ضریب اطمینان مصرف کننده صعود

خریداران در کوئینز مرکز بازار در کوئینز, n. y., on Dec. 21, 2019.

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

آمریکایی ها چشم انداز اقتصادی به شدت افزایش یافت و در اوایل فوریه با توجه به دانشگاه میشیگان نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه.

بررسی تیتر شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش یافته و به 100.9 این ماه از 99.8 در پایان ماه ژانویه است. فوریه خواندن نزدیک بود به postrecession اوج 101.4 در ماه مارس سال 2018 است. اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال انتظار داشتند یک خواندن از 99.5.

بررسی شاخص انتظارات مصرف کننده که اقدامات آینده شرایط اقتصادی افزایش به 92.6 دوم-بالاترین علامت در این زمان گسترش است. اما بررسی شاخص از شرایط اقتصادی فعلی کمی کاهش یافت به 113.8 از 114.4 در پایان ماه ژانویه است.

مصرف کنندگان در این نظرسنجی بیان دیدگاه های مثبت در مورد امور مالی شخصی خود و دولت از اقتصاد ملی گفت: ریچارد Curtin, بررسی اقتصاددان ارشد.

هنوز هم آقای Curtin گفت: این بررسی نشان داد ممکن است مناطق از نگرانی.

“این افزایش در مصرف کنندگان ارزیابی اقتصادی نیز همراه با ضعف تکان دهنده از دو قدرتمند منابع عدم قطعیت” او گفت:.

اولین مصرف کنندگان می تواند spooked توسط coronavirus در هفته های آینده. دوم انتخابات ریاست جمهوری می تواند تمرکز و توجه مردم را به تغییرات به مالیات و هزینه های برنامه, او گفت:.

ایان Shepherdson, اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: قوی بازار سهام می تواند با فشار بالا به طور کلی شاخص در کوتاه مدت.

“ما نمی خواهد در همه شگفت زده برای دیدن چرخه جدید اوج بیش از چند ماه آینده,” او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “اما سود خواهد بود افزایشی; احساسات نمی تواند افزایش خیلی بیشتر از اینجا.”

نوشتن به دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im