انجام سریع تر تست آنتی بادی در ماهاراشترا MP و گجرات

پنج لاخ سریع تست آنتی بادی کیت که می تواند در ارائه نتایج جستجو در 30 دقیقه باید در نهایت از چین وارد شده نزدیک به یک ماه پس از ما بیدار شد به Covid-19 تهدید و به رسمیت شناخته شده نیاز به مستندات و اجتماعی فاصله گرفته است. در حال حاضر وجود دارد سه متحده که در آن coronavirus به نظر می رسد به سرعت در حال گسترش: Maharashtra, Madhya Pradesh و گجرات. MP با 361 مورد جدید گزارش شده در پنج شنبه, Maharashtra با 286 و گجرات با 163 حساب برای نزدیک به 70 درصد از موارد گزارش شده در سراسر کشور در روز گذشته ، علاوه بر این وجود دارد که 170 مناطق شده اند که طبقه بندی شده به عنوان نقاط با موارد دو برابر بیش از چهار روز گذشته.

با توجه به محدود بودن سریع کیت تشخیص این نیاز مستقر می شود عقلانی. وجود خواهد داشت و می کشد و از فشارهای متحده به صورت مساوی توزیع کیت. اما از آن است که این 170 مناطق که ابتدا باید با استفاده از حقوق به صورت عمده از این کیت. در غیر این صورت وجود دارد امکان مجزا از موارد بدون علامت این بیماری دور و گسترده. یک مطالعه اشاره کرد که 44 درصد از بیماران گرفتار این بیماری از شاخص بیماران در طول خود را قبل از علامت فاز. در مقابل هند روش تا کنون باید برای تست علامتی مخاطبین از موارد تایید شده. علاوه بر این تماس های ردیابی در کشور با ضعف عمومی سیستم های بهداشتی می تواند دست در بسیاری از حامل.

BMC پزشکان انجام سواب تست درایو در بمبئی.

این آنتی بادی آزمون کمک خواهد کرد که آدرس این تردید به استقرار RT-PCR آزمون “بخوان”. آن نیز کمک خواهد کرد که مربوط به دولت های منطقه به سرعت قرنطینه کسانی که در میان مخاطبین اولیه از تایید موارد که تجلی حضور IgM آنتی بادی که به نظر می رسد در شروع عفونت است. با هند پوسته پوسته شدن روزانه RT-PCR آزمایش به 30000 نفر در یک روز, این می تواند مسلما توضیح بالا بودن تعداد موارد تایید شده در حال شناسایی روزانه. اما اگر این تست ناکافی است حتی زمانی که ICMR می گوید: تنها در 24 آزمون در حال بازگشت مثبت ؟ با 6.5 لاخ سریع آنتی بادی کیت بیشتر در راه ما به زودی ما پاسخ این حد از جامعه انتقال Covid-19.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im