با حدود 24 کشور جهان از جمله هند گزارش تایید موارد جدید کروناویروس و که اعلام اورژانس بهداشت جهانی تاکید در سراسر جهان است که در تقویت غربالگری و قرنطینه امکانات به گرفتار چرت زدن بعد. مرگ شمارهگذاری بیش از 300 و حدود 15000 عفونت گزارش شده در سراسر جهان عمدتا در چین و ذات الریه علائم مانند یاد 2002-03 شیوع سارس. بر خلاف 17 سال پیش زمانی که آن را کمتر متصل شده و با نفوذ چین به شمار روی حیله و تزویر چالش امروز است. گردشگران چینی مهاجر و کارآفرینان تشکیل می دهند قابل توجهی از هوایی بین المللی مسافران پیچیده هر گونه تصمیم گیری برای خاموش کردن مرزها و پرواز به چین است.

اما عبرت از تجربه چین به عنوان کشورهای گوشت گاو تا نظارت, درمان و پیشگیری از مکانیسم. بیشتر گزارش ها نشان می دهد که برای چند هفته پس از اولین مورد شناسایی شده در دسامبر 1, چینی, مقامات همگانی پنهان کاری و نظم عمومی بر ایجاد آگاهی با وجود سرایت پخش از طریق ووهان. کشورهای دیگر ایستاده شانس جداسازی ویروس از طریق اقدام اولیه به دلیل موارد مشکوک در حال حاضر هستند و چند دور بین.

هر چند جدید کروناویروس مرگ و مير است فقط بیش از 2% بر خلاف 10% وارد شده توسط سارس آن است که بیشتر عفونی و هیچ وضوح و در عین حال بر آن است که آیا جهش و چرخش قوی تر به عنوان آن را می یابد میزبان. Virologists در حال حاضر بر این باورند که coronavirus را انکوبه دوره در حدود 14 روز نیاز خود و یا نهادی قرنطینه برای آن دوره است. هند باید حفظ دولت از شب زنده داری در فرودگاه ها و دولت مقامات بهداشت عمومی باید از نزدیک دیده بان تمام کسانی که در بازگشت از چین است. با تدوین اولیه و ثانویه لیست تماس از افراد در معرض تایید موارد کرالا تا به حال با موفقیت موجود Nipah در سال 2018 است.

با کرالا در حال حاضر گزارش دو مورد این استراتژی باید تکرار دوباره. چالش برای مقامات بهداشتی است که برای برقراری ارتباط به طور موثر و با همدلی به طوری که بیماران تجلی علائم می تواند دسترسی به کمک های پزشکی بدون ترس از انگ. در بسیاری از نقاط هند بهداشت عمومی است که در قتلگاه و می تواند مانع موثر در پاسخ به شیوع بیماری. در این زمینه roping در بیمارستان های خصوصی, تمام ثبت نام پزشکان و حتی آشا کارگران که اغلب تنها نقطه تماس بین شهروندان و عمومی بهداشت و درمان در مناطق روستایی می شود بسیار مهم است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو