کنگره باید بفهمند که چگونه به اجازه رفتن بیشتر dynasts و سرمایه گذاری در مطلب خود ساخته رهبران

اگر وجود دارد یک درس برای کنگره در آن کاهش مداوم آن است که چگونه ضعیف تکیه بر سلسله سیاست در خدمت 135 سال ، در هسته مغولان عمارت گاندی خانواده رهبری سه متوسط سیاستمداران—سونیا, Rahul و پریانکا گاندی. برای مدت زمان طولانی سونیا از سود بیشتر خوش خیم همتایان در طرف دیگر شکاف سیاسی اما این تغییر لحظه ای نارندرا و آمیت شاه وارد صحنه شدند. سونیا laidback همکاران رهبری ثابت کرد بی فایده و جایگزینی پسر Rahul می تواند هرگز احضار حق سیاسی اصطلاحات موثر برای سخنرانی و یا اطراف خود را با یک بند از چشمگیر ژنرال که می تواند به توده ها برای انجام این کار از سازمان های سیاسی و پیام.

اجازه می دهد تا نگاهی به Jyotiraditya Scindia. Pitchforked به Lok سبها به عنوان به زودی به عنوان او وارد سیاست Scindia را 19 سال در MP کنگره سیاست از جمله 13 از کسانی که بین سال های 2004 و سال 2017 است که در آن MP رنج می برد از یک مخالف خلاء بار خوانده شده مانند یک مناجات از تلف شانس. او پس از شکست در سال 2004 Digvijay سینگ رفت و در 10 سال تبعید از سیاست های انتخاباتی و dallied با AICC سیاست به عنوان حزب تیرانداز مشکل و سازمان مسئول در تعدادی از کشورهای. Scindia تا به حال فرصت برای ظهور به عنوان مخالفان lynchpin در این مرحله اما “Maharaj” بود مطالب با دهلی نو-محور سیاست و کمی تلاش برای بلند کردن کنگره از آن باتلاق در روزهای اوج Shivraj سینگ Chouhan حکومت.

مسلما آن مندسور اضطراب و Digvijaya را Narmada Parikrama که کردم کمی رسانه ملی پوشش که در آن او زحمت circumambulated Narmada رودخانه بیش از یک دوره شش ماهه آورده است که کنگره را به حساب. Scindia را تا cudgels در طول سال 2013 مجمع انتخابات تنها به از صحنه ناپدید می شوند. آن جوان دیگر تفنگ و dynast آرون Yadav, پسر Subhash Yadav که از دست رفته را به Digvajaya در سال 1994 مسابقه به سانتی متر که گروگان این حزب از سال 2014 تا مارس 2018 قبل از حزب تبدیل به warhorse و moneybag کمال نات به جلو نشان می دهد.

در آخر تعداد آن Digvijaya جناح که می تواند برای پشتیبانی از بیش از نیم منتخب کنگره MLAs در MP مجمع. این فرمان بالا بود و بیش از حد ضعیف به فشار Scindia است و او sulked همیشه پس از دست دادن حتی جیب خود قصبه گنا به یک دستیار. وجود دارد دو نفر دیگر dynasts در کمین پدران’ سایه در MP—Jaivardhan سینگ و Nakul Nath. برای هر dynast که منجنیق به بالای جناحی, سیاست حسن نیت ارائه میدهد پدر و مادر خود را وجود دارد مسلما بیشتر قادر به رهبر است که باید پوزخند و تحمل خود را کاهش.

بحران می تواند یک آزمون بزرگ از شخصیت و Scindia که پناه در انتظار آغوش آمیت شاه می ایستد در تضاد کامل با دیگر رهبر جوان Jitu Patwari که دستگیر شد در تصویری مقابله با پلیس بنگالور در حالی که بیهوده تلاش برای رسیدن به شورشی MLAs. اوایل او را نیز درگیر در آوردن شش absconding MLAs از یک گورگان هتل. Patwari اولین بار, گیر افتاد, توجه, سواری, راهول گاندی در موتور سیکلت خود را به مندسور و سپس رفتن درب به درب گفتن رای دهندگان در طول جناح زده 2018 کمپین “aapko meri عزت rakhni او حزب gayi tel lene”.

امثال Patwari و DK Shivakumar نشان داده اند که این فطرت به مبارزه با آتش را با آتش بود چه برجسته نسل قبل از کنگره satraps مانند Sharad Pawar Mamata بانرجی و YS Rajasekhara ردی. در مقابل امثال راهول گاندی Scindia, Prasada, Hooda Jr, Deora Jr و غیره نشان داده اند هیچ گرسنگی به رهبری حزب کارگران در برابر بی جی پی را ثابت ترسیم سیاسی مرکز gravty به سمت راست. در دولت پس از, دولت, کنگره باید با اتخاذ یک استراتژی جدید: داماد رهبران که آمده اند تا به صفوف از سیاست است.

در ماهاراشترا که در آن کنگره یک بار تحت سلطه و در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن ده MLAs کردم ministerships. هیچ شگفتی وجود دارد: هشت از ده بودند پسران و دختران از وزرای سابق. کنگره می تواند به جای ارسال یک پیام قوی با بالا بردن ده نفر دیگر با هیچ شجره نامه. بدون پرداختن امتیاز است که کشتن شایستگی و استعداد کنگره بعید است که به احیای در ماهاراشترا و یا در جای دیگر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de