از بین برود در یک دولت–دهلی نو است. کاهش می یابد به شریک جدید در Jharkhand. چهارم در ماهاراشترا. موفق به ضربه بزنید وظیفه در هاریانا. لبه سوم/چهارم مکان در Telangana, اوریسا و بنگال. قادر به ظهور از حاشیه در اوتار پرادش, Bihar و تامیل نادو. برای همیشه لطفا برای بی خانمان از آندرا پرادش هنگامی که قوی ترین آن دولت است. در آسام سابق کنگره سانتی متر که خواستار یک حزب جدید به سرنگون BJP. غرق توسط بندى در کارناتاکا پنجاب راجستان کرالا و, Madhya Pradesh. در چتیسگر جدید satrap پدید آمده به کنگره تسلی پوشش نقره ای.

به عنوان آن را از دست می دهد و جای پای خود را در یک دولت بعد از کنگره نیز عقب به عنوان یک ملی جایگزین. برای لحظه ای بی جی پی با بهره گیری از یک طلسم ملی هژمونی بسیار شبیه به کنگره را تا سال 1980. احزاب منطقه ای خواهد stiffly چالش BJP در ایالات متحده, اما نه پیشنهاد جذاب در انتخابات ملی. کاهش می یابد به چند متحده و با هیچ رهبر ملی با اتصال کنگره شانس فقط به عنوان ضعیف به عنوان منطقه ای در اخیر Lok سبها انتخابات است.

کنگره نسخه از ناسیونالیسم و سکولاریسم است و سریع را از دست می شین. از قدرت برای شش سال کنگره رفاه روایت کرده است پوشیده به یک خاطره دور و احزاب دیگر در حال هل دادن رفاه مباحث و مشوق های بیشتر به طور موثر. کنگره به رهبری كشور Gandhis به نظر می رسد قادر به جلوگیری از کاهش است. آنها به نظر می رسد به امید BJP نوشتن خود را نوشته اما به عنوان بسیاری از نظرسنجی ها در دهلی نو سنجی به شما بگویم که نخست وزیر نارندرا محبوبیت همچنان بی نقص و رای دهندگان روشن بود آنها را به رای دادن برای او در Lok سبها انتخابات است.

روشن است کنگره نیاز تازه رهبری در بالا بسیار جوان خون و تزریق غیر dynasts. آن را باید کشف اینکه آیا به اتخاذ استراتژی های مانند Arvind Kejriwal که sidestepped نارندرا به طور کامل در این انتخابات بر خلاف راهول گاندی که می رود چکش و انبر برابر مودی با هیچ سود برای همه نشان می دهد خود را درد. کنگره نیز باید 24*7 سیاستمدار در راس است که فراتر از قابلیت های فعلی ترکیبی از سونیا و راهول گاندی.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم یک کنگره جدید رئیس جمهور برای ساخت یک تیم بهتر است. بسیاری از دبیران به طور کلی راهول گاندی منصوب شده کمی تلاش به نوبه خود در اطراف حزب واحد در ایالات متحده به آنها داده شد مسئول. این است که در مقایسه BJP ساخته شده است که دستاوردهای قابل توجهی در بسیاری از کشورهای که در آن بود بیحال شدن در حاشیه. انجام و یا نابود می شود سرود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de