کنوانسیون ها و مبارزات در زمان coronavirus

واشنگتن

خواننده عزیز:

آن را واضح تر شدن روز به روز که coronavirus بحران به طور کامل طرح میتوانست 2020 انتخابات.

من صحبت کردن در مورد سیاست هر چند آن را نیز درهم. منظور من روند گرفتن نوامبر – کنوانسیون های جمع آوری کمک های مالی به مبارزات انتخاباتی و شاید تدارکات رای گیری خود را.

جو بایدن روشن ساخته در سه شنبه هنگامی که او به بازیگران شک در این که آیا دموکرات ها خواهد خود را نگه دارید quadrennial کنوانسیون در میلواکی در ماه جولای. تمام کسانی که مردم کهنه به عرصه پوشیدن کلاه عمو سام و تشویق?

“این سخت است برای پیش بینی که” آقای بایدن گفته برایان ویلیامز از MSNBC.

آن را کمی آسان تر به پیش بینی جمهوریخواه کنوانسیون رفتن از آن نیست برنامه ریزی شده تا در هفته گذشته در ماه اوت در شارلوت. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند عشق بصری پاپ بزرگ خشن جمعیت.

اما آنچه در مورد آقای تهمت تظاهرات? آنها مخالف اجتماعی فاصله. آن می تواند تا اواسط تابستان قبل از آنها به نظر می رسد مانند یک ایده خوب است. اساسی درب-به-درب مبارزه برای کاهش سطح مقامات به نظر می رسد از این سوال در حال حاضر بیش از حد.

وارد زوم. مجازی مبارزه با on-screen نامزد میزبانی “جمعیت” جمع آوری در اطراف لپ تاپ, ممکن است موج چند ماه آینده. این بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر تبدیل برخی از آنچه قبلا برنامه ریزی شده سخنرانی به مجازی حوادث. پایین-رای نامزدها قطعا به دنبال خواهد داشت.

تکنولوژی ارزان و حذف ساییدگی و پارگی از سفر. مجازی مبارزه ممکن است باقی بماند در سیاست و حتی پس از همه گیر اببس.

“شما ممکن است از دیدن آینده چگونه به نظر می رسد” ایران مشاور ریک ویلسون گفت: NBC در اوایل این ماه.

همانطور که برای رای گیری است که در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است به عنوان حداقل 14 متحده و پورتوریکو به تعویق افتاد مقدماتی. آن را کاملا ممکن است که در ماه های آینده بیشتر متحده اجازه خواهد داد که بیشتر رای دهندگان به انتخاب کردن برای پست الکترونیکی-در برگه های رای. آنها همچنین ممکن است طولانی یا تشویق اولیه رای گیری اجازه می دهد خطوط به گسترش و یا کوتاه شدن انتخابات است و مردم در انتخابات شده است و پیش بینی می شود احتمالا شکستن رکورد.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در [email protected]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im