کنگره بزرگ خیانت: این حزب که رهبری این کشور به آزادی است formalised جانشینی با اصل و نسب

در سال 1959 زمانی که ایندیرا گاندی رئیس جمهور منتخب کنگره نخست وزیر جواهر لعل نهرو تا به حال به صورت نقد برای ترویج دختر خود را. به طور قابل توجهی او را به انکار این بود که قصد خود را. “من قطعا نمی نظافت او را به عنوان جانشین” نهرو گفته منتقدان خود را. “در واقع برای برخی از زمان من ذهنی مخالف این ایده است.”

وجود دارد کسانی که مایل به تخفیف نهرو انکار. اما پدران بنیانگذار جمهوری ما از آنها نهرو بخشی بود هرگز فکر نمی کردم از سلسله جانشینی به عنوان هنجار دموکراتیک احزاب سیاسی. مهاتما گاندی به طور فعال دلسرد فرزندان و خانواده از میراث تاریخی و میراث او به عنوان برخی از برجسته ترین رهبران مانند Vallabhbhai Patel و راجندرا پراساد.

ایندیرا گاندی رفتار متفاوت است. اگر چه تحسین رهبر در وجود از خودگذشتگی اضطراری, او ساخته شده اشتباه کاردینال institutionalising این سلسله اصل. سانجی, پسر خردسال او بود آشکارا انتخاب او برای موفقیت ، زمانی که او ملاقات مرگ نابهنگام در یک هواپیما سقوط این نجیبانه راجیو یک خلبان و قاطعانه غیر سیاسی بود parachuted به حزب.

پس از مادرش غم انگیز ترور او در سال 1984 شد ساعت و رهبری حزب کنگره به یک پیروزی بی سابقه ای در متعاقب آن انتخابات عمومی. فاجعه رخ داد دوباره زمانی که او وحشتناکی به قتل رسید در سال 1991.

از آن چه در قدرت و یا در خارج عملا قدرت در کنگره اتحاد واگذار شده در گاندی ، سونیا گاندی شد اولیه عضو حزب کنگره تنها در سال 1997. ظرف سه ماه او پرتاب به ریاست جمهوری از حزب. راهول گاندی پیوست سیاست فعال در سال 2004. در عرض سه سال در سال 2007 به عهده گرفتن پست دبیر کلی این حزب است. در سال 2013 با کمتر از 10 سال در سیاست او در بالا به پست معاون رئیس جمهور. در سال 2017 او رئيس جمهور از حزب. خواهر خود پریانکا گاندی Vadra که هرگز برنده انتخابات عمومی است ،

چیزی است که وجود دارد فکری منفور در hyphenating دموکراسی با سلسله. برای یک حزب مانند کنگره که رهبری این کشور برای آزادی از استعمار و شامل یک کهکشان از مدافعان متعهد به دموکراسی ‘formalisation’ جانشینی با اصل و نسب قابل توجه ایدئولوژیک خیانت.

مدافعان سیاسی سلسله استدلال می کنند که اگر “وارث ظاهری’ می توانید به عنوان یک فرد برنده در hustings او رهبری حزب است legitimised دلیل آن را نشان دهنده اراده مردم است. چنین دفاع ناپایدار است. این پیروزی باعث می شود که فرد انتخاب نماینده و نه مقبول انتخاب برای رهبری این حزب است.

همچنین استدلال کرد که سلسله جانشینی معتبر است اگر ‘حکم’ خانواده بزرگ ساخته است فداکاری برای ملت است. این منطق devalues فداکاری با پیشرفت پایه دلیل مانند جانشینی یکی از فرزندان به عنوان پاداش.

بدون شک یک خانواده قبل از افتخاری در سیاست می دهد نسل بعدی طبیعی شروع به سر در سیاست است. و نه وجود دارد هر چیز ذاتا اشتباه در مورد یک سیاستمدار پسر یا دختر زیر را در جای پای پدر و مادر. چه چیزی اشتباه است به قبول است که چنین فرزندان حق دارند برای تبدیل شدن به بلامنازع وارثان به راس قدرت سیاسی است.

یکی دیگر از اسفناک نتیجه از سلسله سیاست شنیع sycophancy این نژاد. هیچ کس جرات نداره حتی از راه دور سوال حکم از سلسله ایلخانی یا وارث آشکار است. کوچکترین شکل مخالفت با برابر بی وفایی. Retributive اقدام سریع و فولاد.

نتیجه این است که یک فضای منجمد انطباق و فکری inertness است که یادآور استبدادی فئودالی دادگاه ها در دوران پادشاهی مطلق. یکی از به یاد مغزی با کیفیت از مخالفت و بحث در اوایل دوران حزب کنگره هر دو قبل و بعد از سال 1947 به درک که چقدر همه چیز بدتر شده.

کنگره سلسله اطراف برای چند دهه بوده اما این مسائل را به دست آورد یک فوریت جدید به دلیل آن است که روشن است که این حزب رو به یک رهبری واقعی بحران است. سونیا که رییس جمهور موقت این حزب گزارش شده است که در بهترین بهداشت و درمان. Rahul که کامل هنر از قدرت بدون مسئولیت است – اگر بسیاری از خودی کنگره حزب این است که به اعتقاد – تا حد زیادی غیر قابل دسترس, احاطه شده توسط یک cenacolo دور از مردمی سیاست بدون توضیح وجود ندارد و برای مدت طولانی فقیر در مسائل سازمانی آهسته در تصمیم گیری بی توجه به مديريت تعارض و استاد قطع شده و پراکنده tweet به جای ماده و gravitas مورد نیاز برای رهبری این حزب است.

تازه ترین نمونه از این رهبری کسری است Sachin خلبان-Ashok Gehlot زد و خورد در راجستان. باز اختلاف نهفته برای ماه می باشد. اما کنگره بالا فرمان’ فکر نمی کنم آن را مناسب برای دخالت در زمان.

این حقیقت اساسی این است که این حزب در حال حاضر گروگان یک خانواده است که می تواند تنها آن تعداد چوب خط حساب کردن از تکان دهنده 44 به 52 بیش از دو انتخابات عمومی. خواهد شد که پیروزی نارندرا مودی در مقابل راهول گاندی مسابقه بدون brainer است. “گراند, پیر, پارتی, نیازهای اساسی وصله پینه کردن در آن رهبری و سازمانی دستگاه برای ایجاد یک معتبر مخالفان که هر دموکراسی نیاز دارد.

اعضای کنگره باید متوجه باشید که برای درخواست تغییر نیست خرابکارانه; و نه کور است حمایت از وضع موجود و وفاداری. رک و پوست کنده آن را در حال حاضر و یا هرگز.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im