مناطق جنگی به عنوان پارک صلح: نیاز به حفاظت از دیپلماسی

پیشنهاد برای ایجاد یک پارک صلح در Siachen یکی از ارتفاع بالا در مناطق مرزی بین هند و چین شده است اغلب مطرح برای چندین دهه در حال حاضر. چرا ؟ برای اولین بار برای کمک به پایان جنگ; دوم برای حفاظت از این منطقه از تخریب محیط زیست و سوم منطقه را در دسترس بازدید کنندگان علاقه مند به صلح و طبیعت و تبدیل آن به یک صلح-زمان مقصد به جای یک جنگ منطقه. اما Siachen به معروف یخچال که نام همچنان درگیری-آماده منطقه مرزی; وجود دارد هیچ نشانه ای از یک پارک صلح. بنابراین بیش از حد بسیاری دیگر از جمله مناطق مرزی بین نه فقط هند و چین بلکه در هند و پاکستان.

کل هیمالیا باید اعلام شده و حفاظت شده به عنوان یک ذخیره گاه می گوید: مطالعات زیست محیطی استاد Maharaj K پاندیت دانشگاه دهلی نوشتن در مجله طبیعت است. به گفته وی حفاظت از محیط زیست می تواند بخشی از ابزار دیپلماسی بین چین و هند است. او می گوید: تحقیقات treks در هیمالیا به دنبال گیاهان و گیاهان که در درمان بیماری های دیگر ممکن است ممکن است به عنوان نیروهای صف در دو طرف مرز در شرق هیمالیا در نزدیکی آروناچال پرادش.

بیشتر به سرعت در حال گرم شدن کوه در زمین هیمالیا اکوسیستم شکننده است به دلیل جنگل زدایی زباله در سدها استثماری استفاده از زمین و جنگ است. به عنوان مخزن آب از قاره خود یخبندان و سیستم های یخ در حال ذوب در نرخ هشدار دهنده. گونه های مختلفی از گیاهان و جانوران در قبر خطر; برخی از آنها منقرض شده. گوش دادن به آنچه که پروفسور پاندیت است گفت: “در اینجا من آرمان و هدف برای این منطقه است. در کنار دیگر چند جانبه استراتژی های رشته کوه و یا حداقل کسانی که در مناطق بین 2,600 و 4,600 متر ارتفاع — که معروف ساکنان عبارتند از: پلنگ برفی و شکار خود را از گوسفند آبی هیمالیا — باید تعیین شده و یک طبیعت رزرو. من پیشنهاد می کنم آن را خواستار هیمالیا-یکی-طبیعت-یکی-رزرو و یا افتخار. آن را ایده آل شامل بسیاری از هیمالیا کانون تنوع زیستی در سواحل شرقی و غربی هیمالیا در مورد 740,000 کیلومتر مربع.”

شده اند وجود دارد چند ملیتی تلاش در دیگر نقاط جهان — Ross منطقه حفاظت شده دریایی در قطب جنوب شرقی گرینلند پارک ملی و رودخانه مکونگ کمیسیون برای حفاظت از محیط زیست.هیمالیا لمس هفت کشور, پس از هیمالیا رودخانه کمیسیون برای نجات این اکوسیستم در اینجا خواهد بود به نفع همه کشورهای همسایه.

در 1990s پرو و اکوادور در آمریکای جنوبی با تجربه طولانی کشیده شده از درگیری در مناطق مرزی. حفاظت بین المللی میانجی صلح بین دو متخاصم کشور اعلام کرد که منطقه کوه در امتداد مرز به عنوان یک ماهیت صلح پارک – Cordillera دل شاهرخ پارک صلح — به عنوان چرخه آب در اینجا بسیار مهم بود برای حفظ تعادل زیست محیطی در آند.

با توجه به حفاظت بین المللی, بین 1950 و 2000 و هشتاد و یک درصد از درگیری صورت گرفت به طور کامل و یا جزئی در نقاط مهم تنوع زیستی. در سال 2009 حدود 40 درصد از درگیری های خشونت آمیز بین کشورها مربوط به منابع طبیعی است. و در 60 سال گذشته حداقل 40 درصد از تمام درگیری های درون کشور باید یک لینک به منابع طبیعی است.

همه این تلاش ها افزایش داده و به یک اصطلاح جدید, ‘حفاظت دیپلماسی’ با اشاره به دو جانبه و یا چند جانبه تلاش کشورها برای تبدیل درگیری های مناطق به حفاظت از طبیعت مناطق به صورت مشترک بهره مند شوند.

“با افزایش بلایای طبیعی, بیماری ها و نشت طبیعت ارسال شده است با ما افزایش علائم هشدار دهنده برای سال به تغییر راه ما. در حال حاضر روشن است که آن را به طور فعال به عقب هل دادن می گوید:” کانادا نوازنده نویسنده و مربی پارواتی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بین المللی پارواتی پایه و اساس است. “با 10 ، 000 نفر در حال مرگ در هر روز با توجه به سوخت های فسیلی و آلودگی 200 گونه ناپدید شدن از روی زمین برای همیشه در هر روز و از 14 ، 000 تن از ذوب یخ های قطب شمال در هر ثانیه ما خارج از زمان هستند. ما باید متعهد بلافاصله به ما جمعی بقا با ارج نهادن به ما اتصال و تحقق دریایی قطب شمال صلح پناهگاه.”

گه آب ملخ swarms جهانی بیماری و زمین شناسی طوفان تمام ویژگی های مشترک امروز. می گوید پارواتی “زمانی که یک تک سرفه به ارمغان می آورد جهان ما را متوقف کند و به عنوان رئیس جمهور پوتین مبارزات با یک وضعیت اضطراری پس از یک دیزل نشت به روسیه قطب شمال رودخانه سیستم آن زمان اذعان کرد که ذوب پرمافراست است که همه کسب و کار. ما دیگر نمی تواند ما را انکار اتصال و یا اهمیت حفاظت از سیاره ما حمایت از زندگی و درجه حرارت جهانی تنظیم کننده: اقیانوس قطب شمال. به خاطر تمام طول زندگی برای نسل های آینده تمام آب های اقیانوس در بالای دایره قطب شمال باید بلافاصله اعلام دریایی قطب شمال صلح پناهگاه (نقشه)”.

بسیاری از سال یخ که سرد سیاره ما از بین رفت به دلیل فعالیت های انسانی در منطقه قطب شمال و سراسر جهان است. با توجه به پارواتی بنیاد اقیانوس قطب شمال دهکدهای از دست داد 95 درصد از قدیمی ترین و ضخیم ترین یخ. بخش هایی از آب آن در حال حاضر 7°C بالاتر از میانگین دراز مدت. به عنوان درجه حرارت افزایش پرمافراست ذوب در بستر و در روی زمین است. نقشه می تواند کمک به حفاظت از باقی مانده دریای یخ بنابراین آن را می توانید در ادامه به نگه داشتن قطب شمال منطقه و جهان ما سرد است. علاوه بر این نقشه ها را حفظ خواهد کرد حدود 90 میلیارد بشکه نفت مدفون در بستر تسریع تغییر جهانی کردن سوخت های فسیلی به انرژی های تجدید پذیر.

شاید آن زمان برای حفاظت از دیپلماسی جدی گرفته شود. آن را در مدرسه و کالج دوره های آموزشی. اجازه دهید آن را بخشی از مذاکرات بین المللی در ژئوپولیتیک جهانی نشست. بیشتر آگاهی عمومی از این جنبه می تواند الهام بخش – حتی نیروی قانونگذاران و دیگران در حکومت به طور جدی در نظر گرفتن عطف اکوسیستم شکننده هستند که در جنگ زده در مناطق مرزی به طبیعت دوستانه پارک صلح که به نفع مردم دو طرف مرز.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de