سایت ساخت و ساز برای یک Diageo رسومات در لبنان, Ky., در روز پنج شنبه.

عکس: لوقا Sharrett برای وال استریت ژورنال

صنعت ساخت و ساز است فشار برای حفظ پروژه های بالا و در حال اجرا در حالی که دولت های ایالتی و محلی تعطیل کردن بخش های دیگر به سرعت گسترش coronavirus.

در واشنگتن و پایتخت دولت گروه های صنعت در حال رایزنی برای تعیین کارگران ساختمانی به عنوان ضروری پرسنل معاف از اقامت در خانه سفارشات. صنعت استخدام 7.6 میلیون آمریکایی یا 5 درصد از نیروی کار است.

تلاش کرده است دیده می شود برخی از موفقیت است. نیویورک و ایلینوی و کالیفرنیا را تلقی ساخت و ساز ضروری است. پنسیلوانیا از سوی دیگر دستور داده است تا ساختمانی به جز برای کسانی که مربوط به مراقبت های بهداشتی و امکانات. دولت واشنگتن نیز تعیین شده بیشتر تجاری و مسکونی ساخت و ساز به عنوان غیر ضروری.

هفته گذشته گروه های صنعت و آمریکا اتاق بازرگانی در نامه ای به رئیس جمهور تهمت اصرار دولت به کارگران ساختمانی معاف از محلی قرنطینه سفارشات.

علائم مربوط به این بیماری همه گیر در حال مطرح شده در سایت ساخت و ساز برای Diageo جدید بوربن رسومات.

عکس: لوقا Sharrett برای وال استریت ژورنال

“بستن توانایی از صنایع ما برای خدمت به ملت ما و حفظ زیرساخت های فیزیکی را تحت تاثیر کارآیی اقتصادی کل کشور, نه به ذکر است کسب و کار متعدد” آنها نوشت.

خود تقاضای برجسته تجارت کردن بین مبارزه با گسترش ویروس و نگه داشتن اقتصاد در مسیر. روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت و گفت که او امیدوار بود به کشور بازگشت در محل کار فقط در دو هفته—یک جدول زمانی در تقابل با مشاوره از متخصصان سلامت است.

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

ساخت حساب برای 4.1 درصد از تولید ناخالص داخلی اما این تاثیر در سراسر کشور خاموش خواهد به تولید کنندگان مصالح ساختمانی و تجهیزات و همچنین به عنوان به معماران و مهندسین گفت: Ken Simonson اقتصاددان ارشد مرتبط پیمانکاران عمومی از امریکا و تجارت ،

در حال حاضر بسیاری از سایت های ساخت و ساز باقی می ماند باز با کارگران شاغل در پروژه ها اعم از بیمارستان ها و مراکز توزیع مواد غذایی به آپارتمان لوکس و ساختمان و حتی به عنوان موج بیکاری در سراسر کشور است. روز پنج شنبه وزارت کار گزارش 3.28 میلیون برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس است.

یک نظرسنجی که توسط AGC هفته گذشته متوجه شد که 28 درصد از شرکت ها تا به حال پروژه های متوقف شده توسط مشتریان و یا مقامات محلی. ترین گزارش هیچ کمبود مواد و یا تجهیزات.

گروه صنعت می گویند کارگران ساختمانی هستند کمتر در معرض خطر از ویروس زیرا آنها اغلب در خارج از منزل کار و پوشیدن تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش. حدود 8 درصد از پاسخ دهندگان به AGC این نظرسنجی گفت: آنها می دانستند که از یک فرد آلوده خود به کار سایت.

شمال امریکا معاملات ساختمان اتحادیه های کارگری اتحاد پیوست, گروه های صنعت در اصرار مقامات محلی برای نگه داشتن سایت های باز. رئیس جمهور آن شان McGarvey تخمین زده می شود که “دهها هزار نفر” از آن حدود 3 میلیون عضو گذاشته شده بود ، قانون تصویب شده در کنگره در هفته گذشته به برخی از کارگران ساختمانی روز بیمار برای اولین بار آقای McGarvey گفت.

مطلع

  • دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“همه نگران بودن از کار گفت:” کارل Pogelschek یک کارگر در نیویورک مشغول به کار در تعمیرات اساسی از فرودگاه لاگاردیا.

ساخت و ساز کسب و کار فصلی است که نگه می دارد بسیاری از کارگران بیکار در زمستان. بسیاری تا به حال شده است در انتظار برای بازگشت به کار در هفته های آینده آقای Pogelschek گفت.

در سایت های سراسر کشور این بیماری همه گیر در حال تغییر ریتم کار می کنند.

کارگران که جمع آوری در صبح جلسات یادآوری برای حفظ فاصله خود از یکدیگر و پرسید: اگر کسی احساس می کند بیمار بوده یا در معرض این ویروس گفت: فرانک Sciame مدیر اجرایی شهر نیویورک-بر اساس Sciame ساخت و ساز, LLC.

جلسات 10 تا 15 نفر بودند که نمونه قبل از همه گیر باید کوچک شده است گفت: Stephen خاکستری, مدیر اجرایی, خاکستری, مهندسی, طراحی و ساخت و ساز شرکت. کنتاکی-بر اساس شرکت دارای دفاتر در سراسر ایالات متحده و برخی از 300 پروژه های فعال.

کارخانه یا محل تقطیر سایت ساخت و ساز. گروه صنعت و آمریکا اتاق بازرگانی خواسته اند که تهمت به دولت معاف کارگران ساختمانی از محلی قرنطینه سفارشات.

عکس: لوقا Sharrett برای وال استریت ژورنال

“ترین کار های که در حال اجرا به خوبی در حال اجرا با سطح بالایی از تعامل و نیاز مردم به صورت چهره به چهره در این تریلر” گفت: آقای خاکستری. “در حال حاضر ما در حال شکستن جلسات ساخت آنها بسیار کوچکتر و تمیز کردن این تریلر و مطابق با اصول بهداشتی در آنها بیشتر است.”

بیشتر در Coronavirus

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات

برخی در این صنعت می گویند اضافی پروتکل های ایمنی کافی هستند. حتی قبل از همه گیر حصول اطمینان از کارگران به دنبال دستورالعمل های ایمنی دشوار بود و با اضافه کردن اقدامات جدید احتمالا دشوار خواهد بود به اجرا به طور مداوم گفت: ساخت و ساز سرپرست در ایالت نیویورک کاهش یافته است که برای شناسایی شود چرا که او مجاز به صحبت با مطبوعات است.

او گفت: ساخت و ساز باید محدود به مراقبت های بهداشتی و امکانات زیرساخت های حیاتی برای آب و برق و دیگر نیازهای فوری.

“من فکر نمی کنم که در حال حاضر ما باید با قرار دادن بچه ها در معرض خطر ساختمان و چیزهایی که کمتر از ضروری برای جوامع خود” سرپرست گفت. “ما در حال باز کردن خودمان به مسئولیت پایین خط.”

نگه داشتن کارگران یک فاصله امن از هم جدا شامل طراحی رقص های پیچیده بر روی یک سایت ساخت و ساز به عنوان کارگران شیفت بین وظایف گفت: Steve کمتر وکیل در Becker & Poliakoff. یک کارگر نشان داده نمی شود چرا که آنها قرنطینه و یا مراقبت از کسی که بیمار است می توانید نگه دارید تا کارهای دیگر در این پروژه ،

تاخیر می تواند به سرعت به نوبه خود سود پروژه را به سود یکی گفت: Richard Sussman یک وکیل در رسنبرگ & Estis P. C. اگر چه بسیاری از وام گیرندگان در حال محافظت از پیش فرض در صورت شرایط پیش بینی نشده و آنها هنوز هم باید بازپرداخت اصل و بهره وام های خود را.

و پروژه های ناتمام برخواهد داشت ممکن است یک خطر ایمنی گفت: آقای Pogelschek کارگر در فرودگاه لاگاردیا.

“شما نمی توانید از راه دور از یک سنگر در خیابان” گفت: آقای Pogelschek. “این هیچ تفاوتی نسبت به انجام یک سقف در خانه خود را. هنگامی که شما شروع شما باید به پایان برساند.”

نوشتن به دیوید هریسون در david.harrison@wsj.com و کیکو موریس در Keiko.Morris@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو