مهار می تواند یک هدف آشکار اما پنهانی باید دستیابی به گله ایمنی در سرعت حق

هر اپیدمی ویروسی است که مانند یک فیلم بالیوود, به عنوان آن را با این نسخهها کار در محدود تم و همیشه قابل پیش بینی پایان.

یک اپیدمی ویروسی است تنها چهار به پایان می رسد.

1. آن جان هر میزبان و منقرض می, بیش از حد, به عنوان هر گونه ویروس نمی تواند زنده ماندن بدون یک میزبان.

2. آن را می کشد برخی از اعضای با یک مجموعه خاص از صفات ژنتیکی در حالی که بقیه مدیریت به ایمنی آن را تبدیل. همان نتیجه را می توان با در حال توسعه یک واکسن و اداره آن را به هر عضو از میزبان گونه که ما با ویروس آبله و امید برای انجام با پوليو. این خیلی غم انگیز به پایان می رسد برای این ویروس به عنوان آن است که دوباره به سمت چپ بدون مساعد میزبان می رود و منقرض شده است.

3. این یک گزینه طولانی مدت و یک سرنوشت بیشتر بوده است ، آن را می کشد برخی از اعضای میزبان گونه و یا فقط آنها را کمی بیمار است اما به زودی در می یابد یک راه برای زندگی دوستانه در داخل اعضای باقی مانده.

4. آخرین گزینه این است که سرنوشت هدایت می شود که در آن ویروس است که نه تنها خوش شانس برای پیدا کردن یک میزبان جدید به هر دلیل مانند اجتماعی فاصله و یا برخی از عوامل زیست محیطی مانند تابستان که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای آن را به زنده ماندن.

اگر ما ارزیابی coronavirus در برابر هر یک از این گزینه ها گزینه اول این است که حکومت به صورت مطمئن و در باقی مانده سه گزینه واکسن گزینه است کمی بیش از حد دور از ذهن برای اقتصاد جهانی برای زنده ماندن.

و به عنوان ما به احتمال زیاد به توسعه یک واکسن در برخی از نقطه سوم بلند مدت گزینه ما موجود همکاری با آن و تبدیل آن به مخزن می تواند و باید به عنوان حکومت از آن خواهد شد در غیر این صورت به این معنی است که هر زمان که ما به اندازه کافی انسان بدون ایمنی (به طور معمول هر شش ماه) ویروس می توانید به عقب می آیند و ستمگري ما.

در همه عملی حس coronavirus ارائه می دهد تنها دو کار گزینه های. در هر صورت ما تبدیل شدن به طور طبیعی سیستم ایمنی بدن به آن را در اعداد به اندازه کافی برای جلوگیری از آن پیدا کردن میزبان و یا برخی از نیروهای طبیعت می تواند به از بین بردن آن است.

در مورد کوروناویروس ما در واقع کشیده شده اند بسیار خوش دست آن را به عنوان بسیار انتخابی. به عنوان آن مضر است و عمدتا به سن و/یا همبود آن را به ما داده است خروج گزینه ای است که ما باید بدون بازی با آتش تکامل است.

عملی ترین راه برای کوتاه شدن طول بیماری و همچنین پایان دادن به داستان این ویروس است که اجازه می دهد تا نه بیش از حد تهدید اعضای جمعیت برای ایجاد ایمنی نسبت به آن با افشای آنها به این ویروس در یک برنامه ریزی راه است.

به عنوان ما در حال طراحی سیاست برای خروج یک کشور از 1.3 میلیارد دلار ما به طراحی یک است که دو کاملا متضاد با اهداف و هر دو باید به دقت مدیریت پس از پوشش یکی از مهم پایه.

اولین پایه ما باید لمس است شناسایی سالخورده (آسان برای انجام این کار از داده های سرشماری) و همبود (برای آن شناسایی درایو است که باید لمس غیر متعارف منابع داده ها اعم از پزشکان متخصص و بیمارستان و آزمایشگاه پاتولوژی و حتی خصوصی پزشکان در روستاهای دور افتاده که حتی ممکن است quacks).

هنگامی که ما برای ساخت یک سیستم به موجب آن ما می تواند به لمس این گروه آسیب پذیر و کنترل/محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس دندان است که باید در نشان می دهد و کسانی که استفاده می شود به جویدن برای فیل دولت باید به طور کامل متفاوت است.

دولت و در نتیجه نخست وزیر باید همچنان در خط تشویق مستند به اطمینان حاصل شود که ما نمی ناگهان فوران به یک بحران با تعداد گسترده ای از موارد از “امن” گروه قریب به اتفاق سیستم.

همزمان با این وجود به همان اندازه مهم نیاز به افراد سالم در معرض ویروس و آنها را آلوده و در کنترل سرعت. بنابراین اجرای این سیاست بر روی زمین است که باید انجام شود مخفیانه در یک شیوه ای خلاف آشکارا اظهار داشت: هدف دولت است.

با اصول اجتماعی فاصله ماسک-با استفاده از دست شویی سیاسی ذکراست برای مهار و امیدوارم ما در تابستان با سرعت از گسترش مطمئنا کند بنابراین ما نیز باید فعالانه نیاز به مردم معاشرت آزادانه در گروه های کوچک در حالی که نگه داشتن یک ساعت مچی بر آنها و تست آنها را به طور منظم.

به عنوان این است که یک کار است که نیاز به مدیریت دقیق دو مخالف ایده های آن باید انجام شود تحت یک ناظر و هشدار به دولت.

اجازه دهید ما متوجه است که آن را یک بیماری همه گیر و از این رو حتی نیرومندترین دولت می تواند امید به دور و بدون زیان.

بنابراین حتی اگر این ایده از افشای مردم به یک کشنده پاتوژن ممکن است نگاه شیطانی به هر آرمانگرا که می خواهد به صرفه جویی در هر زندگی در واقعیت ما نیاز به شانس ما.

تاج بیماری همه گیر است که یک تهدید مرگبار اما پس از یک فروپاشی اقتصادی است که ما ممکن است در نهایت با تعیین اهداف غیر ممکن است.

اجازه آشکار هدف صرفه جویی می شود هر زندگی پنهانی هدف باید با پذیرش برخی از ضرر و زیان اما با استفاده از این سن استفاده است.

اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که ما جوانترین کشور با متوسط سن 28.6 سال و تنها حدود 6 درصد از افراد بالای 65 سال سن هستند که بسیار آسیب پذیر است.

به عنوان ثروت سوغات شجاع ما ممکن است در تابستان است که همچنین می تواند ایستادن محسوب می شود بنابراین به ما اجازه جلوگیری از procrastinating و ایجاد یک جهش از ایمان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>