اگر شما با توجه به یک استخوان و مفاصل, مفاصل یا شکستگی عمل جراحی در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال تغییر چشم انداز فولاد به آمادگی قبل از عمل و تناسب اندام:

پس از شروع این مستند تمام اعمال جراحی الکتیو متوقف شد تا راه را برای بسیج منابع و مبارزه با این بیماری همه گیر با آمادگی کامل. خود ما نظرسنجی از 600 ارتوپدی جراحان منتشر شده در مجله بالینی ارتوپدی و ترومانشان داد که تقریبا تمام orthopods تا به حال خود را قطع عمل جراحی انتخابی کار با 80-90 % بودند و با توجه به تنها فوری تروما مراقبت در طول مستند. و کاملا انتظار این مستند را به ما فرصتی برای آماده سازی به اندازه کافی قبل از ما باز کردن و شروع به ارائه طیف کاملی از انتخابی و نیمه فوری خدمات.

متاسفانه یک مستند معنی نیست که تمام استخوان صدمات و شکستگی خواهد ناپدید می شوند. ما هنوز در حال اجرا ما ارائه خدمات فوری و هنوز عامل در برخی از شکستگی شدید و ناتوان کننده آسیب های هر ماه. اما همانطور که ما به تدریج باز کردن برای رفتن به از سرگیری جدید عادی در اینجا برخی از شرایط را در ذهن نگه داشته شود:

در صورتی که شما نیاز به یک استخوان و مفاصل یا استخوان / مشترک عمل جراحی وجود خواهد داشت حالات زیر را در نظر بگیرید:

اگر وضعیت شما نیاز به مداخله جراحی در نظر گرفته است که نجات بخش و سپس COVID نتایج نه پس منتظر باشید. اما این حالات نادر در جراحی ارتوپدی. یک مثال می تواند زمانی که شما در یک تصادف و شکستگی های باز و یا آسیب های تهدید کننده زندگی .

ثانیا همه دیگر جراحی خواهد شد نیمه فوری و یا انتخابی و خود را COVID وضعیت ایجاد خواهد شد در اولویت قبل از اینکه شما در حال برنامه ریزی برای هر عمل جراحی است. چرا شما ممکن است بپرسید? دلیل این است که گزارش ها از چین هشدار داده اند که پزشکی برادری است که خطر ابتلا به سلامت بیمار از خود تایید نشده وضعیت که در واقع ممکن است COVID مثبت است. یک کشف نشده COVID عفونت ممکن است decompensate و آشکار خود را بیشتر خطرناکی بعد از عمل در راه است که حتی ممکن است نیاز یک ICU مراقبت برای یک دوره طولانی از زمان. چرا این اتفاق می افتد چرا که فولاد استرس باعث کاهش ایمنی بدن و عفونت شناخته شده برای شعله ور در ایمنی کاهش می یابد.

اگر قبول داریم که اکثر شرایط شما نیاز به ایجاد خود را COVID وضعیت اجازه می دهد تا حرکت

به بخش بعدی که در آن یکی از حالات زیر ممکن است مواجه می شوند بسته-

خود را COVID وضعیت:

برای شروع با شما “وضعیت” می تواند یا COVID مثبت یا منفی و اگر مثبت

سپس یا علامت دار یا بدون علامت است. چگونه برای ایجاد این وضعیت پرداخته می شود

در این مقاله است. اما اجازه دهید بگویم که شما در حال مثبت اما علامتی با ویژگی های ذات الریه;

سپس خود را جراحی ممکن است به تعویق افتاده که به مانند زمانی که شما در حال تلقی مناسب و غیر

عفونی است که ممکن است این معنی است که آن می تواند از چند هفته به یک ماه از زمان صبر کنید. سپس

پزشک شما ممکن است ارزیابی مجدد شما دوباره و یک تماس. با این حال اگر شما در حال Covid مثبت و بدون علامت است اما باید پایدار عمده شکستگی مانند یک شکستگی لگن که یک محافظه کار درمان را انجام دهد شما بیش از آسیب خوب به عنوان برخی از تحقیقات اخیر نشان داده است با دکتر خود را وزن خطر و مزایای بسته به نوع بر روی وضعیت ریوی. اگر شما فرض مناسب شما هنوز هم ممکن است خواسته به انجام جراحی تثبیت.

در نهایت در حال حاضر اجازه دهید بگویم که شما بدون علامت و Covid منفی و دکتر احساس می کند که عمل جراحی را انجام دهد شما بیش از آسیب خوب به عنوان ممکن است رخ دهد در برخی شکستگی استخوان اندام تحتانی برخی از شکستگی های اندام فوقانی و شانه شکستگی دررفتگی. سپس شما ممکن است انتخاب به انجام جراحی پس از تثبيت مناسب تست پروتکل.

که ما به ارمغان می آورد به سوال آیا مناسب تست پروتکل و چگونه برای ایجاد خود را Covid وضعیت?

وجود دارد در حال حاضر حداقل 2 سطح از بررسی بسته بیمارستان است که شما را انتخاب کنید. بسیاری از بیمارستان ها را به شما نیاز به انجام 1or 2 سواب Covid آزمون در علاوه بر این به قفسه سینه و سی تی اسکن.

اما چرا 2 تست , شما ممکن است بپرسید? تحقیقات منتشر شده و بسیار روشن است در این واقعیت است که RT PCR سواب آزمون تنها 70% حساس. آنچه که بدان معنی است که در بسیار بومی منطقه که در آن شما قبل از آزمون احتمال داشتن یک عفونت بالا است یک تست منفی به این معنی است که هنوز هم ممکن است یک 2-28% شانس است که شما ممکن است در یک زمینه ای از عفونت است.

با این حال یکی دیگر از تست منفی و منفی در قفسه سینه و سی تی اسکن را با هم بالا پس آزمون احتمال شما داشتن یک عفونت است . به عبارت ساده اگر شما 2 سواب آزمایش و سی تی اسکن منفی آن به ما می گوید با اعتماد به نفس بیشتری که شما احتمالا آلوده نیست. و این انجام شده است به سادگی به دور زدن هر گونه تعجب عوارض Covid که ممکن است به خودی خود نشان می دهد بعد از عمل.

این نه تنها تضمین ایمنی بیماران بلکه از تمام مراقبت های بهداشتی کارگران درگیر در مراقبت های بهداشتی تحویل.

اما این همچنین بدان معنی است که بسیاری از زمان شما نیاز به بستری شدن حداقل 24-36 ساعت پیش از عمل جراحی برنامه به جای 4-12 ساعت به عنوان تمرین در غیر Covid بار.

در این بیماری همه گیر بسیاری از چیزها تغییر کرده است و ما متوجه است که چشم انداز جراحی نیز تغییر کرده است در یک بزرگ راه آوردن در یک راه طبیعی از نگاه کردن به همه چیز.

امیدوارم ما خواهد آمد برای خروج از این وضعیت با قدرت و انعطاف پذیری اما طبیعی جدید راه انجام چیزهایی است که در اینجا به ماندن برای مدت زمان بسیار طولانی.

و هنگامی که طوفان است بیش از, شما نمی خواهد به یاد داشته باشید که چگونه شما آن را از طریق چگونه به شما

موفق به زنده ماندن. شما حتی نمی خواهد مطمئن شود که آیا طوفان است که واقعا بیش از. اما یکی

چیز خاص است. زمانی که شما می آیند از طوفان, شما نمی خواهد همان کسی که

در راه می رفت. این چیزی است که این طوفان همه چیز در مورد.”ستاره Murakam

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو