هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و رکورد 13.6 درصد در مارس

یک بوتیک در لانگ بیچ کالیفرنیا باز به مشتریان برای اولین بار روز شنبه پس از coronavirus مربوط به تعطیلی مارس 19.

عکس: بریتنی موری/زوما پرس

ایالات متحده هزینه های مصرف کننده در ایالات متحده اقتصاد را موتور اصلی کاهش یافت که یک رکورد 13.6 درصد در مارس طول coronavirus مستندات اما نشانه هایی وجود دارد که خرید شروع به انتخاب کنید تا.

درآمد شخصی که شامل دستمزد و بهره و سود سهام, افزایش 10.5% در ماه آوریل, وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد. پرش منعکس شده از یک افزایش شدید در پرداخت های دولت از طریق فدرال برنامه های نجات در درجه اول خانواده محرک پرداخت 1200$. بیمه بیکاری پرداخت نیز به شدت افزایش یافت. دستمزد و حقوق پایین 8 درصد در ماه آوریل است.

آوریل کاهش در هزینه های شدیدترین برای ثبت ردیابی بازگشت به سال 1959. ضعیف مارس صرف می افزاید: به شواهدی که اقتصاد ایالات متحده است که در یک بازیابی کند. Coronavirus همه گیر و مستندات مربوط از بین برود یک دهه از سود کار خود را ظرف یک ماه.

به عنوان متحده شروع به بازگشایی کسب و کار و آمریکایی ها بازگشت به کار و فعالیت در برخی از جیب به نظر می رسد اقتصاد perking تا—یا حداقل رو به وخامت بیشتر—پس از ضربه پایین سنگ در ماه آوریل است.

“برخی از داده ها نشان می دهد یک ثبات” گفت: کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. “این هنوز هم به طور کلی بسیار آزمایشی بازیابی کند.”

بیشتر در اقتصاد

  • اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول
  • رستوران ها می گویند اجتماعی دور اتاق ناهار خوری می تواند از بین بردن کسب و کار
  • ویلیامز را نمی بینم تغذیه حمایت از اقتصاد باعث افزایش تورم

کاملیا Kuhnen مالی استاد در UNC-Kenan Flagler کسب و کار مدرسه گفت که کارگران در صنایع ضربه coronavirus مانند خرده فروشی و گردشگری باقی خواهد ماند نامشخص در مورد چشم انداز اقتصادی در حالی که حتی با کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را.

“این احتمالا منجر شود این افراد باید بسیار مراقب باشید با صرف پول خود را” خانم Kuhnen گفت.

آمریکایی ها نگرانی در مورد مسیر اقتصاد یک عامل افزایش شدید پس انداز در ماه آوریل است. شخصی-صرفه جویی در رای دادن است که تفاوت بین درآمد و مخارج رسید به 33 درصد در ماه آوریل از 12.7 درصد در ماه مارس و 8.2 درصد در ماه فوریه ماه قبل از خاموش شدن ناگهانی گسترده.

تریسی Miller, 46, عقاب, Colo., در بازار برای خرید یک ماشین جدید در این بهار تا همه گیر باعث شده مشتریان به انصراف از رزرو برای پذیرایی و خدمات. او از دست رفته او را منبع اصلی درآمد به عنوان یک نتیجه.

“من قطعا تصمیم گرفت که خرید بزرگ که قرار بود به اتفاق می افتد تا زمانی که من به برخی از درآمد” او گفت:. خانم میلر گفت: او اب و هوای بحران توسط تعویق انداختن پرداخت وام مسکن تا جولای. او همچنین نقاشی بر مزایای بیکاری در حدود 800 دلار در هفته از طریق برنامه فدرال برای فرفره-اقتصاد و خود اشتغالی کارگران است.

“من فقط در تلاش برای شناور باقی می ماند و نه صرف مقدار زیادی” او گفت:.

هزینه های طولانی مدت کالا پایین بود 17.3% ماه گذشته وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه گفت. Outlays در nondurable goods مانند پوشاک نیز کاهش یافت و شدت.

اقتصادی عدم قطعیت ممکن است برگزاری یک فروش خودرو بازیابی آغاز شد که در اوایل ماه آوریل. J. D. Power خودرو-صنعت شرکت تحقیقاتی, گزارش که در آخرین هفته از ماه آوریل فروش شد پایین 38 درصد از آن قبل از ویروس-پیش بینی—یک بهبود بزرگ از 59 درصد فروش کسری در آخرین هفته از ماه مارس است. اما سرعت بهبود دهکدهای از دست داد حرکت در مه با فروش هنوز 25 درصد پایین تر از پیش بینی در هفته پایان مارس 24.

روز جمعه وزارت بازرگانی گزارش نشان داد گسترش مزایای بیکاری از جمله 600 دلار در هفته یش به طور منظم هفتگی بهره مند مقدار کمک کرد تا برای حقوق از دست رفته و حقوق ماه گذشته.

“ما شاهد مصرف کنندگان صرف دوباره چرا که آنها در حال جمع آوری ‘استخدام پلاس’—معنی بیکاری [مزایای] بیش از آنچه که آنها” گفت: Marshal کوهن رئیس تحلیلگر NPD Group Inc., بازار-اطلاعات و مشاوره-شرکت خدمات.

یکی دیگر از افزایش قابل توجهی به هزینه های آمد از انتقال-پرداخت برنامه در فدرال بسته نجات ارائه شده است که 1200 دلار برای اکثر بزرگسالان و 500 دلار برای هر کودک است. دولت تا به حال صادر شده نزدیک به 90 میلیون “محرک چک” توسط مارس 17 و اضافی 40 میلیون پرداخت هفته بعد.

مربوط تصویری

هفتگی مدعیان برگزار شد بالاتر از 2 میلیون نفر از اواسط ماه مارس شکستن رکورد قدمت آن به اواخر 1960s. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که چگونه اقتصاد می تواند نوسان رای دهندگان زمانی که آنها سر به پای صندوق های رای در ماه نوامبر. عکس: الهام گر/AP

آقای کوهن گفت: پس از آن بود که صرف در موارد اختیاری مانند, مد, کفش, زیبایی و پوشاک—همه از آن منقبض شده بود بیش از نیم برابر سال قبل—شروع به چیدن.

صفحه اصلی بهبود (persian) صرف شروع به پریدن کرد بیش از حد.

“در زمان محرک چک منتشر شد, مردم رفت و آنلاین و خرید Wayfair یکهو گفت:” مایکل معلوف مدیر دانشیار مصرف کننده-برند بینش در صورت جدی تحقیق که بیانگر روند در کارت اعتباری خرید. آخرین هفته از ماه آوریل نیز شاهد یک افزایش بزرگ در مصرف کنندگان حرکت منابع مالی به سرمایه گذاری کارگزاری حساب او گفت:.

هزینه بسیاری از خدمات بهبود برخی از ماه آوریل زمانی که این کاهش بیش از 12 درصد به گفته وزارت بازرگانی. رستوران فروش کف در اواسط ماه آوریل به پایین توسط یک سوم از سال 2019 با توجه به تحقیقات جدی داده و شروع به صعود دوباره. این مواد غذایی سریع و موسسات مناسب تر به فروش آنلاین باید شانس بهتر از مجلل eateries.

باریک جوجه جنوبی به سبک رستوران های زنجیره ای در خدمت مناقصه مرغ بال و سالاد, تجربه کاهش شدید در سال بیش از سال فروش در هنگام شام خوردن در خدمات مجبور شدند در مارس.

این فایت ارک.,-بر اساس شرکت شروع ramping تا تعداد کارکنان کمک به درایو-از طریق و بیشتر سرمایه گذاری در آن سفارش آنلاین در سایت. است که به کمک درایو تا فروش قابل توجهی در آغاز هفته دوم فروردین گفت: تام گوردون مدیر اجرایی رستوران.

“ما قادر به آب و طوفان و به عقب بر گردیم در مسیر درست” او گفت:.

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus مؤثر است معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه هزینه های خود را در همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به سارا در Chaney [email protected] و سمت چپ Guilford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>