سازمان دیده بان زندگی می کنند پوشش از کاخ سفید coronavirus جلسه.

اخبار:

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دریافت درخواست برای فاجعه اعلامیه از کالیفرنیا را تایید و آن را به عنوان به زودی به عنوان امشب

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او کارگردانی کرده است FEMA برای تامین تخت بیمارستان برای نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن

مغلوب ساختن پیشی جستن: دولت هماهنگی با لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برای ساخت جایگزین مراقبت های سایت

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت ارائه شده است صدها هزار نفر از ماسک ماسک فولاد لباسهای به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن

(مقاله زیر به روز رسانی خواهد شد)

تعداد تایید رمان coronavirus موارد در سراسر جهان بیش از دو برابر در یک هفته نزدیک به 330,000 روز یکشنبه به عنوان قانونگذاران ایالات متحده شتافت به آهن از یک معامله در یک بسته محرک اقتصادی فدرال است که می تواند بالا $1.3 تریلیون.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.), مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) و دیگر رهبران کنگره پدید آمده از مذاکرات روز یکشنبه قادر به رسیدن به توافق بر سر نکات کلیدی از قانون که با هدف رسیدگی به این کشور شیوع و اقتصادی خرید اینترنتی.

نقاط چسبیده شامل اندازه پیشنهاد پرداخت پول نقد به مالیات دهندگان اطلاعات در حال گسترش بیکاری کمک و آنچه کمک به دولت های ایالتی و بیمارستان و عمده صنایع ایالات متحده.

بنبست بازیگران شک در اینکه آیا سنا می تواند با تصویب این اندازه گیری توسط آن چهار نفر. خانم پلوسی گفت که آمریکا برنامه ریزی شده برای معرفی خود قانون در روز دوشنبه که می تواند تاخیر زمان آن طول می کشد کنگره به تصویب یک لایحه است.

“من نمی دانم در مورد دوشنبه اما ما هنوز در حال صحبت کردن” سخنران گفت: در کنگره. “ما خواهید بود با معرفی خود ما بیل و امیدوارم آن سازگار خواهد بود” با آنچه در سنا در حال انجام است.

مجلس نشسته اند در کاپیتول هیل تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده پیشی گرفته 32,000 10 برابر افزایش از یک هفته قبل است. نصب عفونت آمد به عنوان رهبران دولت دستور داد ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به دنبال لوازم پزشکی و نقل مکان به گسترش بیمارستان ظرفیت برای آماده سازی برای هجوم بیماران.

در میان کسانی که آزمایش مثبت برای این بیماری است به گزارش ایسنا ، رند میگویند. کنتاکی مجلس در قرنطینه و بدون علامت با توجه به دفتر خود. او اولین سناتور و سوم عضو کنگره به توان و حذف.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بود و در انزوا پس از دریافت واکسن در روز جمعه از یک دکتر که تست مثبت برای این ویروس یک سخنگوی دولت گفت. او آزمایش خواهد شد به طور منظم در روزهای آینده.

ایالت نیویورک به عنوان مرکز بحران در ایالات متحده آمریکا با 15,777 مورد تأیید گزارش روز شنبه—حدود 4000 عفونت بیش از یک روز زودتر و هزاران نفر بیش از هر کشور ایالات متحده آمریکا.

آخرین Coronavirus

  • جهانی موارد عفونت کروناویروس در نزدیکی 330,000 دو برابر در یک هفته
  • عفونت موارد بیش از 32,000 در آمریکا
  • جهانی مرگ و میر پیشی 14,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • هند اجرا در یک روز در سراسر کشور مستند در روز یکشنبه
  • جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی تست مثبت برای کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواسته دولت فدرال به ملی, خرید از هواکش و سایر لوازم پزشکی به عنوان متحده در رقابت با یکدیگر برای یک کمبود منابع منجر به قیمت درآوردن.

“این فقط یک وضعیت غیر ممکن است به مدیریت” آقای کومو گفت: در یک جلسه. “اگر ما نمی تواند تجهیزات ما می توانید از دست دادن زندگی است که ما می اید در غیر این صورت نجات داد اگر ما تا به حال تجهیزات مناسب.”

آقای کومو گفت: دولت در حال حرکت بود به گسترش بیمارستان ظرفیت سفارش لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به راست چهار موقت بیمارستان در امکانات در لانگ آیلند, شهرستان Westchester و منهتن. بیمارستان در شهر نیویورک در حال حاضر احساس فشار از افزایش تعداد بیماران با کمبود تجهیزات پزشکان را مجبور به پوشیدن ماسک برای زمانی که ماه و اورژانس-اتاق پزشکان برای استفاده مجدد از لباس.

آقای کومو گفت: از او پرسید: در شهر نیویورک مقامات برای ایجاد یک طرح ظرف مدت 24 ساعت به منظور کاهش تراکم جمعیت در پارک های شهر که در آن ساکنان را جمع آوری کرده اند با وجود اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات. وجود دارد حداقل 8,000 تایید عفونت و 60 و میر در شهر نیویورک به تنهایی—متشکل از نزدیک به یک سوم از تمام موارد در کشور, شهردار, بیل د Blasio گفت: در سی ان ان.

“این فقط آغاز شده گفت:” آقای د Blasio که هشدار داد همه گیر ممکن است کشش به ماه های آینده. “بدترین هنوز به آمده است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک فاجعه بزرگ در ایالت نیویورک است و با توجه به مشابه اعلامیه برای کالیفرنیا و دیگر سخت ضربه متحده است. فرماندار هاوایی اعلام کرد اجباری دو هفته خود به قرنطینه برای ورود.

متحده در سراسر کشور شد و افزایش تلاش برای دستیابی به تجهیزات ضروری برای پزشکان و بهداشت و درمان کارکنان در حالی که همچنین محدودیت های سفت در جنبش مردم.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: دولت باید بیشتر از تجهیزات حفاظت فردی در یک مصاحبه با ABC در صبح روز یکشنبه واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: کارکنان خود را در پا به N95 ماسک های فروخته شده در یک هدف در سیاتل به مراقبت های بهداشتی کارگران است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که به دستور دولت نزدیک به 40 میلیون نفر به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است پنج شنبه گذشته گفت: Apple Inc. تیم کوک مدیر عامل شرکت ارائه می 1 میلیون ماسک های پزشکی به دولت به طور خاص. دولت نیز در کار بود دیگر تلاش برای به دست آوردن بیشتر منابع او گفت:.

در ضمن لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز صادر اقامت در خانه سفارش به همه ساکنان به عنوان تعداد موارد تایید شده در وزارت امور خارجه در صدر 800. که طول می کشد تا اثر بعد از ظهر دوشنبه اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه های خود برای کارهای ضروری مانند مواد غذایی و ورزش است.

پنسیلوانیا نیز آماده اجرای بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار به عنوان وزیر امور خارجه گفت: آنها آغاز خواهد شد برای کمک به این تلاش ها صبح روز دوشنبه.

در واشنگتن قانونگذاران در کاپیتول هیل مذاکره coronavirus نجات بسته است که خواهد آمد به رای گیری صبح روز دوشنبه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: این قانون دارای چهار قسمت اصلی است: کسب و کار کوچک وام های مستقیم پرداخت نقدی به خانوارها و افزایش مزایای بیکاری و 4 تریلیون دلار در وام های پشتیبانی شده توسط فدرال رزرو است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به تعداد افراد در آمریکا که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus از بیش از 195,000 افرادی که آزمایش شده اند تا کنون. عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

تعداد مرگ و میر در سراسر جهان از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس پیشی گرفته 14,376, یکشنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایتالیا روز یکشنبه گزارش داد 651 و مرگ و میر. روز قبل از این کشور تا به حال ثبت شده جهان بالاترین یک روز تلفات با 793 مرگ و میر, موجب, دولت برای تشدید سراسر کشور مستند. ایتالیا که گزارش شده بیشتر از مجموع مرگ و میر ناشی از چین تعطیل همه تولید صنعتی تلقی غیر ضروری و بسیاری از خصوصی و ادارات دولتی دستور داده شد بسته شده است.

سرعت تاول ویروس گسترش را نشان می دهد چالش های فراروی سیاست گذاران بسیاری از آنها در حال اجرای شدید مهار تلاش در هزینه های بزرگ به اقتصاد خود است.

آن زمان هفته اول 100,000 موارد coronavirus به ثبت بسیاری از آنها در چین پس از اولیه شیوع در ووهان آغاز شد و در ماه دسامبر. بعد از 100,000 جهانی موارد رخ داده در 12 روز و آن زمان فقط سه روز به رفتن از 200,000 تا 300,000.

در هر صورت به نظر می رسد ایجاد مورد جدید عفونت و گفت: دیل فیشر های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه ملی سنگاپور است.

“تمام جهان می دانستند این بود که در آینده و برخی از کشورها آماده” گفت: آقای فیشر در حالی که بقیه “واضح نیست آماده است.”

تعداد مرگ و میر گزارش شده در ایران افزایش یافت 129 بیش از گذشته 24 ساعت به کل از 1,685 بالاترین در جهان پس از ایتالیا و چین است.

آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران را خوار آمریکا پیشنهاد خود را برای کمک به کشور مبارزه با کروناویروس خواستار آن را “عجیب و غریب است.” در یک سخنرانی تلویزیونی او ذکر یک بی اساس تئوری توطئه است که ایالات متحده تا به حال ایجاد شده ویروس است.

سوریه با هیچ گزارش coronavirus موارد اما آسیب پذیر به عفونت به دلیل روابط نزدیک خود را با ایران در زمان اولین گام های قابل توجهی را در برابر این بیماری همه گیر شدن ادارات دولتی و بازارها و فعالیت های تجاری با توجه به خبرگزاری دولت.

لبنان گسترش آن مستند به عنوان نظامی راه اندازی پست های بازرسی گشت خیابان ها و ارسال هلیکوپتر بیش پایتخت بیروت هدایت مردم به ماندن در داخل. دولت را تهدید به دستگیری هر کسی که نافرمانی.

یک مرد نقاب دار راه می رفت از طریق یک دلار هنگ کنگ نوار منطقه در روز شنبه.

عکس: اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سنگاپور اعلام کرد که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد در کوتاه مدت بازدید کننده را وارد کنید و یا حمل و نقل از طریق کشور گفت: نیاز به حفظ منابع برای تمرکز در سنگاپور. اندازه گیری های جدید نشان می دهد که این نگرانی رو به رشد در آوردن بسیاری از کشورهای آسیایی واردات تازه موارد از مسافران به عنوان عفونت به سرعت در حال گسترش در اروپا و شمال امریکا است.

در سراسر شهر بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها بیشتر بود به شدت تشویق اجتماعی فاصله مارک قرمز Xs در صندلی ناهار خوری و قرار دادن طول نوار به فضا از پرداخت خطوط. سنگاپور به حال 432 مورد تأیید یکشنبه.

هند اجرا در یک روز در سراسر کشور مستند در روز یکشنبه امیدوار به سرعت coronavirus را گسترش و به یک حس چگونه بزرگ دموکراسی خواهد رفتار تحت چنین محدودیت های بی سابقه ای.

عکس: Prashanth Vishwanathan/مهر نیوز

در ضمن در هنگ کنگ که در آن تایید موارد افزایش 44 روز یکشنبه به 317 مقامات دستور داده کارمندان به محل کار از خانه دوباره به تعویق افتاد و در آزمون ورود به دانشگاه. این شهر به تازگی تحمیل 14 روز در قرنطینه اجباری در همه بازدید کنندگان به عنوان موج دوم از عفونت است که سوخت توسط مردم پرواز به شهر.

سوال در مورد اینکه آیا ژاپن می تواند در ادامه بازی های المپیک 2020 ادامه داد: به کوه با آمریکا و میدانی فدراسیون تبدیل شدن به آخرین آمریکایی سازمان های ورزشی به فشار برای تاخیر به بازی.

کمیته بین المللی المپیک گفت: این امر تصمیم گیری در مورد به تعویق افتادن احتمالی این رویداد بیش از چهار هفته بعدی. کمیته بین المللی المپیک تاکید کرد که کامل لغو است “و نه در دستور کار است.”

در استرالیا, کافه کاباره ها و قمار و سینما و مکان های عبادت هستند به نزدیک در ظهر روز دوشنبه. دولت گفت: مدارس باید باز بماند و تا پایان دوره اول آن متفاوت بوده و بین یک تا سه هفته دور بسته به دولت است.

افغانستان وزارت بهداشت گفت: 10 نفر از جمله دو دیپلمات های خارجی در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در کابل پایتخت. آن را نمی شناسایی دیپلمات و یا کشور خود. سفارت ایالات متحده خواست شهروندان آمریکایی به ترک افغانستان در پروازهای تجاری بلافاصله گفت: آن را نمی تواند ارائه مراقبت های پزشکی و یا تخلیه.

مصر به حالت تعلیق جرم نماز به عنوان کشور ثبت شده 294 تایید موارد عفونت کروناویروس و 10 مرگ و میر شنبه. دولت متوقف تمام پروازهای تجاری به داخل و خارج از کشور اما مجاز خطوط هوایی خارجی به تخلیه رشته گردشگران است.

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • عضو معاون رئیس جمهور کارکنان آزمایش مثبت برای Coronavirus
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع-قانون قدرت به تقویت تجهیزات پزشکی
  • برای کسب و کارهای کوچک آن را یک ویروس واکنش زنجیره ای
  • انگلیس تشدید اقدامات برای مبارزه با کروناویروس

مقامات بهداشت در غزه گفت: دو فلسطینی که تا به حال در سفر به پاکستان آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین موارد گزارش شده در فلسطین. دو تن از آنان در قرنطینه یک بیمارستان صحرایی در نزدیکی مرز مصر پس از بازگشت خود پنج شنبه.

حماس که حاکم پرجمعیت نوار از دو میلیون نفر از مردم در پاسخ با سفارش بسته شدن هفتگی بازار در سالن های عروسی و کافه ها و لغو نماز جمعه. مقامات بهداشت گفت: غزه در معرض خطر از گسترش عفونت به خاطر ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی و بهداشت ضعیف. اسرائیل و مصر تحمیل محاصره غزه در سال 2007 که حماس کنترل زمان.

مجارستان نخست وزیر ویکتور اوربان خواسته مجلس به رای روز دوشنبه در یک اندازه گیری است که تمدید وضعیت اضطراری کشور تا زمانی که دولت خود اعلام کرد که بحران پزشکی بیش از. اورژانس در حال حاضر که مجلس دارای اقتدار به تجدید می دهد آقای اوربان قدرت به حکومت های فرمان. اندازه گیری های جدید تماس برای شرایط تا پنج سال برای روزنامه نگاران محکوم به گسترش اطلاعات در دولت بداند غلط و مضر به تلاش های خود برای مبارزه با کروناویروس.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

اصلاحات & Amplifications
تعداد کل coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده است 347 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد تعداد کل مرگ و میر در نیویورک بود 374. شده اند وجود دارد 76 مرگ و میر در نیویورک است. (مارس 22 2020)

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com ناتالی اندروز در Natalie.Andrews@wsj.com و لیندسی عاقلانه در lindsay.wise@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو