تبریک در شغل مدیر عامل جدید شما! شاید روزی شما با کارمندان خود آشنا بشويد

جان ال زیگنهاین در اولین روز خود به عنوان مدیر عامل یک شرکت املاک و اشینگتن، که در واشنگتن، شرکت املاک و مستغلات تجاری بود، به همسرش روی آورد و به شوخی گفت: چگونه به دفتر کار بروم؟

در سه ماه مصاحبه برای شغل برتر در شرکت چِیچِس لند، او هرگز در داخل دفتر مرکزی شرکت نبود. به جای ارائه تخته یا شام آرام در ضیافت رستوران، او بیش از 15 مصاحبه برای این کار تقریبا به طور کامل از خانه خود را به پایان برد، نشسته در زوم تماس برای گاهی اوقات ساعت در یک زمان.

“خوب، من حدس می زنم من باید به جلو و جلو آدرس،” او به همسرش با یک خنده گفت. او محل را می دانست، اما، او گفت، “من تا صبح دوشنبه دفتر فیزیکی من را ندیده بود.”

شرکت ها هنوز هم جایگزین مدیران اجرایی در عصر کوروناویروس، هر چند نقش یک مدیر عامل جدید در حال حاضر تقریبا در هر راه متفاوت است. کسانی که شروع مشاغل بالا در طول همه گیر باید تا سرعت آنلاین، دیدار تیم های مدیریت خود را از راه دور و مقابله با یک لیست پراکنده از موارد اقدام اضطراری، در کنار تبدیل سود و ایجاد محصولات جدید در طول یک بحران اقتصادی است. بسیاری گزارش های مستقیم خود را به طور غیر شخصی ملاقات کرده اند، بنابراین آنها باید اعتماد از زمین تا ایجاد.

تجربه می تواند واقعی باشد. برخی از رئیسهای جدید می گویند که هنوز هیچ وقت در دفاتر شرکت شان نگذشته اند. بسیاری از آنها به دلیل ممنوعیت های مداوم سفر نمی توانند به کارمندان سایر شهرها مراجعه کنند. برخی، مانند مدیر ارشد اجرایی دستگاه پزشکی شرکت VisionCare، از همکاران می خواهد که آنها را در تورFaceTime از امکانات. دیگران، مانند رئیس جدید خدمات تحویل گل FTD، مجبور به مقابله با شرایط اضطراری مانند قفل کردن coronavirus که تحت تاثیر مراکز تماس در خارج از کشور.

Cathy Anterasian، رئیس خدمات جانشینی مدیر عامل در اسپنسر استوارت، شرکت مشاوره ای و رهبری جستجو اجرایی می گوید: «نقش مدیر عامل قرن بیست و یکم واقعا ً سخت بود» “همه اینها در استروئیدها با توجه به چالش های روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im