وستون Conn.—آن زمان در جهانی همه گیر و شدید رکود اقتصادی به انجام به نظر می رسید غیر ممکن است: ساخت حومه کانکتیکات دوباره سرد.

کانکتیکات تصادفا در دهه های اخیر در backfiring شرط می بندم که مردم می خواستند به زندگی در شهرهای کوچک. در عوض به خانواده های جوان و حرفه ای با عجله به شهرستانها مانند نزدیکی نیویورک و بوستون. در اوایل این سال, Connecticut در بر داشت خود را کشویی به یک رکود جدید داشتن هرگز بهبود از یکی از آخرین. هیچ دولتی شانس بدتر در طول پست-2009 توسعه اقتصادی.

در حال حاضر نیویورک در حال فرار از شهر سخت ضربه Covid-19 از جمله برای کانکتیکات معنوی شهرها به یکی از ترین کشور مشکل متحده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

حرکت از New York City به کنتیکت به بیش از دو برابر از سال قبل پس از این شهر خاموش آغاز شد و در ماه مارس با توجه به حرکت شرکت FlatRate در حال حرکت است. خانه-اجاره جستجوهای باید رسید و مدارس خصوصی می گویند که آنها شده اند هولناک با برنامه های کاربردی از نیویورک با پدر و مادر ساخت برنامه های خروج. املاک و مستغلات حرفه ای می گویند آنها همچنین شنیدن از افزایش علاقه در فضای اداری تجاری از نیویورک-بر اساس شرکت های.

مقامات محلی با احتیاط خوش آمدید تغییر در نگرش بعد از دولت حومه تمرکز برگزار می شود آن را برای مدت طولانی.

“کسانی که ضعف در حال حاضر ممکن است نقاط قوت ما” گفت: Chris Spaulding اول selectman در وستون جنوب شهر کانکتیکات در حدود 10,000 شناخته شده برای آن ردیف بالا مدارس و نیاز آن است که بسیاری از املاک مسکونی حداقل 2 هکتار.

وستون به حال دیده می شود آن خانه ارزش سقوط به خصوص پس از آخرین رکود است.

“شما ببینید این ماشین با نیویورک صفحات رفتن 15 مایل در ساعت توقف در خانه با ‘برای فروش,’ نشانه های” آقای Spaulding گفت. “قبل از Covid ما نوع مرگ.”

کانکتیکات از دست داد 12 میلیارد دلار در تولید ناخالص داخلی از سال 2007 تا سال 2019—بیش از هر کشور ایالات متحده آمریکا. این ضعف سوخت مزمن مشکلات بودجه حتی قبل از همه گیر فرستاده درآمد دولت به یک سقوط آزاد. دولت در حال حاضر در حال طرح ریزی یک $2.5 میلیارد سوراخ بودجه برای سال مالی آغاز شد که در ماه جولای و در حدود 3 میلیارد دلار در سال آینده.

کانکتیکات ریختن بیش از 288,000 شغل در ماه مارس و آوریل و پس از آن هرگز به طور کامل به دست آوردن این شغل را از دست داد در 2007-09 رکود.

هیچ دولتی را در بازار املاک و مستغلات تلاش بیشتر برای بازسازی خانه ارزش پس از بحران مالی است. تا پایان سال گذشته خانه معمولی ارزش گیر شد و در حدود 20 درصد کمتر از قبل از بحران اوج, با توجه به برآورد از شرکت املاک و مستغلات Zillow, در مقایسه با یک کشور صعود از نزدیک به 15٪. جمعیت کاهش بیش از پنج سال گذشته نیست کمک کرده است.

کسانی که افسرده حومه—به خصوص در Fairfield County, سراسر از نیویورک border—در حال حاضر گرفتن یک نگاه تازه. باربارا Rosati سمت چپ خانه اش در منهتن فوقانی سمت غرب به اجاره در ویلتون این بهار. او گفت که او تا به حال شده است شیفته با شهر نیویورک و انرژی فراوانی از رستوران ها و احتمال برخورد در مترو اما به سرعت تبدیل به یک حومه تبدیل.

پس از اجاره در کانکتیکات باربارا Rosati شد برون شهری تبدیل.

“من در طبیعت است. من فقط انجام مخالف کامل از آنچه که من فکر کردم من عاشق” خانم Rosati گفت. “من رفتن به شهر.”

پس از اجاره در ویلتون که 55 ساله امضا قرارداد برای چهار اتاق خواب خانه در 3 هکتار در شهر Easton.

کانکتیکات حومه به مدت طولانی به حال بالا و پایین رفتن روابط با این کشور بزرگترین شهرستان, بهره گیری از نیویورک مشکلات پس از آن از دست دادن زمانی که شهر بازگشت.

آخرین بار کانکتیکات رسید پاداش قابل توجه بود و در اواسط تا اواخر قرن 20 زمانی که شهر نیویورک دچار یک افزایش نرخ قتل و مشکلات مالی. کانکتیکات beckoned به کسب و کار و کارکنان با امن شهرهای مدارس خوب و تا اوایل 1990s—هیچ مالیات بر درآمد شخصی.

بسیاری از شرکت های بزرگ در نیویورک decamped به Fairfield County در اواخر 1960s و 1970s از جمله صنعتی کنگلومرا General Electric Co. شرکت انرژی Conoco Inc., دود تنباکو ساز ایالات متحده توتون و تنباکو و Chesebrough-حوضچه ساز وازلین قبل و بعد خرید.

کانکتیکات اضافه شده 196,700 شغل در طول 1980s 14% پرش های بسیاری در زمینه بیمه و سرمایه گذاری بخش است. در سال 1986 شرکت داروسازی بریستول-مایرز باز وسیع تحقیقات جدید آزمایشگاه در Wallingford, Conn., که در نهایت استخدام 1,300 مردم به دنبال درمان برای اچ آی وی و بیماری های قلبی و سرطان است.

اقتصادی بادها شروع به تغییر در اوایل 1990s زمانی که سخت رکود اقتصادی ضربه زدن به دولت سخت است.

رهبران سیاسی “بر این باور خود را در حومه استراتژی اقتصادی که تا به حال بسیار موفق بوده در دهه 70 و 80 را همواره همراه دولت از طریق” گفت: Joseph J. McGee بود که کمیسر دولت در امور اقتصادی-سازمان توسعه در اوایل 1990s. “و هنگامی که استراتژی تغییر به طور ناگهانی به دلیل از مردم می خواست به زندگی می کنند بیشتر در شهرستانها آنها آماده نیست.”

صفحه اصلی متحده

معمولی* ارزش خانه در کانکتیکات تقریبا 20 درصد کمتر از آخرین قله در سال 2006 بدترین مسکن جهش در کشور است.

تغییر از اوج قیمت مسکن قبل از 2007-09 رکود اقتصادی به عنوان از آوریل سال 2020

ایالات متحده به طور متوسط

-19.8%

0%

17.1%

34.2%

64.5%

شستن.

N. H.

مین

Vt.

منت.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

N. y.

توده.

S. D.

Mich.

Wyo.

آیووا

Pa.

Neb.

Conn.:

-19.8%

Nev.

اوهایو

Ind.

بیمار است.

یوتا

W. Va.

Colo.

Va.

Kan.

Mo.

Ky.

کالیفرنیا.

N. C.

R. I.

Tenn.

Ariz.

Okla.

Conn.

ارک.

N. M.

S. C.

N. J.

Ga.

علا.

از دست ندهید.

دلم.

تگزاس

Md.

La.

سی

آلاسکا

Fla.

هاوایی

ایالات متحده به طور متوسط

-19.8%

0%

17.1%

34.2%

64.5%

شستن.

N. H.

مین

Vt.

منت.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

N. y.

توده.

S. D.

Mich.

Wyo.

آیووا

Pa.

Neb.

Conn.:

-19.8%

Nev.

اوهایو

Ind.

بیمار است.

یوتا

W. Va.

Colo.

Va.

Kan.

Mo.

Ky.

کالیفرنیا.

N. C.

R. I.

Tenn.

Ariz.

Okla.

Conn.

ارک.

N. M.

S. C.

N. J.

Ga.

علا.

از دست ندهید.

دلم.

تگزاس

Md.

La.

سی

آلاسکا

Fla.

هاوایی

ایالات متحده به طور متوسط

-19.8%

0%

17.1%

34.2%

64.5%

شستن.

N. H.

مین

Vt.

منت.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

N. y.

توده.

S. D.

Mich.

Wyo.

آیووا

Pa.

Neb.

Conn.:

-19.8%

Nev.

اوهایو

Ind.

بیمار است.

یوتا

W. Va.

Colo.

Va.

Kan.

Mo.

Ky.

کالیفرنیا.

N. C.

R. I.

Tenn.

Ariz.

Okla.

Conn.

ارک.

N. M.

S. C.

N. J.

Ga.

علا.

از دست ندهید.

دلم.

تگزاس

Md.

La.

سی

آلاسکا

Fla.

هاوایی

ایالات متحده به طور متوسط

-19.8%

(Conn.)

0%

17.1%

34.2%

64.5%

(ر.)

R. I.

Conn.

N. J.

دلم.

Md.

سی

*به طور متوسط وزن از وسط سوم از بازار
توجه داشته باشید: اوج قیمت خانه برای هر دولت شد و بین سال های 2005 و 2007.

منبع: Zillow

کنتیکت در بر داشت خود را بین مناطق عمده شهری اما بدون یک شهر بزرگ راه خود را. به شمال بوستون رشد 21 درصد از سال 1990 رو به با موقعیت خود را به عنوان یک علم زندگی boomtown. جنرال الکتریک پس از بیش از چهار دهه در حومه, Fairfield, Conn., نقل مکان کرد و در مقر خود به بوستون در سال 2016.

دو سال بعد والینگفورد خود را از دست داد بزرگترین مالیات دهندگان در هنگام بریستول-مایرز اسکوئیب Co. تعطیل آن آزمایشگاه به عنوان بخشی از یک بزرگتر حرکت می کند که شامل تغییر تحقیقات سرطان به گران محله پر از بیوتکنولوژی شرکت در کمبریج ،

دولت رهبران مطمئن نیستید اگر نیویورک پیوند وجود دارد به ماندن و یا فقط سوار کردن طوفان, اما آنها می خواهند به نگه داشتن آنها گفت: David لیمن رژیم صهیونیستی. ند لمانت بالا اقتصادی-توسعه رسمی.

“ما در حال رفتن به بازار خودمان را بیشتر برای آن دسته از افراد به عنوان مخالف به بازاریابی خود را به شرکت” او گفت: با توجه به تلاش برای فریب کسب و کار. تجاری املاک و مستغلات کارشناسان معتقدند روند مردم فرمان روشن از دفاتر شلوغ و کار از خانه می تواند طولانی دوام بیاورید این بیماری همه گیر.

اگر این ولع مصرف برای حومه زندگی می کنند منجر به فقط 5% افزایش به دولت نیروی کار از جمله مردم کار از خانه است که می تواند یک افزایش بزرگ در درآمد مالیاتی آقای لیمن گفت.

نوظهور تقاضا برای کانکتیکات حومه دارای پتانسیل برای کل کشور است اما به خصوص برای Fairfield County, که هنوز هم قرار می دهد ساکنان در رفت و آمد رسیدن به نیویورک, آقای لیمن گفت. دولت نمی دادن تا تلاش برای احیای خود را در شهرستانها که باقی خواهد ماند در پست مهم-همه گیر جهانی است.

دولت ضعیف عملکرد اقتصادی پس از رکود اقتصادی گذشته را ادامه خواهد داد به سگ کانکتیکات آن را به عنوان تلاش می کند به دوباره بجای اول برگشتن از بحران کنونی گفت: همین Klepper-اسمیت, اقتصاددان ارشد در شرکت مشاوره DataCore همکاران.

“کانکتیکات است حفر شده خود را به یک سوراخ در اینجا,” او گفت:. “من فکر می کنم دولت در اقتصاد در حال رفتن به underperform برای چند سال آینده.”

یک چالش در حال اجرا برای کانکتیکات است شهرت خود را برای مالیات بالا است. مالیات بر پایه یک محافظه کار-تکیه اتاق فکر صفوف کانکتیکات 47 در آن دولت مالیات کسب و کار و شاخص آب و هوا.

مالیات استدلال دارای کمتر نوسان برای نیروهای جدید است. کانکتیکات درآمد بالا-نرخ مالیات پایین تر از ایالت نیویورک را به علاوه شهر نیویورک نیز جمع آوری اضافی مالیات بر درآمد.

نیویورکر استیسی سیاه, 38, گفت: کاهش مالیات بر املاک در کانکتیکات طرف از مرز یک قرعه کشی در ادامه جستجو برای یک خانه وجود دارد و در نیویورک, شهرستان Westchester. او و نامزد او را به تازگی لیست خانه خود در منهتن در شرق فوقانی جانبی.

“خانه های که ما می توانیم در کانکتیکات احتمالا $100,000 تر از خانه ما می توانیم در وستچستر فقط به دلیل مالیات,” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

خواهد بهره در کانکتیکات حومه ادامه و کمک به نوبه خود دولت را در اطراف ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

خانم سیاه به فروش می رساند که فضای رویداد در صنعت مهمان نوازی بوده و وزن کانکتیکات نسبی در برابر دیگر رفت و آمد بار. او علاقه مند نیست و در طولانی, روزانه, سفر به این شهر است اما بیشتر مایل اگر چوب او را حداقل تا حدی به یک کار از صفحه اصلی برنامه. “من می تواند مدیریت آن را به صورت دو روز در هفته,” او گفت:.

تجاری املاک و مستغلات کارشناسان می گویند شهر نیویورک-بر اساس کسب و کار شده اند سراغ حومه دفاتر از جمله در کنتیکت به عنوان آنها تامل آوردن حداقل برخی از کارگران به cubicles. Citigroup Inc. تایید آن است که به فکر اجاره فضای اداری در کانکتیکات در میان دیگر مناطق در بیشتر New York منطقه است.

دارین Buelow جهانی موقعیت استراتژی رهبر در Deloitte Consulting گفت که او شنیده است به طور گسترده تر از شرکت های مالی “است که به دنبال فضایی را در حومه بازار از جمله کانکتیکات و یا آنها در حال رفتن به.” حومه دفاتر ممکن است آسان تر برای دسترسی در طولانی بیماری همه گیر از شهرستان های بالا افزایش می یابد و درباره متراکم قطار و آسانسور, او گفت:.

“من فکر می کنم شرکت شروع به پرچین شرط خود را کمی و به اطراف نگاه,” او گفت:.

قبل از همه گیر, ضربه, فلیکس Charney و شرکای خود را کرستلین سرمایه گذاران, Inc. در میان تجاری و مسکونی کلنگی تقریبا خالی سابق ستاد مرکزی اتحادیه کاربید شرکت که فرار کرد شهر نیویورک برای اینده به دنبال دنبوری در اوایل 1980s.

فلیکس Charney و مایکل بسیل از اجلاس توسعه در اتحادیه کاربید سابق ستاد در حال حاضر redeveloped.

عکس: جسیکا هیل برای وال استریت ژورنال

برای خرید 17 میلیون دلار به آقای Charney و همکاران او بودند شرط بندی آنها می تواند به نوبه خود در اطراف ضعیف 1.2 میلیون فوت مربع فضا است که حدود 60 مایلی شمال منهتن. آنها در حال حاضر امیدوارم که باد در پشت خود را.

“ادراک در حال حاضر این است که حومه در حال درخشانتر گفت:” آقای Charney, رئيس جمهور از اجلاس توسعه است. “ما نمی شکایت.”

کانکتیکات صادر شده بیش از 1,900 مجوز برای واحد مسکونی جدید در این سال ممکن است از طریق مارک بالاترین رقم در پنج سال.

در Westport, نیویورکی رانده اند یک افزایش در برنامه های خصوصی سبزی مزارع آکادمی سر از مدرسه باب Whelan گفت. مدرسه دریافت 65 برنامه های کاربردی بین اواسط ماه مارس و اوایل ماه جولای 29 در مدت مشابه در سال گذشته همراه با نزدیک به 70 سوالات.

در کشور همسایه وستون بسیاری از خانه ها در حال جمع دور برگشت از جاده پشت پایین دیوارهای سنگی آشنا در سراسر انگلستان است. نماینده املاک و مستغلات Vickie کلی به تازگی به فروش می رسد $1.2 میلیون خانه هنوز هم تحت ساخت و ساز به یک خانواده جابجایی از بروکلین. نیاز خود را, او گفت: دو خانه دفاتر.

باب Sprouls یک شریک با Bluewater سازندگان خانه گفت: شرکت خود را دریافت کرده است هجوم استعلام از نیویورک درخواست در مورد سفارشی ساخته شده پس از آرام در سال 2019.

او نیز به فروش می رسد 12 خانه در اخیر نه روز کشش مارک غیر معمول سراسیمگی برای این زمان از سال است. وستون که نیاز به یک درایو به یک شهر همسایه برای گرفتن قطار می کند و به رخ کشیدن بسیاری از walkable امکانات رفاهی دیده بود آن خانه ارزش سقوط به خصوص سخت است.

“من هرگز فکر نمی کردم یک بیماری همه گیر می دهد بازار ما چنین فشار” خانم کلی گفت.

ادیت و لو Ratinov که دو فرزند جوان هستند در روند فروش خانه خود را در یک تعاونی ساختمان در شمال منهتن با برنامه ای برای نقل مکان به وستون. خانم Ratinov یک پزشک دستیار رشد در کانکتیکات و آقای Ratinov که تاسیس یک فناوری, راه اندازی بومی قرقیزستان که به طور پیوسته گرم به ایده زندگی در حومه شهر.

آنها در حال حاضر فکر کردن در مورد یک حرکت اغوا شده توسط کانکتیکات, مدارس, اما به همه گیر سرعت بالا برنامه های خود را.

“زمستان در راه است. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که بچه های خود را به مدرسه نمی روند و زمین های بازی بسته است ؟ ” گفت: آقای Ratinov فکر مدرسه دیگر در طول یک سال حل نشده همه گیر.

خانم Ratinov متوجه شدم که او از ذهن نیست hunkering را در خانه با شوهر و فرزندان در سنین 6 و 4 زمانی که او در محل کار.

“گفتم: من با دیدن کسی, من فقط با من و خانواده من خوشحال هستم,” او گفت:. “این چیزی است که آن برای من است.”

نماینده املاک و مستغلات Vickie کلی در یک خانه برای فروش در وستون.

نوشتن به Joseph De Avila در joseph.deavila@wsj.com و جان کمپ در jon.kamp@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو