حاوی اژدها رو به رشد آن در دریای چین جنوبی: آسه آن نشان می دهد اجرای UNCLOS

چین در آن در حال رشد دارد. در سال گذشته Yujing Dizhi 8 چینی غول پیکر, بررسی کشتی های درگیر در مناقشه با ویتنام حفاری کشتی Hakuryu 5 در ویتنام منطقه انحصاری اقتصادی در نزدیکی صخره های آتشین. در ماه آوریل این سال, این کشتی چینی رسیده خاموش مالزی سواحل نزدیک به سایه یک مالزی اکتشاف نفت کشتی غرب Capella. در پاسخ ایالات متحده دستور داد ناو امریکا و دو هدایت موشک کشتی جنگی به آبهای مورد مناقشه در منطقه که در آن آنها به زودی پیوست و در تمرینات توسط یک کشتی جنگی استرالیا. پیش از این در 3 rd مارس, چینی, غرق یک قایق ویتنامی در Paracels. دو ویتنامی قایق های ماهیگیری اقدام به نجات هشت ماهیگیران اما آنها نیز بازداشت و با کشتی های خود را. در ماه فوریه یک کشتی چینی تبدیل شده بود به یک سلاح کنترل رادار در برابر فیلیپین کشتی جنگی.

نه تنها فعالیت های فوق, چین شده بود تهدید دیگر شمالي سازمان ملل بیش از اکتشاف نفت. Fishing regulations شده اند تحمیل پوشش EEZs از کشورهای دیگر پس از 1 st مارس. یک کشتی چینی آماج یک قایق ماهیگیری ویتنامی در ژوئن عامل در جزایر پاراسل در ویتنامی EEZ.

پکن گرفته شده سیاسی گام برای تقویت ادعای خود در SCS. چین شورای دولتی اعلام کرده است دو شهرداری منطقه برای حکومت از پاراسل و اسپراتلی جزیره گروه زودتر موفق توسط دولت محلی از Gongqian در استان هاینان. این دو sub-مقامات در حال حاضر تابع به عنوان جداگانه واحد های اداری با صلاحیت های مربوطه خود را جزیره های زنجیره ای.

گزارش وجود دارد که چین می خواهد تحمیل دفاع هوایی شناسایی منطقه (ADIZ) در SCS به عنوان به خوبی. ADIZ می توان به انکار این هواپیما از کشورهای خارجی است. این امر نمی تواند قانونی اما چین درک است که این حاکمیت بر کل SCS.

چین در حال رشد پرخاشگری رو توسط تعدادی از عوامل. برای اولین بار چین را هدف این است که برای تبدیل شدن به بی نظیر هژمون در جهان. چین جاه طلبی برای تبدیل شدن به تنها جهانی قدرت فوق العاده توسط 2049. در حال حاضر آن را درک وجود دارد که تنها دو قدرت آمریکا و چین است. آن را نیز درک است که کشورهای در SCS که مخالفت چین و همچنین ژاپن و هند در حال تحریک توسط ما.

دوم چینی تهاجمی ناسیونالیسم و irredentism تبدیل شده اند از ویژگی های کلیدی چین در سیاست خارجی و aggrandisement. درک است که چین به اصلاح تحقیر قرن گذشته است که با در نظر گرفتن محل مرکزی در تدوین چین رویکرد است. چین پروژه هایی که در مناطق که در آن حاشیه متعلق به آن را که از دست داده بودند به نیروهای استعمار و امپریالیسم و آنها باید برگرفته. این “رویای چینی’. برای تقویت ادعای خود در SCS آن را اشغال کرده است ویژگی های متعدد و ایجاد جزایر مصنوعی militarised آنها به طور منظم به گشت زنی آنها و طرح ریزی نظامی خود را ممکن است برای جلوگیری از همسایگان خود.

سوم ظهور چین به عنوان یک قدرت اقتصادی. چین با تجربه رشد سریع اقتصادی برای تبدیل شدن به دومین اقتصاد بزرگ جهان در حالی که نوسازی آن در پایه های صنعتی و حرکت جهانی زنجیره ارزش. با این حال بسیاری از این رشد محقق شده در بخش قابل توجهی از طریق تهاجمی اعمال سیاست ها و شیوه های که سقوط خارج از هنجارهای جهانی و قوانین. این رویکرد اقتصادی پرخاشگری شامل چهار عنصر تهاجمی حفاظت از بازار چین از واردات و رقابت; گسترش سهم چین در بازار جهانی; تامین امنیت و کنترل هسته ای منابع طبیعی در سطح جهانی با استفاده از یک درنده دام بدهی مدل توسعه اقتصادی و تامین مالی و در نظر گرفتن شرکت گام برای تسلط بر تولید صنعتی از کالا که در تقاضای بالا هستند مانند تولید خودرو و کشتی های یخچال, رنگ تلویزیون و غیره. چین است که به دست آوردن فن آوری های پیشرفته از طریق اسپانسر ایالتی IP سرقت که شامل سرقت های فیزیکی سایبر فعال جاسوسی و سرقت و فرار از قوانین کنترل صادرات ایالات متحده و جعل و تقلب و دزدی دریایی سرکوبگر و سرزده نظارتی می گیرید gambits به نیروی انتقال تکنولوژی از شرکت های خارجی به طور معمول در ازای دسترسی محدود به بازار چین; و اقتصادی اجبار از طریق صادرات محدودیت در بحرانی مواد خام و monopsony قدرت خرید. اما از اواخر سال اقتصاد چین در افسردگی به دلیل جنگ تجاری با ایالات متحده و بین المللی واکنش در نقش چین در سرکوب اطلاعات در COVID-19.

چهارم چین به طور قابل توجهی افزایش آن قدرت نظامی. با توجه به تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه (SIPRI) در حالی که آمریکا هزینه های دفاعی کشور کاهش یافته و 15 درصد و در ژاپن افزایش یافته است تنها 2 درصد بین سال های 2009 و 2019 چین دفاع صرف افزایش 85 درصد در همان دوره است. سرعت و دامنه چین پایدار نظامی سرمایه گذاری کرده اند مجاز چین به دنبال قابلیت های که به طور بالقوه بی ثبات به منطقه ای نظامی توازن افزایش خطر ابتلا به سوء تفاهم و اشتباه است و ممکن است منجر به تنش های منطقه ای و نگرانی. آن را بازسازی نیروهای خود را. چینی دریایی نوسازی است که با هدف توسعه ضد آن-قابلیت دسترسی (به معنای برای ما) و همچنین برای جلوگیری همسایگان خود از مخالفت با چین است.

چین جایگزین دریایی آن واحد به شکل ساحل پاسداران به تابع به عنوان “مشت آهنین’. چین اتخاذ کرده است دقت گردد استراتژی است. آن است که در گام های کوچک اما قابل توجهی در پیشبرد استراتژیک بدون مبارزه با یک نبرد است. چینی ها استراتژی شامل سه مرحله – اول ماهرانه تغییر وضع موجود و دوم تغییر جغرافیایی حقایق روی زمین و سوم وضع این ادعا بیش از تغییر واقعیت است. به طور همزمان آن را زیاده روی در مذاکرات دیپلماتیک به نگه داشتن دیگر disputants امیدوار است که اختلاف حل و فصل خواهد از طریق مذاکره. قصد این است که به ادامه بحث و گفتگو در پیشنهادی منشور اخلاقی. در کنار پکن تبلیغات ماشین آلات در حال کار اضافه کاری سرزنش دیگر متقاضیان و آمریکا برای تنش و همچنین طرح تاریخی خود را ادعا می کند در حاشیه.

وجود دارد که یک واکنش قوی از ما. ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo در 25 th ژوئن گفت که این کشور به بررسی استقرار نیروهای خود را در سراسر جهان به طوری که آن را آماده برای مقابله با تهدید چین به کشورهایی مانند هند و مالزی و اندونزی و فیلیپین. هند و استرالیا افزایش سطح روابط دو جانبه. با افزایش مخالفت یازدهم داخلی در چند جبهه خواهد بود وجود فشار بر او برای اتخاذ یک بیشتر رویکرد خصمانه نسبت به دیگر متقاضیان برای منحرف کردن توجه از داخلی جمعیت. باید آن را درک است که وجود دارد تهاجمی چین با توسعه طرح. چین نمی انحراف از هدف آن تعیین کرده است برای رسیدن به.

در یک حرکت قابل توجهی آسه آن با ویتنام به عنوان رئیس اتحاد با صدور بیانیه مشترک در 27 th ژوئن سال 1982 UNCLOS باید مبنایی برای تعیین دریایی, حقوق مستقل حقوق حاکمیت و منافع مشروع بیش از مناطق دریایی. این بیانیه افزود که “UNCLOS مجموعه های خارج از چارچوب قانونی است که در آن تمام فعالیت ها در اقیانوس ها و دریاها انجام می شود باید.” آن را نیز گذاشته و تاکید بر “اهمیت غیر militarisation و خویشتن داری را در انجام فعالیت های که پیچیده و یا تشدید اختلافات و بر صلح و ثبات و جلوگیری از اقداماتی که ممکن است بیشتر وضعیت را پیچیده کند.”

این نشانه یک تقویت قابل توجهی از بلوک زیر ویتنام به عنوان رئیس. ویتنام تا به حال شده است به طور مداوم نشان می دهد اهمیت UNCLOS. PCA حاکم بیش از حد بر این قانون است. برخی از اعضای آسه آن نزدیک شده اند سازمان ملل متحد برای اجرای آن و این تنها راه برای ایجاد صلح در منطقه است. هند و ژاپن و استرالیا و آمریکا نیز از این دیدگاه است. در حال حاضر جامعه بین المللی و آسه آن باید به طور مشترک کار را از طریق سازمان ملل متحد به PCA حکم اجرا شده در SCS.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im