مصرف کنندگان صرف مقدار زیادی کمتر ذخیره شده در مارس مستندات

یک بوتیک در لانگ بیچ کالیفرنیا باز به مشتریان برای اولین بار روز شنبه پس از coronavirus مربوط به تعطیلی مارس 19.

عکس: بریتنی موری/زوما پرس

ایالات متحده هزینه های مصرف کننده در ایالات متحده اقتصاد را موتور اصلی کاهش یافت که یک رکورد 13.6 درصد در مارس طول coronavirus مستندات اما نشانه هایی وجود دارد که خرید به آرامی خزنده.

درآمد شخصی که شامل دستمزد و بهره و سود سهام, افزایش 10.5% در ماه آوریل, وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد. پرش منعکس شده از یک افزایش شدید در پرداخت های دولت از طریق فدرال برنامه های نجات در درجه اول یک بار خانوار محرک پرداخت 1200$. بیمه بیکاری پرداخت نیز به شدت افزایش یافت در ماه آوریل کمک به را تشکیل می دهند برای برخی از 8% کاهش در دستمزد و حقوق وابسته به زیان کار است.

آوریل کاهش هزینه های شدیدترین برای ثبت ردیابی بازگشت به سال 1959. ضعیف مارس صرف می افزاید: به شواهدی که اقتصاد ایالات متحده است که در یک بازیابی کند. Coronavirus همه گیر و مستندات مربوط از بین برود یک دهه از سود کار خود را ظرف یک ماه.

مربوط تصویری

هزینه های مصرف کننده کاهش 13.6 درصد در آوریل باعث بیشتر نگرانی ها در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد است. در اینجا به همین دلیل هزینه های مصرف کننده بسیار مهم است و چگونه آن را می تواند سیگنال اگر کشور به سمت رکود است. عکس: گتی ایماژ

به عنوان متحده شروع به بازگشایی کسب و کار و آمریکایی ها بازگشت به کار و فعالیت در برخی از جیب به نظر می رسد اقتصاد perking تا—یا حداقل رو به وخامت بیشتر—پس از ضربه پایین سنگ در ماه آوریل است.

“برخی از داده ها نشان می دهد یک ثبات” گفت: کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. “این هنوز هم به طور کلی بسیار آزمایشی بازیابی کند.”

کاملیا Kuhnen مالی استاد در UNC-Kenan Flagler کسب و کار مدرسه گفت که کارگران در صنایع ضربه coronavirus مانند خرده فروشی و گردشگری باقی خواهد ماند نامشخص در مورد چشم انداز اقتصادی در حالی که حتی با کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را.

“این احتمالا منجر شود این افراد باید بسیار مراقب باشید با صرف پول خود را” خانم Kuhnen گفت.

آمریکایی ها و انتظارات در مورد اقتصاد رویکردی خصمانه در ماه مه با توجه به دانشگاه میشیگان نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه. میشیگان بررسی انتظارات مصرف کننده شاخص کاهش یافت و به 65.9 از 70.1 در ماه آوریل است.

نگرانی در مورد مسیر اقتصاد یک عامل افزایش شدید پس انداز در ماه آوریل است. شخصی-صرفه جویی در رای دادن است که تفاوت بین درآمد و مخارج رسید به 33 درصد در ماه آوریل از 12.7 درصد در ماه مارس و 8.2 درصد در ماه فوریه ماه قبل از خاموش شدن ناگهانی گسترده.

تریسی Miller, 46, عقاب, Colo., در بازار برای خرید یک ماشین جدید در این بهار تا همه گیر باعث شده مشتریان به انصراف از رزرو برای پذیرایی و خدمات. او از دست رفته او را منبع اصلی درآمد به عنوان یک نتیجه.

“من قطعا تصمیم گرفت که خرید بزرگ که قرار بود به اتفاق می افتد تا زمانی که من به برخی از درآمد” او گفت:. خانم میلر گفت: او اب و هوای بحران توسط تعویق انداختن پرداخت وام مسکن تا جولای. او همچنین نقاشی بر مزایای بیکاری در حدود 800 دلار در هفته از طریق برنامه فدرال برای فرفره-اقتصاد و خود اشتغالی کارگران است.

“من فقط در تلاش برای شناور باقی می ماند و نه صرف مقدار زیادی” او گفت:.

در مارس مصرف کنندگان به عقب کشیده در خدمات برش هزینه های رستوران ها و هتل ها به نصف در مقایسه با آوریل 2019. مراقبت های بهداشتی هزینه ها کاهش یافت و نزدیک به 40% از یک سال پیش.

مصرف بحران ضربه کالا تقریبا به عنوان سخت است. هزینه های خودرو کاهش بیش از 30 درصد از آوریل 2019 در حالی که مبلمان و لوازم خانگی outlays کاهش یک پنجم. آمریکایی ها پوسته نیمی به همان اندازه در لباس و کفش به عنوان آنها در آوریل 2019.

وزارت بازرگانی نیز گزارش داد که پول از انتقال-پرداخت برنامه در فدرال بسته نجات ارائه شده است که 1200 دلار برای اکثر بزرگسالان و 500 دلار به ازای هر فرزند برای اختصاص بخش عمده ای از سود در مارس درآمد شخصی است. دولت تا به حال صادر شده نزدیک به 90 میلیون “محرک چک” توسط مارس 17 و اضافی 40 میلیون پرداخت هفته بعد.

مارشال کوهن رئیس تحلیلگر NPD Group Inc., بازار-اطلاعات و مشاوره-شرکت خدمات گفت: هزینه های اختیاری اقلام مانند, مد, کفش, زیبایی و پوشاک—همه از آن منقبض شده بود بیش از نیم برابر سال قبل—شروع به چیدن اطراف آن زمان. صفحه اصلی بهبود (persian) صرف شروع به پریدن کرد بیش از حد.

هنوز محرک چک شد یک بار پرداخت که اثر اقتصادی محو خواهد شد.

مصرف کنندگان صرف تقریبا نیمی از آنها فدرال محرک چک در دو هفته پس از دریافت آنها را قبل از بازگشت به قبل از عادات هزینه با توجه به مطالعه انجام شده توسط فدرال رزرو شیکاگو.

گسترش مزایای بیکاری از جمله 600 دلار در هفته یش به طور منظم هفتگی مقدار سود را فراهم خواهد کرد به طور موقت اما طولانی مدت تاثیر از محرک پرداخت.

بیشتر در اقتصاد

  • شنیده ام در خیابان: صرف غوطه وزن در رشد
  • تغذیه رمپ تا برنامۀ خرید رای-هدایت مذاکرات
  • است تورم مرده ؟ برخی از سرمایه گذاران می تواند سر و صدا پشت
  • اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول
  • ویلیامز را نمی بینم تغذیه حمایت از اقتصاد باعث افزایش تورم

“ما شاهد مصرف کنندگان صرف دوباره چرا که آنها در حال جمع آوری ‘استخدام پلاس’—معنی بیکاری [مزایای] بیش از آنچه که آنها” آقای کوهن گفت.

صرف در برخی از کالا و خدمات اب و هوای مارس صدمه ندیده است. خدمات مالی و بیمه هزینه های رز 3.3% در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019. آمریکایی ها نیز صرف کمی بیشتر در مسکن و آب و برق و همچنین در مواد غذایی و دیگر مواد غذایی و نوشیدنی برای خرید در خانه مصرف.

هزینه بسیاری از خدمات بهبود برخی از ماه آوریل بخش خصوصی داده ها نشان می دهد.

رستوران فروش کف در اواسط ماه آوریل به پایین توسط یک سوم از سال 2019 با توجه به تحقیقات جدی داده و شروع به صعود دوباره. این مواد غذایی سریع و موسسات مناسب تر به فروش آنلاین باید شانس بهتر از مجلل eateries.

باریک جوجه جنوبی به سبک رستوران های زنجیره ای در خدمت مناقصه مرغ بال و سالاد, تجربه کاهش شدید در سال بیش از سال فروش در هنگام شام خوردن در خدمات مجبور شدند در مارس.

این فایت کشتی.-بر اساس شرکت شروع ramping تا تعداد کارکنان کمک به درایو-از طریق و بیشتر سرمایه گذاری در آن سفارش آنلاین در سایت. است که به کمک درایو تا فروش قابل توجهی در آغاز هفته دوم فروردین گفت: تام گوردون مدیر اجرایی رستوران.

“ما قادر به آب و طوفان و به عقب بر گردیم در مسیر درست” او گفت:.

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus مؤثر است معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه هزینه های خود را در همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

اصلاحات & Amplifications
گزارش وزارت بازرگانی مارس هزینه های مصرف کننده در طولانی مدت کالاهای جمعه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: آن گزارش داده پنج شنبه. (اصلاح شده در مارس 29)

نوشتن به سارا در Chaney [email protected] و سمت چپ Guilford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>