‘اعتراف این گناهان’: سفید کلیساهای پروتستان منعکس نژادپرستی

در بیرمنگهام آلاباما, اولین کلیسای باپتیست مانند بسیاری از سفید کلیساهای پروتستان در سراسر کشور در حال حاضر پرداختن به مسائل مربوط به مسابقه برای اولین بار. با انگیزه های سیاه زندگی مهم جنبش ایمان گروه از کنوانسیون باپتیست جنوبی به ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک باید اذعان کرد که نژادپرستی نظاممند امروز باقی مانده است و این که کلیسا نمی تواند آن را نادیده بگیرد. چالش خود را در حال حاضر کارشناسان می گویند این است که آنها در طول تاریخ انجام درست آن.

می گوید مورخ Jemar Tisby, “مسیحیت در ایالات متحده کد شده به عنوان سفید به این معنی که هر گونه تلاش برای شناسایی سفیدی و سفید برتری در آن گرفته شده است به عنوان یک حمله در ایمان است.”

حرکت رو به جلو ممکن است یک جاده باریک.

“ما یک تاریخچه از این می گوید:” تیلور Rutland, یک کشیش در اولین باپتیست که برای اولین بار موعظه نژادپرستی به عنوان یک گناه در ژوئن 7. “و بنابراین ما باید به قبل از خداوند و اعتراف به این گناهان و توبه از آنها به منظور حرکت رو به جلو است.”

اما یکی از خطبه می ماده – حداقل آقای Rutland انجام داد به ابی Maddox. “من فقط می خواستم به ایستادن و تشویق,” او می گوید. “ما به نام به سوگواری با کسانی که سوگواری و شادی با کسانی که شادی. و ما رو کل گروه از مردم که در حال عزاداری در حال حاضر.”

در اوایل ماه ژوئن تیلور Rutland مطمئن بود که خدا می خواست او را به موعظه در مورد نژاد پرستی. چه او نمی دانست که چگونه جماعت خود را واکنش نشان می دهند.

آقای Rutland شبان اولین کلیسای باپتیست بیرمنگهام آلاباما – کتاب مقدس کمربند شهر فقط بالاتر از فلوریدا مرز. مانند بسیاری از کلیساهای پروتستان او می گوید: First Baptist تقریبا هرگز مورد بحث نژاد پرستی. و مانند بسیاری از این کلیساها در جنوب, او می گوید: First Baptist به نژاد پرستی در آن گذشته است. در سال 1961 کلیسای رای به توقف کمک های مالی غرب باپتیست کلامی حوزه علمیه پس از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در بازدید از پردیس.

بنابراین در ژوئن 7, پس از ارائه اولین خطبه در نژادپرستی به عنوان گناه آقای Rutland می گوید او احساس آرامش به شنیدن عبادت به او بگویید که آنها آرزو می کنم او می خواهم خطاب آن را هر چه زودتر.

“ما یک تاریخچه از این,” او می گوید. “و بنابراین ما باید به قبل از خداوند و اعتراف به این گناهان و توبه از آنها به منظور حرکت رو به جلو است.”

اما حرکت رو به جلو ممکن است یک جاده باریک. First Baptist مانند بسیاری از سفید کلیساهای پروتستان در سراسر کشور در حال حاضر پرداختن به مسائل مربوط به مسابقه برای اولین بار. با انگیزه های سیاه زندگی مهم جنبش ایمان گروه از کنوانسیون باپتیست جنوبی به ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک باید اذعان کرد که نژادپرستی نظاممند امروز باقی مانده است و این که کلیسا نمی تواند آن را نادیده بگیرد. چالش خود را در حال حاضر کارشناسان می گویند این است که آنها در طول تاریخ انجام درست آن.

کلیسا شده است یکی از ترین کشور نواخته تفرقه موسسات مورخان می گویند – به طوری که فرقه باقی می ماند تا حد زیادی جدا. (از آن نیز مکرر برای تنظیم نژادی انگیزه خشونت است.) به عنوان بسیاری از سفید جماعت, در حال حاضر تماس برای اصلاحات از رهبران کلیسا می گویند تغییر واقعی مطالبات بسیار بیشتر از یک خطبه بیانیه یا کنفرانس.

“حتی به عنوان رهبران مسیحی و موسسات اظهارات و تعهدات به نژادی عدالت در آینده تعداد بسیار کمی از آنها در نظر گرفتن یک نگاه انتقادی در تاریخ خود می گوید:” Jemar Tisby یک مورخ و رئیس جمهور از شهادت یک مسیحی جمعی. “برای ما نظير عدالت یک پیگیری مداوم. آن را فصلی با توجه به حوادث و یا عناوین روز.”

زمانی که گذشته است سکوت

برای ساخت یک تعهد پایدار به ایمان مبتنی بر عدالت نژادی, سفید کلیساها نیاز به درک خود گذشته است. که در گذشته یکی از سکوت تفکیک و همدستی می گوید: آقای Tisby.

در اوایل امریکا نژاد پرستی وجود داشته است در کلیسا فقط به عنوان آن را در بقیه جامعه می گوید: مایکل امرسون رئیس جامعه شناسی در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو و یک متخصص برجسته در نژاد و مذهب. برای مدت زمان طولانی سفید آمریکایی ها بحث که آیا آمریکایی های سیاه و سفید می تواند حتی مسیحی است. حتی پس از جنگ داخلی می گوید: استاد امرسون سفید کلیساها هنوز هم حاضر به ادغام – entrenching معنوی تقسیم است که باقی می ماند امروز.

“ما تا به حال 160 به علاوه جداگانه فرهنگ تشکیل با نویسندگان مختلف مردم خواندن تفاسیر مختلف از کتاب مقدس, موسیقی های مختلف که به گوش, و من فکر می کنم اکثر اساسا کاملا متفاوت زندگی می کردند واقعیت.”

حسن نیت ارائه میدهد از Neaz Arefin

این کشیش دکتر فردریک D. Haynes سوم کشیش سرب در دوستی-غرب کلیسای باپتیست در دالاس می گوید این مهم است به آدرس سیستماتیک و ساختاری نژاد پرستی. در غیر این صورت “آن را تقریبا به عنوان اگر شما می خواهید برای تمیز کردن اتاق زیر شیروانی از گرفتاری اما شما نمی خواهید به آدرس عنکبوت.”

این پارگی آن ساخته شده است به طوری که ادغام در حال حاضر نیاز به بیش از اختلاط سفید و سیاه و سفید عبادت کارشناسان می گویند; آن نیاز به پل موسسات که تفاوت اشباع به خود کلام.

“مسیحیت در ایالات متحده کد شده به عنوان سفید به این معنی که هر گونه تلاش برای شناسایی سفیدی و سفید برتری در آن گرفته شده است به عنوان یک حمله در ایمان می گوید:” آقای Tisby. امریکا مجزا و ترکیبی از سفید برتری و مسیحیت او می گوید: تکامل با بار. این وجود زمانی که سفید کلیساها با استفاده از کتاب مقدس به دفاع از برده داری که Ku Klux Klan سوخته عبور در طول Jim Crow زمانی که شبان سکوت در طول دوران حقوق مدنی و در حال حاضر زمانی که بسیاری از کلیساها جلوگیری از پرداختن به نژاد پرستی امروز.

قوام فعالیت

آقای Rutland می گوید: او می داند که چرا بسیاری از کشیشان – به خصوص کسانی که در جنوب هستند بنابراین تمایلی به موعظه در مورد مسائل نژادی و عدالت است. هیچ congregant می خواهد به نام نژادپرستانه او می گوید و هیچ کس می خواهد خطبه به دریافت بیش از حد سیاسی است.

در عین حال مشترک انجیلی خودداری کنند که سیاست باید از منبر می بود و نه ریاکارانه با توجه به نحوه فعال آنها در دیگر مسائل اجتماعی مانند سقط جنین و تجاوز به حقوق می گوید: راسل مور جمهور از اخلاق و آزادی مذهبی در کمیسیون در کنوانسیون باپتیست جنوبی.

این سوال برای پروتستان های انجیلی و سفید کلیساها به طور گسترده تر – است که آیا آنها باید فعال اجتماعی می گوید: آقای مور. این که آیا آنها باید سازگار در فعالیت خود.

“زمانی که موضوع مسابقه وجود دارد یک وسوسه برای مسیحیان به ناگهان قطع و یا بسیار مبهم,” او می گوید. “که در سال 1963. که این مورد در بسیاری از زمینه ها در سال 2020 است.”

در ضمن ترویج نژادی سهام شده است یکی از نقش های کلیدی این کلیسا که در طول تاریخ ارتباط اجتماعی و آزادی معنوی می گوید: Audrey ساقی استاد مطالعات دینی در دانشگاه پنسیلوانیا است.

برای پیوستن به این جنبش به صورت جدی به او می گوید: سفید کلیساها نیاز به از بین بردن سیستم های سازه نژاد پرستی که به طور نامتناسبی به نفع آنها – که برخی از آنها کمک می کرد.

مثل همیشه تغییر می آید در هزینه می گوید برگرد. دکتر فردریک داگلاس Haynes III دوستی-غرب کلیسای باپتیست در دالاس. اما پذیرش است که هزینه برای بالا بردن آسیب پذیر در جامعه او می گوید: هدیه ای از دین است.

این کلیسا در نظر او نیاز به “شجاعت اخلاقی” برای ترویج یک برابر آینده و فروتنی به اعتراف به شکست در گذشته است. Rev. Haynes که پدر و پدربزرگ نیز وزیران است که همه بیش از حد آشنا با کسانی که شکست.

Daryl سالیوان/روزانه بار/AP/فایل

این کشیش دکتر Willa Estell (سمت چپ) دریافت تشویق ایستاده در پایان یک رالی Aug. 23 می 2017 در سنت جان, Missionary Baptist Church در الکوا تنسی زمانی که او صحبت می کند در مورد اینکه چرا این مهم است که می گویند “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” او کشیش, St. Paul A. M. E. Zion Church همسایه در مریویلل.

در سال 1991 او به خاطر شکستگی از پرداختن به کلیسای خود را پس از ضرب و شتم رادنی کینگ. آن را مشابه احساس او می گوید زمانی که او صحبت می کرد در مرگ جورج Floyd این سال است. هر دو بار او می گوید: او در زمان که درد گذاشته و قبل از آن جماعت خود را. در نظر او دفاع نژادی عدالت است مسئولیت هر کلیسا – از جمله سفید پروتستان های انجیلی که ممکن است در ابتدا نیاز به گوش دادن و یاد بگیرند.

“اگر شما بوده ام آرام برای 400 سال و همه ناگهانی شما چیزی می گویند برای یک هفته من متاسفم” او می گوید. “این کافی نیست.”

پس از انظار

آقای Rutland موافق است. حتی او اذعان می کند که تا به حال در این تابستان تظاهرات آمده است او نمی داند که او را برای اولین بار موعظه در نژاد پرستی. او قصد دارد خود را موعظه در پیش او می گوید و این موضوع نبود و در دفتر ثبت دعاوی حقوقی.

“ما باید در پاسخ به این صدها سال پیش و ما نمی,” او می گوید. “ما نمی توانیم فقط عمل مانند چون من موعظه یک خطبه در نژاد پرستی ما وارد شده است.”

اما پس از چند دهه سکوت یک خطبه می ماده – حداقل آقای Rutland انجام داد به ابی Maddox یک congregant در اولین باپتیست برای بسیاری از زندگی خود را.

“من فقط می خواستم به ایستادن و تشویق,” او می گوید. “ما به نام به سوگواری با کسانی که سوگواری و شادی با کسانی که شادی. و ما رو کل گروه از مردم که در حال عزاداری در حال حاضر.”

عزاداری برای او درگیر شده تأمل در نژاد پرستی در جامعه و حتی زندگی خود را. او شده است با خواندن کتاب در مسابقه تئوری حضور در یک گروه بحث و گفتگو با دوستان و داشتن سخت مکالمات با فرزندان و خانواده است. مردم نیاز به بحث در مورد این موضوع به آن را بهتر او می گوید: اما ساخت آن را بهتر نیاز به بیش از صحبت کردن است. این تغییر نیاز به آخرین.

در چشم آقای Tisby رهبر شاهد تغییر نمی آید از بسیاری از کسانی که پیوستن به یک جنبش هنگامی که آن را آسان. آن را از می آید چند که باقی می ماند که اتخاذ عدالت اجتماعی به عنوان یک راه زندگی است. سطح کنونی از فعالیت در اطراف نژادی عدالت است ناپایدار ، به طوری که آن را دیگر کم خواهد شد که در سمت چپ ؟

این سوالی است که برگرد. رجینالد دیویس از اولین کلیسای باپتیست در ویلیامزبرگ ، همچنین است در ذهن. تاسیس در سال 1776 توسط یک گروه از بردگان پرستش در یک کالسکه خانه او می گوید: First Baptist یکی از قدیمی ترین سیاه کلیساها در این کشور است. مارتین لوتر کینگ جونیور بازدید در اوایل 60s و جمعیت آنقدر بزرگ بود که بسیاری از گوش از طریق پنجره های باز در خیابان.

“آمریکایی های سیاه و سفید ما مبارزه کرده اند در این مورد. ما باید موعظه در مورد این. ما راهپیمایی در این مورد. ما شده ایم صالحی در مورد آن. ما باید در مورد آن نوشته شده. و ما برای درگذشت آن می گوید:” آقای دیویس. “اما آن است و نه حل شده است چرا که به اندازه کافی سفید آمریکایی ها را بدست دارند.”

برای اولین بار او را دیده می شود تعداد زیادی از سفید آمریکایی درگیر شدن. این سوال در حال حاضر او می گوید که باقی خواهد ماند.

“زمانی که رسانه ها دور پیاده روی دوربین نیست بر ما مصاحبه رفته اگر ما را درگیر سیستم برای اصلاح مشکلات سیستمیک” او می گوید: “ما می آیند حق بازگشت به جایی که ما قبل از.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net