شرکت ها سعی می کنید برای حفظ شغل توسط برش پرداخت میان Coronavirus بحران

جنرال موتورز به طور موقت پیرایش 69,000 کارگران حقوق 20 درصد و برنامه ای برای بازپرداخت پول با بهره مارس 15 سال آینده.

عکس: ربکا کوک/ایسنا

به عنوان coronavirus شیوع و گسترش بسیاری از حقوق کارگران در حال کوچک شدن هستند.

تعداد فزاینده ای از شرکت ها در حال تلاش برای گسترش این درد مالی به عنوان آنها ادعا با دولت-دستور مستندات رو به کاهش سفارشات تولید و بسته فروشگاه ها, رستوران ها و گیاهان. دلیل آنها این است که نگه داشتن در برخی از کارگران در کاهش پرداخت راحتی می توانید هزینه های ثابت و دفع بیشتر زیان کار—در حالی که نگه داشتن استعداد در آماده اگر اقتصاد و استخدام بازار بهبود زودتر از بعد. برای برخی از, آن است که آخرین چاره برای حفظ اسکلت خدمه شاغل در حالی که دیگران در حال furloughed یا گذاشته است.

Occidental Petroleum Corp گفت: در هفته گذشته آن را به طور موقت قطع حقوق از آن ایالات متحده کارکنان تا 30%, در حالی که Cheesecake Factory , Inc. کاهش پرداخت هزینه برای شرکت ها و کارگران نانوایی تا 20%. مبلمان اداری ساز Mischa Anna Selis Inc. گفت: برخی از ایالات متحده آمریکا حقوق و مزایای کارگران پایه پرداخت و ساعت به طور موقت خواهد بود نصف با بالاتر-کارگران پرداخت می شود shouldering بزرگتر چک کاهش است.

“پاسخ ما به این است که سعی کنید به نگه داشتن هر فرد ما حقوق و دستمزد و نه ختم و به جای فکر می کنم از طریق یک راه ما می توانید به اشتراک گذاری بار در سراسر همه” جیم کین مدیر عامل شرکت mischa anna selis گفت.

به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال مصوب پس از mischa anna selis تصمیم گیری است و در نتیجه کمتر پایین تر پرداخت کارکنان داشتن حقوق خود را کاهش آقای کین گفت. تحت قانون بیکاری پرداخت در سراسر کشور افزایش یافته به مدت چهار ماه. آقای کین گفت: mischa anna selis پیش بینی برخی از افراد داوطلب خواهد بود و گذاشته است و با استفاده از مورد انتظار پس انداز برای جلوگیری از کاهش پرداخت.

آخرین Coronavirus

 • رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد به استفاده از یک جنگ کره-عصر قانون برای کمک به تولید کنندگان عمده امن منابع شرکت ها نیاز به هواکش.
 • تایید موارد بالا 1 میلیون در سطح جهان است.
 • ایالات متحده پیشی 230,000 موارد تایید شده.
 • یک رکورد 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

تعداد زیادی از مردم از کار افزایش یافت که این بیماری همه گیر را نگه می دارد بخش عمده ای از اقتصاد تعطیل. یک رکورد 6.6 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته دو شکل از هفته قبل و اقتصاددانان می گویند که تعداد همچنان به صعود.

برخی از شرکت ها مشخص شده آنها خواهد پرداخت کارگران را برای از دست رفته پرداخت: General Motors Co. گفت: این امر به طور موقت اصلاح 69,000 کارگران حقوق 20 درصد و سپس بازپرداخت پول با بهره مارس 15, 2021. یک سخنگوی جنرال موتورز گفت: پرداخت کاهش حقوق و مزایای کارگران در, به عنوان مخالف به اخراج “خواهد اطمینان حاصل شود که ما می توانیم دوباره ما حرکت به سرعت به عنوان ممکن است پس از این بحران است.”

مانند بسیاری از شرکت های برش کارگران پرداخت GM Occidental, Cheesecake Factory و mischa anna selis همه برش مدیران ارشد’ جبران خسارت به عنوان به خوبی. به طوری که بسیاری از خطوط هوایی و هتل های زنجیره ای و خرده فروشان مانند میسی.

Cheesecake Factory قطع پرداخت هزینه برای شرکت ها و کارگران نانوایی تا 20% و برش مدیران ارشد’ جبران خسارت به عنوان به خوبی.

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

“من فکر می کنم در حال حاضر همه است گفت: چگونه ما در مقابله با این وضعیت که ممکن است تاریخ و زمان آخرین ؟” گفت: لیندا Barrington, مدیر اجرایی دانشگاه کرنل موسسه برای جبران مطالعات. “ما به این رفت با طول کم و بیکاری کارفرمایان از جان گذشته برای استعداد است.”

قوانین در اطراف دولت کمک نیز ممکن است incentivizing برخی از شرکت ها برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارگران شاغل به عنوان امکان پذیر است اما مقررات نیز محدود شرکت از کاهش پرداخت عمیق. برای کسب و کارهای کوچک است که حفظ و کارگران برخی از وام های فدرال در بسته محرک اقتصادی می تواند بخشیده شود اما شرکت نمی تواند کاهش بیش از 25 درصد از کل حقوق و دستمزد و یا دستمزد برای کارگران گفت: Zach Moller, معاون اقتصادی برنامه سوم راه میانه دموکراتیک اتاق فکر در واشنگتن است.

رئیس جمهور تهمت امضا تاریخی 2 تریلیون دلار لایحه به قانون جمعه با هدف تسکین کارگران و کسب و کار صدمه دیده رمان coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال می شکند چه در بسته. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

شیدا دویت مدیر عامل شرکت دالاس مبتنی بر جبهه سوز رستوران LP گفت: کاهش پول نقد او را وادار به قطع پرداخت حدود 250 کارمند هنوز هم کار در شرکت رستوران ها و شرکت ها در نقش. جبهه سوز—که بیش از 30 eateries در تگزاس فلوریدا و اوکلاهما, خدمت, همه چیز از tacos به ویسکی کیک—تلاش کرده است با انتقال به منظقه وانت پس از بستن آن اتاق ناهار خوری. درآمد پایین و در حدود 80 درصد است.

“این فقط به سادگی یک تمرین ریاضی او گفت:” این تصمیم به قطع باقی مانده کارگران حقوق. این شرکت furloughed 2,576 دفاع کرد گرفته شد دیگر کارگران در ادامه به پرداخت مزایای پزشکی و ارائه آنها را به یک وعده غذایی در روز است. آن مدیران ارشد در حال کار برای هیچ پرداخت.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

بیشتر در Coronavirus

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

کریستین ایجی مدیر کل در مرتع پرورش احشام در لاس Colinas, یک مقابل سوز رستوران در ایروینگ تگزاس گفت که او احساس می کند ممنون فقط به یک کار. او در حال کار حدود 65 ساعت در هفته—از 50 قبل از وقوع—برای 60 ٪ از قبلی شش رقم پرداخت. یک شب معمولی مورد استفاده شامل راه رفتن در اطراف و چت با مهمان 32 ساله گفت. در حال حاضر او در حال پخت و پز و شستن ظروف و در حال اجرا به پارکینگ تحویل سفارشات.

“ما تا به حال هیچ مشکلی با آن” او گفت: از رستوران همکاران و قطع پرداخت. “هر آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به ما را به جلو برود دیگر چیزی است که ما مایل به انجام است.”

او گفت که او تا به کاهش برخی از هزینه های غیر ضروری مانند دو آرایشی-جعبه اشتراک از بودجه شخصی است اما هنوز هم قادر به پرداخت اجاره.

کارکنان دیگر در جای دیگر نیست مراتب را به عنوان به خوبی. ماریا Clymer مدیر فروش در یک franchised برگزار می گردد هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. هتل در بدفورد تگزاس هفته گذشته صورت گرفت 70 درصد کاهش به حقوق و دستمزد. بسیاری از کسب و کار هتل تبخیر شده است, او گفت:, و 28 ساله است و تا به حال به اخراج کارکنان و بریده بریده دیگران’ ساعت.

“من سالم و زنده اما من اصلا غذا برای قرار دادن بر روی میز است. ما فقط زندگی می کنند, روز به روز,” او گفت:.

پایه پرداخت می شود مقدس با شرکت ها به ندرت کاهش آن حتی در زمان بد گفت: Kenan Abosch یک شریک در Aon PLC را جبران عمل. این تغییر در پی بحران مالی 2008 و زمانی که نیمی از 1,156 کارفرمایان ایالات متحده نظرسنجی در منافع و ریسک-شرکت مشاوره 2009 سالانه حقوق و دستمزد بررسی قطع پرداخت, او گفت:. تنها نیمی از شرکت هایی که رفت و این مسیر در نهایت افزایش حقوق دوباره و یا بازپرداخت زیان با توجه به یک بعدی بررسی بعد از آن سال.

“آن را ایجاد برخی از زخم” آقای Abosch گفت: آسیب رساندن به کارکنان اعتماد و وفاداری به کارفرمایان خود را در پس.

برخی از صاحبان کسب و کار گفت: برش حقوق می تواند یک ماده از زنده ماندن است. مگ Keene بنیانگذار و سردبیر وب سایت عروسی عملی عروسی گفت: جریان درآمد مانند فروشنده تبلیغات آهسته به شدت به عنوان اجتماعی فاصله منجر به تعویق افتادن بسیاری از جشن.

“این احساس ایستاده بر لبه صخره در حالی که آن را فاسد زیر شما,” او گفت: از چالش های کسب و کار خود را در هفته های اخیر.

او در زمان خود حقوق و دستمزد به صفر در نظر گرفته و تخمگذار کردن یک کارمند فروش. به جای او پرسید: دو کارگر دیگر اگر او می تواند رول 15 درصد افزایش دریافت کردند در ماه ژانویه است. آنها گفتند: بله. فروش کارمند باقی ماند با 40% کاهش پرداخت.

او امیدوار است با بهره برداری از کسب و کار کوچک امداد در ارائه جدید فدرال بسته محرک اقتصادی را قادر می سازد برای بازگرداندن کارگران حقوق در هفته حداقل برای یک کشش.

“اگر من اخراج تیم من است که من آسیب نمی توانید خنثیسازی” خانم کین گفت. “بقیه از آن است که آسیب می توانم راه رفتن به عقب است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به راشل Feintzeig در [email protected] و پاتریک توماس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>