راهول گاندی در حالی که کنار رفتن کنگره ریاست جمهوری تا به حال مشاهده شده است که سالمندان بیشتر علاقه مند به دیدن بچه های خود را شکوفا در حزب کارگر برای بهره بیشتری. او می تواند در نتیجه تشخیص یکی از بزرگترین مشکلات این حزب است. او همچنین اظهار داشت که نه او و نه کسی از خانواده را سر حزب است و او باقی خواهد ماند وجود دارد همیشه برای خوب از حزب و ملت است. او می تواند بسیار به وضوح می دانید ایده آل راه رو به جلو برای حزب. خیلی خوب و آنقدر از او و وجدان خود را! اما تمام کسانی که فقط رفت و پشت باقی مانده از سوابق. مادر خود را بسیار خوب آمد تا به رهبری این حزب تنها به اطمینان حاصل شود او می آید تا دوباره در راس نهایت. همان وجدان تا به حال از خواب بیدار به پدرش هنگامی که او پشت سر هم است که کنگره تا به حال تا حد زیادی تبدیل به یک حزب کارگزاران قدرت. اما به زودی مردم را دیدم او را درگیر در ترویج همین فرهنگ در حزب. هیچ تغییر مشاهده شده در فرهنگ, چشم انداز و کار کنگره در طول رهبری خود را. Rahul را هم ظاهرا “قربانی” نخست وزیر صندلی در بیشتر منافع ملت اما بعدا یکی از بهترین اعتماد ستوان Natwar سینگ نشان داد که این بود که بزرگ ایده آل, اما ترس از, بچه, به خصوص Rahul که مانع از پیشرو کشور است.

Bapu می خواستم کنگره به برچیده شود و آن را به عنوان یک حزب اما جنبش برای آزادی این کشور که در آن افراد با همه نوع از ایدئولوژی با هم کار کرده که نمی خواهد با توجه به ادامه به عنوان خالص سیاسی و برگ اما دیگران آرزو میراث جنبش به شیر توسط رهبران و این ادامه دارد تا مردم آگاه و هوشیار به اندازه کافی به یاد چه می گذرد. آنچه اتفاق می افتد در کنگره از اواخر سال است که نتیجه انباشته شدن گناهان پی در پی leaderships حزب که همیشه عمل کرده و پایدار های میوه قدرت و جلال از معدود نخبگان اولین benchers و همچنین دید پایین برخی از باقی مانده. این است که چرا زمانی که خارج از قدرت در حال حاضر آن است که تلاش برای حفظ و زنده ماندن آن را به عنوان نه به اندازه کافی برای گرفتن و توزیع میان همیشه گرسنه اند.

نهرو به طور کلی و واقعا اعتبار برای تخمگذار پایه های قوی از دموکراسی آزادی های مدنی سکولاریسم و همچنین دیپلماسی و بین المللی نگاه کردن برای کشور است. این باقی می ماند اساسی اصول سیستم ما حتی امروز و حتی کسانی که انتقاد نهرو برای بسیاری از شانس است که این کشور چهره امروز, انکار نمیکنم این سهم که اصول را بر ساخته شده است. اما همچنین باید درک کنند که کسانی که نه روز از نزدیک بررسی و توده بود و تا حد زیادی با استقامت از آزادی مبارزه روز از نهرو و شناخته شده عشق است که فرمان او از Bapu. خلاصه نهرو روز هند شده بود در این روز از احساسات و عواطف و او کاملا قادر به حمل بیش از قدرت نرم است که فرمان او را به خوبی. با این وجود مردم با بیشتر منتقد حکمت را متوجه مغالطه از این قدرت نرم و به زودی سرخورده از نهرو و انجام بخشی خود را در راه او نه تنها قادر به حمل با مردم مانند JP, Acharya Kripalani و حتی Ambedkar که می تواند کمک فوق العاده به کنگره و کشور است. نهرو و تمرین دموکراسی از راحتی و هر زمان که آن را نمی کت و شلوار او را از او دریغ نکنید به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به او مناسب است. او تسهیل ترویج دختر خود را در راه او می تواند تبدیل به یک پتانسیل ذینفعان حزب در زمان آمده است. او هرگز اجازه داد مردم از او کالیبر ترک به تنهایی با عقل بالاتر از او در اطراف خود دولت یا حزب برای زنده ماندن. آن را تنها با توجه به فرمان قدرت نرم – عشق به مردم – که مردم چشم پوشی از تمام این و قبول او تمام راه را.

کسانی که مایل کنگره به شادابی عمیقا اشتباه است. یک حزب که هرگز متمرکز ساخت سازمان ارزش از ارزش ها و اعتقادات هرگز برای زنده ماندن این حزب همواره درگیر در قدرت های ورزش است. اگر نگاه ما به پیشرفت این حزب پس از استقلال دوران آن تا حد زیادی شده است وضعیت-quoist anti-تغییر و همچنین مانو-وادی. آن را هرگز تبلیغ هیچ حیاتی تغییر و همواره رفتن ارتدوکس راه و دوری می گزیدند هر مترقی اقدامات آمد که تا قبل از آن است. سوال از مدنی جهانی, کد, J&K موقعیت Talaq – همه مسائل را به خاطر آینده قبل از حزب اما رهبری همواره در برابر هر گونه تغییر اساسی در هر حوزه. که دلیل آن را هرگز دوست خود آن را رهبر Narsimha رائو او به عنوان سرنشین اساسی برخی از اصلاحات. همچنین رفت و در حفاظت از Brahmanism در سراسر سیستم و آیا به عمد مانع عقب مانده جوامع به آمده تا پله از ساختار اجتماعی است. که با توجه به تولد به احزاب منطقه ای تقریبا در تمام ایالات – از شمال تا جنوب و مدعی قدرت و رهبری این جوامع است.

احزاب سیاسی قرار است به پالس از مردم – آن را همیشه می دیدم نبض مردم از طریق عینک از قدرت و شهوت و آیا همیشه احساس می کنید که مردم بیش از حد می تواند هم تراز با منافع و اجتماعی بخش. اگر آن را هرگز لاستیک در تبلیغ در مورد اقلیت های آن همیشه بر این باور آنها را نگه داشتن در خلیج و متنعم و آنها را با وعده های خالی و رویاهای است که آن را هرگز به دنبال. این رفتار نسبت به Ambedkar فقط می خواهم به آن را اثبات کند هرگز می خواستم واقعی dalit که اعتقاد به ترقی منکوب در شرایط واقعی باقی می ماند با آن است. عضو جوامع اقلیت باقی مانده همیشه صرفا اسمی showpieces برای آن است.

حزب همچنین به اخلاق قوی و ایدئولوژی آن را ندارد و به نظر می رسد به افتخار این انعکاس است که مردم در سراسر ایدئولوژی ممکن است رشد و رشد وجود دارد. اما این دوباره یک مغالطه است. هر سازمان بدون جامد ایدئولوژیک بنیاد می تواند هرگز قادر به زنده ماندن برای مدت طولانی. چرا که هر گونه ایدئولوژیک برده می شود بی قرار بدون قدرت به عنوان تنها قدرت است که خود را تمام و تنها ایدئولوژی. در غیر این صورت یک حزب با سال های بسیاری از حاکم این کشور را نگاه قوی تر و قویتر تمرکز بر ساخت و ساز بیشتر و تقویت خود است. به جای آن چه باقی می ماند از این حزب به نظر می رسد مانند یک ماهی در بازار فریاد و رقابت با یکدیگر برای احمقانه خرده سود.

عاقلانه و saner احساس خفه توصیه های خود را گرفته به عنوان ضد حزب و آنها هیچ یک به صحبت. سونیا به نظر می رسد از دست داده اند کنترل بیش از او پسر با پسر رفتن راه خود را از خود تخریب. هیچ comraderies سمت چپ در میان هیچ گروهی از رهبران یا در بالا یا در خط سطوح. هیچ بحث های جدی را در محل و حزب تبدیل شده بود به گروه از افراد مستقل – همه آنها داشتن مقامات مستقل به پاسخ و واکنش نشان می دهند. هیچ انسجام قابل مشاهده است برای هر چیزی و هیچ چیز اتفاق می افتد در محله سر به جز آتش نشانی تمرینات هر زمان که می بلعد چیزی در جایی. کسانی که واقعا متعهد به حزب و هرگز فکر می کنم که در هر نقطه دیگر از بودن در آنجا احساس بیش از حد لال و گنگ از وضعیت حاکم.

هیچ معجزه است که انتظار می رود اتفاق می افتد. کنگره را یک تولد دوباره و بازسازی خود را از کشش. و برای که Rahul به چوب به کلمات خود را که Gandhis نمی خواهد منجر حزب آنها را به عقب بماند اما هدایت و نظارت بر این حزب باقی می ماند و یک حفاری نیرو برای حزب. یک قربانی نیاز است از خانواده که در آن باید عمل و نگاه به عمل selflessly و لذت بردن از شکوه بودن و باقی مانده مربوط است. است که بیش از حد دشوار کار و خواسته های واقعی فداکاری و مقدار زیادی از اعتقادات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im