کنگره راهکار: چگونه به بیگانه وفاداران و نفوذ هیچ کس

سرخپوستان عاشق pangas با هر کسی. به طور کلی ما را pangas با مردم که قادر به مبارزه با عقب. به ندرت کسی را در محله قلدر. به همین دلیل است که Sachin خلبان می شود جمعی سلام. در اینجا چیزی است: زندگی در بمبئی آن کمی معلوم نیست که asli قلدر است در خلبان maamla — Rahul, Priyanka یا Sonia. آن است که هر سه آنها ذوب شده را به یکی از لکه و صحبت کردن در یک صدا? می تواند از آن برخی دیگر از تاریکی و سایه فرد کمین در سایه ؟ یا آن وزیر از راجستان Ashok Gehlot خود را که قلدری قلدر به دفاع از خودش ؟ اگر آن را Gehlot که هدایت درونی خود ماها قلدر خوب شما همسر! Gehlot ایجاد می شود ممکن است تاریخ مصرف در trimurti و نشان می دهد که چه کسی رئیس است — حداقل در خود دولت است که یکی از مهمترین feudalistic در هند. یک دولت است که مستقیما از گرما و گرد و غبار ” و “دور غرفه’ با رکوع و خراش دادن در مقابل “hukums”, حتی اگر ‘goras’ را ترک کرده اند. ما neo-goras مانند طبقه-محور netas که کنترل های مهم و تاریخی در وزارت امور خارجه با حلق آویز در به کهنه سیستم های معرفی شده در قرون وسطی توسط royals که فرزندان در ادامه به “قانون” غافل از خود بی ربطی امروز.

با اخراج Sachin که Gandhis واقعا ادعا خود را ؟ به سختی. به اثبات خود یکی از نیاز شماره. که در سمت چپ که پاره حزب ؟ سخت است تصور کنید که این کنگره را تبدیل به یک اثر تا به سرعت و به عنوان صریحا مسخره است. به خصوص از آنجا که به ظاهر غیر قابل تسخیر BJP سنگر و استحکامات در ادامه به جذب مگا توپخانه ضد هوایی از منتقدان که معتقد هستند این است که نه حزب است که نشان دهنده جوان هند آرمان. دقیق shrewder کنگره از سه زمامدار روم قدیم از این سه را نقد در چند خدا فرصت تخریب اساطیر در اطراف نارندرا مودی پیروزی. چه سه نفر تمرکز به جای ؟ اخراج و اهریمنی دو وفاداران بود که گیر کرده توسط آنها را از طریق ضخیم و نازک در دهه Sachin خلبان و Jyotiraditya Scindia. Arrey چرا ‘panga’ با این بچه ها که قبلا به عنوان chaddi-رفقا?

42 ساله Sachin خلبان ممکن است outwitted توسط زیرک 69 ساله Ashok Gehlot در حال حاضر. Gehlot فشرده تمام حق نقل قول-شایسته دکمه در طول این مبارزه بزرگ ساخت Sachin صدا مانند یک زن تاجر که صحبت می کند خوب به زبان انگلیسی’. در حالی که رسانه های انگلیسی, missionary, سرگرم کننده در این ارزان jibes, Gehlot گل بزرگ با حوزه خود را — آنهایی که شناسایی به مراتب بیشتر از نزدیک با Gehlot را-به-زمین روستایی شیوه ای. همان کسانی هستند که احساس بیگانه از شهرستان تربیت sophisticates مانند Sachin و Jyotiraditya.

جالب اینجاست که آن را خود سابق سکس روباز, راهول گاندی که تا به حال ابداع اصطلاح “کت و شلوار-bootwala’ به طعنه زدن BJP. سینه خور “کت و شلوار” و kiska ‘بوت’, bhaisaab? خلبان به استخدام وکلای گران را به خود ‘panga’ رو به جلو است. مرهم را salvos را قطع توانا در گذشته است. و یکی می توانید مطمئن شوید که او را از رفتن به دادگاه با تمام اسلحه فروزان. این همه باید از قبل تصمیم گرفت با یک استراتژی بصورتی پایدار و محکم در محل قبل از راجستان naxing بود علنا در صحنه. خلبان و دیگر 18 رد صلاحیت MLAs ادعا می کنند آنها در حال مبارزه برای ‘آزادی بیان’ در قانون اساسی. سخنران را متوجه آنها می گویند که بر اساس ‘در فرض’. در واقع, آن است که دیگر ‘panga’ به ببینید که چه کسی پلک اول.

چند کلید سیاسی و حقوقی مسائل بوجود می آیند از این ظروف سرباز یا مسافر. زمانی که Sachin و شرکت. در حال متهم به “ضد حزب’ فعالیت های آن است که اصول دموکراتیک که مورد سوال نه فقط آینده یک فرد است.

در راه Sachin است که پس از پدر مرحوم سنت — راجش خلبان در زمان چند pangas خود و به چالش کشیده وضعیت موجود در موارد متعدد. اما Sachin زندگی از حق شده است به طور قابل توجهی متفاوت از پدرش. هیچ کس می تواند به دور Sachin سابقه در سیاست — او یک عضو پارلمان در 26. اما Gehlot ترجیح می دهند به چشم پوشی از این همه و تمرکز بر آسیب پذیری — در حال هوشمند مرفه و تحصیل کرده و قادر به سیاستمدار امروز در هند دیده می شود به عنوان یک رد صلاحیت. مانند در بالیوود بنابراین در سیاست قوم “خودی-خارجی’ بحث در. شایستگی واقعا به حساب نمی — هیچ کس نمی خواهد از سوال واضح — آیا Sachin به یک مدرسه خوب و کالج زیرا او پدرش را دوست دارد و یا اینکه او باهوش و ثابت خود را ؟ پس Gehlot نیز در نظر Sachin را ” خوب به نظر می رسد, آن را مربوط به بپرسید که آیا در آینده سیاستمداران را بیشتر جدی گرفته شود اگر آنها را برش در طول یک مسابقه زیبایی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de