اجماع مورد نیاز: مرکز و بسیاری از ایالت ها نیست در همان صفحه در NPR ورزش. سرشماری نباید تحت تاثیر قرار گرفتن

اتحادیه وزارت خانه را به خوبی به نظام پارلمانی کمیته دائمی است که پرچم نیاز به اجماع ملی ثبت احوال به روز رسانی. این زیر این وزارت نشان می دهد که دو ستیز سوال مربوط به محل و تاریخ تولد پدر و مادر ممکن است نورد با وجود یک کلاچ از مخالفان حکومت متحده و حتی NDA-حکومت بیهار بودن در هیئت مدیره. این سوالات همراه با بی جی پی در انتخابات لفاظی در CAA و NRC باید نگرانی دامن زده است که NPR تبدیل خواهد شد برای عرضه گسترده و Kafkaesque اداری ورزش سفارش مردم خود را به اثبات تابعیت.

هر چند دولت تأیید کرده است که آن را “نمی شود هر گونه تصمیم گیری برای آماده سازی ملی ثبت نام از شهروندان هند [NRIC] در سطح ملی” جنجال به بازیگران شک بیش هند سرشماری بمدت ده سال ورزش است. خانه لیست فاز سرشماری و به روز رسانی از NPR انجام خواهد شد در سراسر کشور از 1 آوریل تا سپتامبر 30. هند سرشماری شامل بیش از یک میلیارد نفر بوده است که یکی از آن مشخص شده دستاورد ها کمک به دولت در برنامه ریزی اقتصادی از طریق ارائه اطلاعات ارزشمند در جمعیت و وضعیت اجتماعی-اقتصادی خانواده ها و جوامع است.

در هفته های اخیر دولت برداران اشتباه NRC enumerators مواجه اند خصومت حداقل پنج متحده است. سرشماری نقشه برداران خواهد شد چهره ظریف وضعیت نیاز به جمع آوری اقلام اضافی برای NPR 2020 مانند محل و زمان آخرین محل اقامت مادر زبان Aadhaar شماره (داوطلبانه), شماره تلفن همراه شماره پاسپورت voter ID شماره کارت گواهینامه رانندگی شماره, تاریخ و محل تولد پدر و مادر است. هر گونه واکنش می تواند بر انگیزه برداران و با کیفیت/ یکپارچگی داده های سرشماری. نیاز به پلیس پشتیبان گیری می تواند معکوس شود که گزارش نادرست یا جعلی داده است. مرکز اصرار در محل/ تاریخ تولد از پدر و مادر واقعا اضافه کردن مقدار به خانواده اطلاعات آن در حال جمع آوری است. همین حالا برای درختان جنگل و مخاطره سرشماری.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de