نقاهت پلاسما درمانی با ‘تاریخچه مالاریا’ بیماران به عنوان یک جایگزین CPT از COVID19 بهبود بیماران – یک فرضیه

در زیر گزیده ای از مصاحبه با دکتر Chalapathy Neti که دکترا از جان هاپکینز و تا زمانی که یک معاون رئیس جمهور در IBM ما. Dr Neti یک جایگزین درمانی فرضیه برای COVID19. تمایل خود را برای کمک به تیم جهانی تلاش منجر به این فرضیه است.

Q1. دانشمندان در سراسر جهان در حال حاضر در حال کار بر روی صدها نفر از انواع مختلف از امکان درمان برای COVID19. زن و شوهر از آنها را نشان داده اولیه نتایج مثبت است. بسیاری از کشورها با استفاده از هیدروکسی کلروکین در ترکیب با داروهای دیگر و برخی از بیمارستان ها باید شروع به استفاده از پلاسما از بهبود COVID بیماران. چگونه شما ببینید این تحولات?

انواع مختلفی از داروهای ضد ویروسی و دیگر درمان های تجربی در حال جریان است, امیدوار کننده ترین تا کنون:

نقاهت پلاسما درمانی (CPT) از بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID19 (از این رو داشتن آنتی بادی به COVID19) امیدوار کننده ترین درمان [کای دوان و همکاران 2020].

Remdesivir (Gilead Sciences) یک داروی ضد ویروسی است که در حال استفاده است و در فعالیت های بالینی – 9 آزمایش های در حال انجام در سراسر جهان [استنفورد کرونا ویروس, ضد ویروس پایگاه داده].

اثر هیدروکسی کلروکین (ضد مالاریا مواد مخدر) در ترکیب با داروهای دیگر مانند آزیترومایسین 98 آزمایش های در حال انجام در سراسر جهان [استنفورد ضد ویروس Coronavirus پایگاه داده].

Q2. شما در حال تاکید بر مالاریا با استفاده از آنتی بادی از افرادی که در حملات مالاريا در تاریخ معاصر است. می تواند شما را به یک پایه و اساس برای این درمان است ؟

جواب: این فرضیه که “آنتی بادی به مالاریا هستند و به احتمال زیاد تا حدی موثر در اتصال به COVID19” هستند و بر اساس مشاهدات زیر:

 • ضد مالاریا مواد مخدر (هیدروکسی کلروکین) به نظر می رسد موثر برای COVID19.
 • شواهد حدیثی که “مالاریا-غنی” کشورهایی مانند هند و آفریقا در حال دیدن یک به طور چشمگیری کاهش بروز (~42x پایین تر) و آهسته تر گسترش COVID19 در مقایسه با کشورهای با کم و یا صفر بروز مالاریا. در حالی که چندین عوامل دیگر به احتمال زیاد باعث می شود از جمله اجتماعی بهتر فاصله اقدامات (سراسر کشور مستند) در هندوستان در مقایسه با کمتر سختگیرانه مستند اقدامات در آمریکا IMHO این “گله ایمنی” فرضیه است که ارزش کاوش.

پانزده کشور در جنوب صحرای آفریقا و هند انجام شده تقریبا 80% جهانی مالاریا بار در سال 2017 حدود 219 میلیون مورد مالاریا در سراسر جهان رخ داده است (که نیجریه (25%) و جمهوری دموکراتیک کنگو (11%) موزامبیک (5%) و هند (4%) و اوگاندا (4%), ..). حدود 2000 مورد مالاریا تشخیص داده می شوند در ایالات متحده در هر سال. اکثریت قریب به اتفاق موارد در ایالات متحده در حال مسافران و بازگشت مهاجران از کشورهایی که مالاریا انتقال رخ می دهد در بسیاری از کشورهای جنوب صحرای آفریقا و جنوب آسیا است.

آنتی بادی به مالاریا هستند به احتمال زیاد به مجموعه ای غنی از آنتی بادی های موثر در برابر انواع آنتی ژن. هزاران نفر از آنتی ژن های بیان شده توسط پلاسموديوم فالسيپاروم (انگل مسئول مالاریا) هستند instrumental اهداف حفاظتی ایمنی [Moorman AM et al.]. این آنتی ژن تنوع و آنتی ژن پلی مورفيسم ناشی انگل ژن تحت سیستم ایمنی انتخاب ارائه یک چالش دلهره آور برای آنتی ژن هدف انتخاب برای مالاریا واکسن توسعه است و ممکن است در حال حاضر یک فرصت برای “آنتی بادی به مالاریا” موثر بودن در برابر COVID19:

RTS,S/AS01 (Mosquirix) ضد مالاریا واکسن باعث بادي پاسخ به حسابهای پروتئین و به HBsAg ویروس هپاتیت B surface antigen [گناه یدلایمخیرات valia et al, 2018,3] – ویروس های مختلف از انگل مالاریا.

این رویکرد ممکن است شبیه به ایمونوگلوبولین عکس – ایمونوگلوبولین, درمان, همچنین شناخته شده به عنوان انسان عادی ایمونوگلوبولین (NHIG) است که با استفاده از مخلوطی از آنتی بادی (ایمونوگلوبولین) برای درمان تعدادی از شرایط بهداشتی [ایمونوگلوبولین]

Q3. چگونه این فرضیه در مورد مالاریا آنتی بادی برای COVID بیماران می تواند اعتبار و آنچه خواهد بود و این تاثیر در مورد آن است که موفق ؟

 این فرضیه می تواند تایید در یک زن و شوهر از راه های:

 1. انجام یک نظرسنجی از COVID بیماران آلوده به سابقه قبلی مالاریا (تایید با تست سرولوژی برای مالاریا آنتی بادی). هیچ تاریخچه مالاریا در COVID19 بیماران است که بخشی از اعتبار.
 2. با دقت بیشتری انجام ساده کارآزمایی بالینی در هند در مقایسه CPT از “مالاریا تاریخ” افراد با CPT از COVID19 بهبود بیماران و درمان های دیگر.

کارآزمایی بالینی 1: نتیجه انتظار می رود – بالاتر اثر “گروه مورد” به گروه کنترل است.

 • در گروه کنترل بیماران با زمان پروتکل درمان با Remdesivir.
 • گروه مورد بيماران تحت درمان با CPT از “مالاریا تاریخ” افراد

کارآزمایی بالینی 2: نتیجه انتظار می رود – بهبود مشابه در هر دو گروه (در 60 درصد اثر یک نتیجه بزرگ)

 • گروه کنترل در بیماران تحت درمان با CPT با پلاسمای خون از COVID19 بهبود بیماران
 • گروه مورد بيماران تحت درمان با CPT با پلاسمای خون از “مالاریا-تاریخچه” افراد است.

اگر این فرضیه معتبر

 • این به طور چشمگیری تسریع سفر ما به یک درمان شناخته شده و پروتکل برای درمان COVID19 بیماران بدون نیاز به تمدید کارآزمایی بالینی.
 • CPT درمان از “مالاریا تاریخ” افراد ممکن است امن تر از CPT از COVID19 بیماران با کاهش خطر جدید عفونت با باقی مانده COVID19 ویروسی بار.
 • تعدادی از افراد از آنها پلاسما استخراج می شود می تواند بسیار بزرگ در هند و آفریقا (228 میلیون مورد در سال 2019) و می تواند یک منبع برای آمریکا و اروپا کاهش بیماری همه گیر.

منابع:

 1. کای دوان et al. اثربخشی نقاهت پلاسما درمانی شدید COVID-19 بيمار“. مارس 18 سال 2020 است.
 2. https://covdb.stanford.edu/clinical-trials/#CQHCQTreatment
 3. که “استفاده از نقاهت کامل خون یا پلاسمای جمع آوری شده از بیماران بهبود از بیماری ویروس ابولا برای انتقال خون به عنوان یک درمان تجربی در طول شیوع بیماری“سال 2014.
 4. https://www.who.int/malaria/media/world-malaria-report-2018/en/
 5. Moormann AM1, Nixon, CE,2, Forconi CS1. ایمنی بدن مکانیسم های موثر در مالاریا: به روز رسانی با تمرکز بر ایمنی انسان است. انگل ایمونولوژی 2019.
 6. گناه یدلایمخیرات valia et al. پاسخ ایمنی به آنتی ژن هپاتیت B در RTS,S/AS01 مالاریا واکسن و همکاری دولت با پنوموکوک مزدوج و واکسن روتاویروس در کودکان: يک مطالعه کارآزمايی بالينی“فوریه 2018. DOI: 1080/21645515.2018.1442996
 7. “Immune Globulin”. The American Society of Health-System داروسازان. بایگانیشده از نسخه اصلی در 9 ژانویه 2017. برگرفته 8 ژانویه 2017.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>