محکوم Tablighi Jamaat رویداد بدون نیاز به توسل به هر whataboutery

من می خواهم که گفت طاعون o’ هر دو خانه خود را به جز برای این واقعیت است که آن را بیش از حد شکسپیر – و ذکر یک بیماری مسری حتی به عنوان یک استعاره است کاملا اشتباه است در این بیماری همه گیر بار. اما آخرین دور از whataboutery بیش از یک Tablighi Jamaat رویداد است که در آن برخی از 3400 نفر جمع شده بودند در مارس 10-13 در دهلی Nizamuddin می آید در زمانی که تبادل یک عمل حماقت در برابر دیگری به عنوان برخی کودکانه قالب دفاع/ حمله متقابل است به عنوان بی معنی به عنوان استدلال غیر قانونی از مهاجرت مردم از یک دولت و یا برای که ماده از یک کشور دیگر در طول مستند.

که Tablighi Jamaat رویداد – حتی آن را به عنوان مقام های این کشور قفل شده بود – خطرناک بود احمق و بی وجدان در چهره Covid-19 اپیدمی می رود بدون سوال. برای پیدا کردن برخی از نوع ضد اسلامی طرح در castigating کیفری چنین بی مسئولیتی است که به عنوان یک حرفه ای Hindutva سادیست جمع آوری.

درست است دولت دهلی نو اعلام کرده بود که هیچ مذهبی, اجتماعی, سیاسی, تجمع بیش از 50 نفر اجازه داده می شود تنها در مارس 16. درست است که جماعت برگزار شد بیش از یک هفته قبل از GoI اعلام کرده بود در سراسر کشور مستند. درست است که روز بعد از ساعت اعلام کرد ملی مستند در مارس 24 شب Tablighi برگزارکنندگان تا به حال در زمینه نرم افزار رسمی برای انتقال باقی مانده هزار عجیب و غریب از افرادی که باقی مانده بود به عقب ‘رشته’ در محل در Nizamuddin که مقامات mulled بیش’.

اما واقعیت این است که چنین غیر از یکی (و بنابراین تقریبا غیر ممکن است برای ردیابی برای تست) جمع آوری شد ویترین نه فقط جنایی dimwittery که ادیان گاهی اوقات دارای بلکه از جامعه مدنی و مردم برای آنها ادیان هستند طراحی شده است.

آن است که به اندازه کافی برای Tablighi جمع آوری می شود castigated بدون نیاز به طور مداوم اضافه کردن یک مناجات به همان اندازه غیر مسئولانه تجمعات مانند زیارت این معبد Venkateswara در تیروپاتی تا مارس 17 یا خواننده Kanika Kapoor حضور در یک مهمانی در یک لکنو هتل پس از کاهش به ذکر است او در انگلیس-بازگشت سفر, تاریخ, و یا تا سانتی متر یوگی Adityanath cocking snook در ساعت درخواست تجدید نظر به حفظ ملی مستند کمتر از 12 ساعت پس از ساعت تا به حال از آن ساخته شده توسط پیشرو جمع آوری مذهبی در ایودیا, یا جمعیت thronging به جشن زنگ زد Panchami در Nashik در مارس 13, و یا جانبازان thronging معابد در رم Navami روز پنج شنبه در کلکته حتی به عنوان VHP و دیگر ‘مظنونین’ به لغو یادبود تظاهرات در سراسر کشور….

Damning Tablighi رویداد – و نه به دلیل برخی از ضد اسلام توطئه اما از آنجا که شرکت کنندگان در این مراسم که در حال حاضر مرده و رو به رشد تعداد (تنها در میان کسانی که شناسایی) یافت شده Covid-19 مثبت در سراسر هند و در نتیجه حامل ویروس – قطعا محکم همه گردهمایی که قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

برجسته این رویداد مذهبی ممکن است در واقع اضافه کردن سوخت به Islamophobic آتش. اما این یک جداگانه نبرد در برابر تعصب به مبارزه با. برای دفع محکوم کردن این خاص مذهبی جماعت است به pussyfoot محکومیت در برابر همه از جمله (مذهبی یا غیر مذهبی) گردهمایی در این بدخیم بار.

استانداردهای دوگانه از افرادی که مایل به عزیزان خود “خانه” صرف نظر از قرنطینه یا مستند – به عنوان مورد در کلکته مربوط به یک دولت بوروکرات و او به لندن بازگشت و در نهایت آزمایش Covid-19 مثبت و پسر – و در همان زمان وحشت در اجتماعی فاصله انداخته را به باد توسط کارگران مهاجر thronging در ایستگاه های اتوبوس و یا بی مبالاتی از Tablighi برگزارکنندگان شرکت کنندگان در دهلی و دولت مرکزی (در آن نظم) نمونه ما و اجتماعی بی توجهی به هر کسی که خارج از ما خانوادگی Lakshman rekha.

این تصور که ما ardour برای قانون معکوس متناسب با آن نزدیکی از ما ‘گرانبها دسته’ صادق است برای جرم و جنایت و فساد است. این آخرین آواتار انتخابی خشم مربوط به ايميل خود قرنطینه است که به سختی تعجب آور است.

اما چه چیزی باعث این فراتر از محدوده سنتی ” اما آنها نیز این کار را کرد! چرا شما چیدن بر ما ؟ ‘ whataboutery است که این بیماری همه گیر است که واقعا ‘سکولار’ – بالقوه مجرم و قربانی بالقوه در حال نورد را به یک فرستنده-انتقال jitterbug.

به همین دلیل است که بدون تاشو خود را به چند برابر سیاسی-اخلاقی و نسبیت نه تنها باید Tablighi Jamaat رویداد محکوم شود اما باید آن را صریحا محکوم به محکوم کردن تمام تجمعات و اقدامات از هر رنگ, نوع و جامعه شناسی. طاعون o’ همه این خانه ها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>