مصرف کنندگان بیشتر خوش بینانه در مورد اقتصاد آینده در نیویورک تغذیه می گوید

نیویورک تغذیه گفت: خانواده’ انتظارات تورمی صعود در ماه مه از ماه قبل است.

عکس: لو Radin/زوما پرس

آمریکایی ها در حال رشد هستند بیشتر خوش بینانه در مورد آنچه پیش رو نهفته برای اقتصاد حتی به عنوان آنها بریس برای آنچه آنها را به عنوان یک افزایش در تورم فشار یک گزارش جدید از بانک فدرال رزرو نیویورک روز دوشنبه گفت:.

“مصرف کنندگان رشد نسبتا بیشتر خوش بینانه در مورد بازار کار نتایج با رشد درآمد شغل پیدا کردن و از دست دادن شغل و انتظارات همه کمی بهبود” بانک گفت: در آن ممکن است بررسی انتظارات مصرف کننده. اما این بانک اشاره کرد که هر بهبود وجود دارد شده است کلید خوانش در این نظرسنجی هنوز هم باقی می ماند “بسیار کمتر” جایی که آنها قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری اوایل این سال است.

نیویورک تغذیه در بر داشت خانواده ها انتظارات تورم در حرکت است. پیش بینی که در آن تورم خواهد شد یک سال از هم اکنون شروع به پریدن کرد از 2.6 درصد در ماه آوریل به 3 درصد در ماه گذشته حتی به عنوان انتظار می رود نرخ تورم سه سال از هم اکنون باثبات در 2.6%. این گزارش با اشاره قابل توجهی وجود دارد عدم قطعیت در اطراف چشم انداز تورم و خانواده ها نیروبخش برای “تیز” سود در مواد غذایی و هزینه های انرژی است.

تورم خواندن ممکن است باعث برخی نگرانی برای تغذیه. با همه گیر کوبیدن فعالیت های اقتصادی و وادار کردن یک حمایت بی سابقه ای از تلاش بانک مرکزی و دولت فدرال مقامات شده اند و اعتماد به نفس است که در حال حاضر ولرم تورم فشار را پایین باقی می ماند. اما آنها همچنین گفته اند که آنها خواهد بود نگه داشتن یک چشم بر روی انتظارات تورمی به دلیل افزایش وجود دارد می تواند سیگنال واقعی-قیمت جهانی فشارهای ممکن است قوی تر از انتظار می رود.

نیویورک تغذیه بررسی می رسد در پی ممکن است شغل گزارش. در حالی که هنوز هم نشان داد نرخ بیکاری در سطح دیده نمی شود در پس از جنگ جهانی دوم دوره که داده ها نشان داد با این وجود غیر منتظره افزایش در اشتغال به عنوان نقاط کشور شروع به بازگشایی به کسب و کار.

برخی از که بود منعکس شده در فدرال نیویورک داده است. آن را نشان داد “کاهش قابل توجهی” در انتظارات است که نرخ بیکاری بالاتر خواهد بود یک سال از هم اکنون. انتظارات از از دست دادن شغل کاهش یافته است در حالی که انتظارات از پیدا کردن کار جدید رز این گزارش گفت:.

نیویورک تغذیه گفت: مصرف کنندگان از نظر امور مالی شخصی خود را باقی مانده است “افسرده” در ماه مه اما نشان داد برخی از بهبود. نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان گفت: اعتباری است که سخت تر برای دریافت, اما ميانه انتظار درآمد خانوار رشد یک سال از هم اکنون به پایان رسید و سه ماه کاهش خط و صعود به 2.1% در ماه مه از 1.9 درصد در ماه آوریل این بانک گفت.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>