هند اجرا در یک روز در سراسر کشور مستند در روز یکشنبه امیدوار به سرعت coronavirus را گسترش و به یک حس چگونه بزرگ دموکراسی خواهد رفتار تحت چنین محدودیت های بی سابقه ای.

عکس: Prashanth Vishwanathan/مهر نیوز

تعداد تایید رمان coronavirus موارد به سرعت در حال رشد با تعداد شناخته شده آلوده به دو برابر در یک هفته به بالا 316,000 یکشنبه به مقامات ایالات متحده به دنبال لوازم پزشکی و نقل مکان به گسترش بیمارستان ظرفیت برای آماده سازی برای هجوم بیماران.

موارد در ایالات متحده به تنهایی عبور 27,000 یکشنبه در حال رشد 10 برابر از یک هفته قبل به عنوان یک تعداد زیادی از رهبران دولت دستور داد ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

ایالت نیویورک به عنوان مرکز بحران در ایالات متحده آمریکا با 374 مرگ و میر و 15,168 مورد تأیید گزارش روز شنبه—حدود 4000 عفونت بیش از یک روز زودتر و هزاران نفر بیش از هر کشور ایالات متحده آمریکا.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواسته دولت فدرال یکشنبه به ملی, خرید از هواکش و سایر لوازم پزشکی به عنوان متحده در رقابت با یکدیگر برای یک کمبود منابع منجر به قیمت درآوردن.

“این فقط یک وضعیت غیر ممکن است به مدیریت” آقای کومو گفت: در یک جلسه در روز یکشنبه ، “اگر ما نمی تواند تجهیزات ما می توانید از دست دادن زندگی است که ما می اید در غیر این صورت نجات داد اگر ما تا به حال تجهیزات مناسب.”

آقای کومو گفت: دولت در حال حرکت بود به گسترش بیمارستان ظرفیت سفارش لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به راست چهار موقت بیمارستان در امکانات در لانگ آیلند, شهرستان Westchester و منهتن. بیمارستان در شهر نیویورک در حال حاضر احساس فشار از افزایش تعداد بیماران با کمبود تجهیزات پزشکان را مجبور به پوشیدن ماسک برای زمانی که ماه و اورژانس-اتاق پزشکان برای استفاده مجدد از لباس.

آقای کومو گفت: از او پرسید: در شهر نیویورک مقامات برای ایجاد یک طرح ظرف مدت 24 ساعت به منظور کاهش تراکم جمعیت در پارک های شهر که در آن ساکنان را جمع آوری کرده اند با وجود اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات. وجود دارد حداقل 8,000 تایید عفونت و 60 و میر در شهر نیویورک به تنهایی—متشکل از نزدیک به یک سوم از تمام موارد در کشور, شهردار, بیل د Blasio گفت: در سی ان ان روز شنبه صبح.

“این فقط آغاز شده گفت:” آقای د Blasio که هشدار داد همه گیر ممکن است کشش به ماه های آینده. “بدترین هنوز به آمده است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک فاجعه بزرگ در ایالت نیویورک است و با توجه به مشابه اعلامیه برای کالیفرنیا و دیگر سخت ضربه متحده است. فرماندار هاوایی اعلام کرد اجباری دو هفته خود به قرنطینه برای ورود.

در ضمن بیش از آخر هفته قانونگذاران در کاپیتول هیل آماده یک بسته محرک با هدف به آدرس گسترده تاثیر بیماری همه گیر.

تعداد مرگ و میر در سراسر جهان از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس پیشی گرفته 13,500, یکشنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دولت ها در سراسر جهان به طور فزاینده ای قفل کردن بیشتر مردم و بستن مرزها به مقامات هشدار می دهند ساکنان به آماده شدن برای یک دوره طولانی از عدم قطعیت است.

ایتالیا در روز شنبه دوباره ثبت بالاترین یک روز تلفات برای هر کشور با 793 مرگ و میر, موجب, دولت برای تشدید سراسر کشور مستند روز پس از این کشور گزارش شده بیشتر از مجموع مرگ و میر ناشی از چین است. همه تولید صنعتی تلقی غیر ضروری متوقف شد و بسیاری از خصوصی و ادارات دولتی دستور داده شد بسته شده است.

روسیه گفت: ارسال به ایتالیا هشت تلفن همراه یگان های نظامی virologists و پزشکان و ضد عفونی وسایل نقلیه و تجهیزات پزشکی.

سرعت تاول ویروس گسترش را نشان می دهد چالش های فراروی سیاست گذاران بسیاری از آنها در حال اجرای شدید مهار تلاش در هزینه های بزرگ به اقتصاد خود است.

آن زمان هفته اول 100,000 موارد coronavirus به ثبت بسیاری از آنها در چین پس از اولیه شیوع در ووهان آغاز شد و در ماه دسامبر. بعد از 100,000 جهانی موارد رخ داده در 12 روز و آن زمان فقط سه روز به رفتن از 200,000 تا 300,000.

در هر صورت به نظر می رسد ایجاد مورد جدید عفونت و گفت: دیل فیشر های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه ملی سنگاپور است.

“تمام جهان می دانستند این بود که در آینده و برخی از کشورها آماده” گفت: آقای فیشر در حالی که بقیه “واضح نیست آماده است.”

تعداد مرگ و میر گزارش شده در ایران افزایش یافت 129 بیش از گذشته 24 ساعت به کل از 1,685 بالاترین در جهان پس از ایتالیا و چین است.

آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران را خوار آمریکا پیشنهاد خود را برای کمک به کشور مبارزه با کروناویروس خواستار آن را “عجیب و غریب است.” در یک سخنرانی تلویزیونی او ذکر یک بی اساس تئوری توطئه است که ایالات متحده تا به حال ایجاد شده ویروس است. “وقتی چنین اتهام می تواند یک مرد دانا اعتماد شما ؟ شما می تواند با دادن داروهای که گسترش ویروس و یا علت آن را به باقی می ماند,” او گفت:, با توجه به توییتر حساب.

سوریه با هیچ گزارش coronavirus موارد اما آسیب پذیر به عفونت به دلیل روابط نزدیک خود را با ایران در زمان اولین گام های قابل توجهی را در برابر این بیماری همه گیر در روز یکشنبه ، این بسته ادارات و بازارها و فعالیت های تجاری با توجه به خبرگزاری دولت.

لبنان گسترش آن مستند به عنوان نظامی راه اندازی پست های بازرسی گشت خیابان ها و ارسال هلیکوپتر بیش پایتخت بیروت هدایت مردم به ماندن در داخل. دولت را تهدید به دستگیری هر کسی که نافرمانی. لبنان تا به حال مرزهای خود را بسته چهار شنبه. آن را تحمیل اقدامات جدید پس از تعدادی از coronavirus موارد رز شنبه به 230 از 167 روز جمعه.

روز یکشنبه در سنگاپور اعلام کرد که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد در کوتاه مدت بازدید کننده را وارد کنید و یا حمل و نقل از طریق کشور گفت: نیاز به حفظ منابع برای تمرکز در سنگاپور. اندازه گیری های جدید نشان می دهد که این نگرانی رو به رشد در آوردن بسیاری از کشورهای آسیایی واردات تازه موارد از مسافران به عنوان عفونت به سرعت در حال گسترش در اروپا و شمال امریکا است.

آخرین Coronavirus

  • جهانی موارد عفونت کروناویروس تصویب 300,000 دو برابر در یک هفته
  • عفونت موارد بیش از 26,000 در آمریکا
  • ایتالیا در روز شنبه دوباره رکورد بالاترین یک روز تلفات برای هر کشور با 793 مرگ و میر
  • جهانی مرگ و میر پیشی 13,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • هند پیاده سازی یک روز در سراسر کشور مستند در روز یکشنبه

دولت سنگاپور گفت: نزدیک به 80 درصد از عفونت کروناویروس در طول سه روز گذشته وارد شد. در سراسر شهر بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها بیشتر بود به شدت تشویق اجتماعی فاصله مارک قرمز Xs در صندلی ناهار خوری و قرار دادن طول نوار به فضا از پرداخت خطوط. سنگاپور به حال 432 مورد تأیید یکشنبه.

در ضمن در هنگ کنگ که در آن تایید موارد افزایش 44 روز یکشنبه به 317 مقامات دستور داده کارمندان به محل کار از خانه دوباره به تعویق افتاد و در آزمون ورود به دانشگاه. این شهر به تازگی تحمیل 14 روز در قرنطینه اجباری در همه بازدید کنندگان به عنوان موج دوم از عفونت است که سوخت توسط مردم پرواز به شهر.

بیش از آخر هفته پلیس هنگ کنگ انجام شده نقطه چک در شب این شهر و زندگی در منطقه در جستجوی قرنطینه متخلفان اعلام سیاست تحمل صفر نسبت به متخلفان. چهار نفر پیدا شد در نقض نظم با توجه به رسانه های محلی.

در ضمن مالزی به نام روز ارتش خود را برای گشت زنی در خیابان ها و اعمال محدودیت های مسافرتی. این کشور دارای 1,183 موارد عفونت است.

سوال در مورد اینکه آیا ژاپن می تواند در ادامه بازی های المپیک 2020 ادامه داد: به کوه با آمریکا و میدانی فدراسیون تبدیل شدن به آخرین آمریکایی سازمان های ورزشی به فشار برای تاخیر به بازی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به تعداد افراد در آمریکا که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus از بیش از 195,000 افرادی که آزمایش شده اند تا کنون. عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

هند اجرا در یک روز در سراسر کشور مستند در روز یکشنبه امیدوار به سرعت ویروس را گسترش و به شهروندان و سیاست گذاران یک حس چگونه عظیم دموکراسی خواهد رفتار تحت چنین محدودیت های بی سابقه ای.

در استرالیا, کافه کاباره ها و قمار و سینما و مکان های عبادت هستند به نزدیک در ظهر روز دوشنبه. دولت گفت: مدارس باید باز بماند و تا پایان دوره اول آن متفاوت بوده و بین یک تا سه هفته دور بسته به دولت است.

در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در سیدنی—پایتخت ولز جنوبی جدید دولت—بازدید کننده در روز یکشنبه می تواند دیده می شود گرفتن عکس های سلفی خود را به احتمال زیاد در طول هفته گذشته از آزادی به پرسه زدن در اطراف.

افغانستان وزارت بهداشت گفت: 10 نفر از جمله دو دیپلمات های خارجی در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در کابل پایتخت. آن را نمی شناسایی دیپلمات و یا کشور خود. سفارت ایالات متحده خواست شهروندان آمریکایی به ترک افغانستان در پروازهای تجاری بلافاصله گفت: آن را نمی تواند ارائه مراقبت های پزشکی و یا تخلیه.

یک مرد نقاب دار راه می رفت از طریق یک دلار هنگ کنگ نوار منطقه در روز شنبه.

عکس: اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دولت افغانستان گزارش 34 coronavirus موارد در سراسر کشور ممنوع اعلام کرده است تمام رویدادهای ورزشی و مراسم جمعی از مجالس نوروز خورشیدی سال جدید است.

مصر به حالت تعلیق جرم نماز در مساجد و کلیساها به عنوان کشور ثبت شده 294 تایید موارد عفونت کروناویروس و 10 مرگ و میر شنبه. دولت متوقف تمام پروازهای تجاری به داخل و خارج از کشور اما مجاز خطوط هوایی خارجی به تخلیه رشته گردشگران است.

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • عضو معاون رئیس جمهور کارکنان آزمایش مثبت برای Coronavirus
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع-قانون قدرت به تقویت تجهیزات پزشکی
  • برای کسب و کارهای کوچک آن را یک ویروس واکنش زنجیره ای
  • انگلیس تشدید اقدامات برای مبارزه با کروناویروس

مقامات بهداشت در غزه گفت: دو فلسطینی که تا به حال در سفر به پاکستان آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین موارد گزارش شده در فلسطین. دو تن از آنان در قرنطینه یک بیمارستان صحرایی در نزدیکی مرز مصر پس از بازگشت خود پنج شنبه.

حماس که حاکم پرجمعیت نوار از دو میلیون نفر از مردم در پاسخ با سفارش بسته شدن هفتگی بازار در سالن های عروسی و کافه ها و لغو نماز جمعه. مقامات بهداشت گفت: غزه در معرض خطر از گسترش عفونت به خاطر ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی و بهداشت ضعیف. اسرائیل و مصر تحمیل محاصره غزه در سال 2007 که حماس کنترل زمان.

در لیبی این بیماری همه گیر است منجر به تجدید تماس به پیاده سازی یک Jan. 12 توافق آتش بس بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت مستقر در طرابلس و لیبی ارتش ملی فرمان توسط خلیفه Haftar که کنترل شرق لیبی است. هیچ عفونت گزارش شده در شمال کشور آفریقایی اما مقامات اعمال یک شبه حکومت نظامی روز شنبه با استناد به خطرات بهداشتی.

مجارستان نخست وزیر ویکتور اوربان خواسته مجلس به رای روز دوشنبه در یک اندازه گیری است که تمدید وضعیت اضطراری کشور تا زمانی که دولت خود اعلام کرد که بحران پزشکی بیش از. اورژانس در حال حاضر که مجلس دارای اقتدار به تجدید می دهد آقای اوربان قدرت به حکومت های فرمان. اندازه گیری های جدید تماس برای شرایط تا پنج سال برای روزنامه نگاران محکوم به گسترش اطلاعات در دولت بداند غلط و مضر به تلاش های خود برای مبارزه با کروناویروس.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو با استفاده از بخشی از خود را در حال حاضر روزانه در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای رسیدگی به کودکان این کشور گفت که به احتمال زیاد نا امید اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از ویروس آلوده playdates و sleepovers در حال حاضر ممنوع است.

“با تشکر از شما برای کمک به پدر و مادر خود را از خانه کار می کنند برای به خطر انداختن خود را معمول روز برای انجام ریاضی کلاس در اطراف میز آشپزخانه و اعتماد در علم” گفت: آقای ترودو است که برای کمک به مراقبت از خود سه فرزند در حالی که همسر خود را در قرنطینه با Covid-19.

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com دن Strumpf در daniel.strumpf@wsj.com و اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de