تجمع در مساجد: کارناتاکا دولت می شود اولویت های خود را اشتباه

در کارناتاکا دولت این است که به دنبال بازگشایی معابد و مساجد و کلیساها از ژوئن 1, اگر مرکزی دستورالعمل در پایان مستند 4.0 اجازه. این است که حتی آن را به عنوان به دنبال محدود کردن پرواز از پنج متحده و بار ترافیک جاده از سه. گسترده دست دادن معیشت و کسب و کار باعث می شود از سر گیری فعالیت های اقتصادی ضروری است و حتی آن را به عنوان روشن شده این است که ممکن است با غیر عادی گریخته از قوانین و محدودیت ها و کنترل مرز.

Hubbali کارکنان فرودگاه سم پاشی شیمیایی در توشه مسافر

به آن نیاز دارد بدون درز سفر از کارگران و کالا و خدمات است. تاخیر در تعمیر و زیان و سختی است که انباشته شده در طول دو ماه گذشته هر بیشتر خواهد بود خراب.

دفعات بازدید: همچنین: Karnataka می خواهد پرواز محدود از 5 متحده میله ترافیک جاده از 3

در همان زمان هر تلاشی باید برای حفظ دستاوردهای مستند. آن است که رفتن به کسب و کار به عنوان معمول است. دفاتر برای مثال در حال بازگشایی با فاصله فیزیکی طرح. تحویل خانه از مواد غذایی باقی مانده است توصیه می شود که در آن گزینه ممکن است.

مترو خدمات در حال انتظار برای از سرگیری تنها با مقدار کاهش اشغال. وقتی که می آید به دین چند ماه گذشته دیده پاپ شروع livestreaming روزانه خود را در جرم و جمعه خطبه در حالی که مردم اقتباس به ارائه نماز در خانه ساده shaadi مراسم انجام annaprashan با کشیش هدایت مراسم مذهبی در واتساپ و غیره.

پس Covid موارد و مرگ و میر همچنان به رشد در هند, آن است که هنوز زمان برای بازگشت به دین قبل از میلاد ، توده مذهبی تجمعات ثابت کرده اند که سوپر پخش در کشورهای مختلف و ما نباید خطر این اتفاق می افتد در هند دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>