کنگره شناور: گجرات MLA استعفای نقطه به نقطه بی توجه وزارت امور خارجه واحد مرکزی خلاء رهبری

کنگره رهبری گزارش کبود با آن گجرات دولت واحد و پس از آن را توسط یک سری از استعفا در اجرا به دور بعدی Rajya سبها نظر سنجی. حزب دهکدهای از دست داد و هشت MLAs و پنج در ماه مارس و سه در چند روز گذشته – پس از انتخابات در ابتدا اعلام کرد. این را به خطر انداخته شانس خود را از برنده دوم از آن دو مطمئن تومان کرسی از گجرات. از جان گذشته, دولت واحد در حال حاضر تغییر آن باقی مانده 65 MLAs به سه استراحتگاه.

کنگره باید این دیده می شود در آینده. بیش از شش سال گذشته شده اند وجود دارد موارد متعددی از قانونگذاران کنگره defecting با توجه به BJP سیاسی بکشد. بنابراین کنگره گجرات واحد باید به حال آن گارد ، گفت: مشکل واقعی با کنگره امروز مرکزی آن خلاء رهبری. حزب به نظر می رسد به شناور با کمی گرسنگی برای یک مبارزه سیاسی. این بیحالی است که به وضوح percolating به دولت واحد و نتایج مشهود است.

گجرات مجمع انتخابات در سال 2017 به حال دیده می شود کنگره به BJP جدی ترساندن در یکی از دومی قوی ترین استحکامات و نخست وزیر نارندرا مودی ، اما کنگره نبوده است قادر به ساخت این وجود Covid-19 پانچ سوراخ در ” گجرات مدل توسعه با دولت ضبط دوم بیشترین تعداد مرگ و میر پس از ماهاراشترا. که کنگره MLAs مایل به ترک این حزب در این مقطع نشان می دهد که آنها نمی بینم آینده ای برای خود در ساز و برگ. کنگره نیاز به فوریت رسیدگی به اسلاید. می توانید آن را خاموش رهبری مرکزی سوال دیگر هیچ. از آن زمان به خلاص شدن از شر آلباتروس در اطراف گردن آن و نگاه رهبری در خارج از گاندی ، هند نیاز به یک قوی ملی مخالف است. اما کنگره نیست برش آن را در حال حاضر.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>