به خاطر آن بود که یک هیپ فضای باز محل اما از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به اجاره یک سینما.

اما حتی قبل از Netflix خریداری “آشپز” که به صورت زنده از سرویس جریان ژوئن 1, فیلم, مسیر, بود, خوب, سینمایی. در هفته بین زمانی که فیلمبرداری پیچیده شده است و اولین نمایش فیلم در هراره زیمبابوه تنها رهبر پس از استقلال آقای موگابه شد, عضلانی, بیرون از شهر توسط معاون سابق رییس جمهور در یک کودتا. و اگر چه خود را جایگزین او سابق دست راست مرد Zimbabweans شد جايزه در چشم انداز جدید سحر برای کشور خود.

Bongani Kumbula/حسن نیت ارائه میدهد از کوک کردن

“ما می خواستیم برای ایجاد چیزی اصیل زیمبابوه می گوید:” “کوک خاموش” به کارگردانی توماس Brickhill (سمت چپ) نما با یکی از این فیلم تولید جو Njagu.

“وجود دارد یک فشار بزرگ از دولت جدید می گویند” ما می خواهیم برای باز خواهد شد; ما می خواهید به اجازه می دهد آزادی بیشتر بیان “و ما فیلم رو در آن گرفتار شتاب” خانم Chitima می گوید. “بدیهی است که چند سال بعد ما می توانیم نه بسیار تغییر کرده است برای زیمبابوه اما در لحظه ای که این احساس مثل یک شروع تازه است.”

و این فیلم به زودی حرکت خود را غربالگری در ده ها جشنواره بین المللی فیلم و garnering طرفداران از لس آنجلس به روتردام در هلند به دوربان, آفریقای جنوبی.

“ما می خواستیم برای ایجاد چیزی اصیل زیمبابوه می گوید:” آقای Brickhill. یک فیلم است که اجازه Zimbabweans خود را – خود را قلع-مسقف محله خود تردید مادران صفحات انباشته با گوشت و بدون ابر از sadzaمحلی نشاسته – بر روی صفحه نمایش بزرگ ، “اما در همان زمان ما می خواستیم آن را به چیزی است که بقیه جهان می تواند با شناسایی بیش از حد.”

و آن کار می کرد او می گوید. مخاطبان در سراسر جهان شد به عشق, داستان واقعیت نشان می دهد, درام, و بیشتر از همه داستان آدم های فلک زده که ساخته شده آن را در یک راه غیر محتمل.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>