کمال از ازدواج

ازدواج شاد اتحادیه از دو خانواده با هم به ارمغان آورد توسط دو نفر. این اتحادیه جشن دو بدن با هدف کمک به جامعه از طریق تولید مثل. یک بار ازدواج جشن انجام می شود با سوال بعدی و انتظارات از تمام محله محور در کمال تجربه است. برای برخی از این ممکن است خوشایند سوال به عنوان آنها ممکن است دستیابی به موفقیت در اولین بروید. این منجر به بیشتر ناراحتی و ترس و یا نگرانی در بین همکاران موجب افزایش فشار عملکرد.

ارتباط و اهمیت دستیابی به اطلاعات مناسب از فرد مناسب در سن مناسب نقش عمده ای در ساخت هر تجربه لذت بخش و انجام. اما در سمت تلنگر به این است که طبیعت انسان از اغراق به خصوص وقتی که می آید به جنبه ای از درد و ناراحتی ، جدای از این مشکلات ممکن است بوجود می آیند با توجه به هر یک از دلایل زیر – عدم مناسب اطلاعات جنسی, اضطراب در مردان منجر به ناتوانی در انجام سوء استفاده جنسی, تاریخ, ترس که ممکن است غیر واقعی برخی از قوانین سختگیرانه است که ممکن است مذهبی در طبیعت, واژینیسموس و برخی از خانواده های وضع قوانین سختگیرانه مربوط به جنسیت. این در نهایت منجر به استرس ترس از کمال در زنان و همچنین مردان است. تمام دلایل بالا اشاره در روند تفکر و گفت و گو های داخلی که منجر به نارضایتی.

نگه داشتن سر روی قلب, کلید دستیابی به شادی است. به ناچار وجود خواهد داشت یک درگیری بین تفکر مغز و احساسی مغز است. به نگه داشتن این در بررسی زیر چند takeaways ممکن است مفید باشد.

پریدن به نتیجه گیری- افکار دادن یک شریک به تأیید است که آنها می دانند که شریک زندگی خود فکر کردن است. این اتفاق می افتد هنگامی که یک شریک احساس می کند که آنها می دانند که همسر داخل به خارج است. این نوع نگرش ممکن است سرکوب احساسات خود را از بودن استقبال در زناشویی عمل می کنند.

فاجعه باری پیش بینی- تفکر منفی و خود تایید مربوط به عدم موفقیت ناخودآگاه, هل بدن نسبت به عملکرد غیر.

برچسب- برچسب زدن می تواند برای خود یا نسبت به شریک زندگی. اگر از آن است که خود شوی فرد خواهد بود بیش از زده با احساس گناه منجر به افسرده افکار. برچسب زدن به شریک زندگی خود را به شریک زندگی آگاهانه و در نتیجه عملکرد ضعیف.

بدبینی- یک نگرش بدبینانه باعث می شود فرد درک موانع نسبت به همه چیز. افکار منجر به باور و ایمان است. داخلی منفی dialogue dampens ارواح منجر به شکست در عمل است.

استدلال هیجانی- احساسات بسیار عفونی. آنها منتقل شده از یک رسانه دیگر به راحتی. بنابراین ترس و نگرانی یا اضطراب یک شریک خواهد شد و به راحتی منتقل می شود بازده نتایج منفی.

یکی از عوامل کلیدی برای شاد و موفق, ازدواج سالم, رابطه جنسی. هر دو طرف به همان اندازه مسئول و همکاران جهت دستیابی به این. غلبه بر موانع روانی صحبت کردن و باز بودن در ارتباطات عمدا در حال توسعه مثبت و با هدف به سوی موفقیت هستند مطمئن شات موفقیت مانتراها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de