کنگره به دنبال رفع 120 میلیارد مالیات Snafu

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin دفاع می کرد IRS تصمیم به انکار کسر برای کسب و کارهای کوچک در مالیات بر درآمد.

عکس: استخر جدید/ایسنا

واشنگتن—کنگره چپ شل در پایان مارس اقتصادی-تسکین قانون است که می تواند در نهایت هزینه کسب و کارهای کوچک $120 میلیارد دلار در مالیات و قانونگذاران هنوز هم به آن گره است.

قانونگذاران از هر دو طرف می گویند کسب و کارهای کوچک است که دریافت وام ببخشند زیر چک حفاظت از برنامه باید قادر به کسر هزینه های مرتبط مانند دستمزد در اظهارنامه مالیاتی خود را.

با وجود آن اجماع سنای آمریکا آخرین پیشنهاد حذف ارائه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اعتراض به شامل زبان است که اجازه می دهد کسر با توجه به یک جمهوری خواه دستیار آشنا با مباحث.

در حال حاضر به عنوان کنگره بحث دور بعدی کمک به مقابله با تاثیر coronavirus گیر این موضوع همچنان بی قراری با میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک اظهارنامه مالیاتی حلق آویز در تعادل است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم کسب و کارهای کوچک است که دریافت وام ببخشند زیر چک حفاظت از برنامه باید قادر به کسر هزینه های مرتبط در اظهارنامه مالیاتی خود را? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

وزارت خزانه داری گفت: امکان کسر خواهد ارائه ع دو سود کسب و کار, چرا که آنها قادر خواهد بود به ادعای کسر و مالیات بر درآمد. کنگره می تواند ابطال آن است.

این مسئله ناشی از راه کنگره نوشت: اقتصادی-تسکین قانون در ماه مارس است که ایجاد PPP در حال حاضر $670 میلیارد برنامه در وام های که می تواند ببخشند اگر کسب و کار با استفاده از پول برای حفظ اشتغال و دیدار با برخی دیگر مورد نیاز است. قانون به صراحت می گوید که بخشیده وام می توانند به عنوان درآمد مشمول مالیات اما از آن است که سکوت در مورد اینکه آیا عادی کسر مالیات برای همین هزینه های مجاز است.

در اواخر آوریل, وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی تعیین می شود که کسب و کار نمی تواند همچنین کسر با استناد به یک بخش از کد مالیاتی است که مانع از چنین دو مزایای.

زمانی که coronavirus آمار در بهار امسال آتلانتا مبتنی بر حرکت ثبات صاحب برایان یی متکی PPP به پرداخت کارکنان خود را از درمانگران فیزیکی و نگه داشتن کسب و کار خود را عامل. در حال حاضر او هشت هفته وام بخشش دوره پایان دادن به گرجستان چهره یک موج جدید Covid-19 موارد است.

آقای Mnuchin آن را به نام “مالیات 101” در دفاع از خزانه تصمیم اما نه بیان یک نمایش عمومی در قانون پیشنهادی که واژگون است که تصمیم گیری. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر سه شنبه ،

خانه امداد لایحه به تصویب رسید در ماه مه شامل ارائه اجازه می دهد کسر مالیات. کلید مالی سنا اعضای کمیته از جمله رئیس چاک Grassley (R., Iowa) بالا دموکرات Ron Wyden اورگان و John Cornyn (R., Texas) همچنین می خواهید به اجازه می شکند.

آنها با حمایت گروه های کسب و کار مانند فدراسیون ملی کسب و کار مستقل است که گفت: از آن نا امید شده بود برای دیدن ایده کاهش یافته و از اوباما لایحه.

در بیانیه آقای Cornyn سرزنش واشنگتن بوروکرات برای “hidden افزایش مالیات” و گفت: پیشنهاد خود را فقط روشن شدن آنچه در کنگره به معنای بازگشت در ماه مارس.

“این لایحه ایجاد جدید معافیت های مالیاتی و هزینه چیزی,” او گفت:.

امکان کسر خواهد به کسب و کار بیش از 120 میلیارد با توجه به استیو روزنتال از مرکز سیاست های مالیاتی. بسیاری از آن را به بالا درآمد صاحبان کسب و کار مانند پزشکان و وکلا, او گفت:.

در نظر بگیرید یک مثال ساده—یک کسب و کار با $100,000 در بخشش وام و 22 درصد نرخ مالیات. در حال حاضر $100,000 نمی خواهد تعداد به عنوان درآمد و کسب و کار می تواند 100.000 دلار از کسر. بر اساس پیشنهاد, پیشرفته توسط آقای Cornyn پارچه مبلی. لیز فلچر (D., Texas) و دیگران $100,000 نمی خواهد تعداد به عنوان درآمد و کسب و کار می تواند کسر ارزش $22,000.

که مفید خواهد بود حتی برای کسب و کار که در حال از دست دادن پول زیرا آنها می توانند با استفاده از زمان در برابر ضرر و زیان سال گذشته درآمد به ادعای بازپرداخت.

IRS تصمیم را به عنوان یک شگفتی به مایک McKenny رئیس جمهور مطمئن حفاظت از وسیله نقلیه, Inc., 15-کارمند بیمه-ادعای کسب و کار در ماموریت Kan., که در زمان PPP وام.

“این یک ضربه کوچک در روده پس از شما تا به حال یک سویفت پت در پشت گفت:” آقای McKenny.

در حال حاضر برخی از صاحبان کسب و کار پرداخت پول بیشتر در سه ماهه خود را برآورد مالیات به منعکس کننده عدم کسر گفت: جو Kristan یک شریک در شرکت حسابداری ریدی بیللی LLP در Des Moines, Iowa.

“این مسئله در حال حاضر زندگی می کنند و بدیهی است که یک بزرگتر زندگی می کنند موضوع را به شما به عنوان نزدیک به پایان سال است,” او گفت:. “به دلیل ریسک بیش از حد بالا کسی را برای رفتن به [ادعا می کنند کسر و] طرح دعوی آن اگر لایحه نیست و دیگران فقط امیدوارم که آنها در زیر رادار پرواز.”

قانونگذاران می گویند آنها می خواستند شرکت ها برای دریافت کسر. کمیته مشترک مالیات های حزبی کارکنان که تخمین زده است که قوانین مالیاتی گفت: در جولای 27, نامه به آقای Cornyn که این توافق با درک این کنگره قصد و نیست فرض کنیم در ماه مارس که PPP تغییر است که می تواند هزینه های کسر می شود.

که بدان معنی است که مهم وزارت خزانه داری تصمیم نمی رسما اضافه کردن به فدرال کسری بودجه به دلیل آن است که به عنوان روشن آنچه در کنگره در ماه مارس ، اما در مقایسه با چیزی انجام این طرح را در واقع کاهش مالیات بر مجموعه با ده ها میلیارد دلار یا بیشتر.

“این می تواند یک شگفتی ناخوشایند در پایان سال گفت:” مت Turkstra مدیر مالیاتی, امور مالی و حسابداری در ارتباط پیمانکاران عمومی آمریکا است. “این است که قطعا چیزی است که ناامیدی بود.”

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net