عکس: جیمز یانگ

شرکت های پله تا تلاش برای حفظ استعداد خود را به عنوان یک بازار کار را افزایش می دهد کارکنان فرصت های شغلی در جای دیگر.

کارفرمایان باید دلیل خوبی برای بالا بردن بازی خود را. در تابستان گذشته بیشتر آمریکایی ها ترک شغل خود را از هر نقطه از دولت فدرال شروع به ردیابی که متریک در دسامبر سال 2000 و کارمند و گردش مالی همچنان در نزدیکی نقاط اوج تاریخی. جایگزین کارگران نیز گران تر شدن. این هزینه کارفرمایان $617 میلیارد دلار در سال 2018 در مقایسه با $331 میلیارد دلار در سال 2010 با توجه به گزارش کار موسسه مشاوره شرکت. حتی اگر اقتصاد به طور چشمگیری کاهش می یابد و این سال نیروی کار کارشناسان می گویند حفظ کارکنان کلیدی باقی خواهد ماند حیاتی برای نگه داشتن درب ظرف را در هزینه های آن.

برای کارکنان “وجود دارد که نسبتا مقدار کمی در ارتباط با تصدی در شرکت می گوید:” برایان کرپپ معاون رئیس جمهور در گارتنر یک شرکت تحقیقاتی. کارگران که تغییر شغل به طور معمول حدود 15 درصد افزایش در جبران خسارت او تخمین می زند در مقایسه با 2 درصد به 3 درصد افزایش آنها ممکن است از ارتقاء داخلی.

در عین حال برخی از شرکت ها در حال تلاش برای نگه داشتن کارکنان با انگیزه در کنار, آشکار, افزایش دستمزد از جمله واضح تر راه برای ارتقاء بیشتر انعطاف پذیر مقدمات کار و مزایای با هدف بهبود تعادل کار و زندگی.

در قانون شرکت نیکسون Peabody LLP پدر و مادر از بازگشت به کار پس از داشتن و یا اتخاذ یک کودک شش ماه دوره که در طی آن آنها می توانند لایحه 80 درصد از عادی ساعت اما 100 ٪ از حقوق و دستمزد خود را.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

شرکت نورد برنامه در سال 2017 پس از آزمایش با راه هایی برای اجازه کار وکلای کاهش ساعت باقی می ماند اما در شریک مسیر می گوید: اندرو I. Glincher آن اجرایی و مدیریت شریک.

او می گوید: یک پدر جدید خود گفت manager او نیاز به استعفا به دلیل بازگشت به full-زمان حجم کار بیش از حد مالیات. به جای وکیل قطع ساعت و در نهایت ساخته شده شریک است. همکاران دیگر کار پاره وقت نیز به نام شریک است. تا کنون 55 وکلا گرفته اند استفاده از این برنامه پس از آن معرفی شد.

هر چند این برنامه شده است قابل توجه مالی و سرمایه گذاری است و ارزش آن آقای Glincher می گوید. “این بسیار گران قیمت به آموزش استعداد های جدید و استعداد های جدید ممکن است استعداد مناسب,” او می گوید. “اگر شما نگاه کنید شما که استعداد استثنایی و سپس شما می خواهید برای کمک به آنها را رستگار.”

بیشتر پرداخت است که اغلب آنچه در ترغیب مردم به تغییر شغل اما لزوما آنچه را نگه می دارد آنها را به جایی که آنها می گوید: کار رئیس انستیتو دنی Nelms. کمتر از یک در 10 کارگران استناد حقوق و مزایا به عنوان دلیلی برای ترک شغل با توجه به 37,000 کارمند خروج مصاحبه های انجام شده توسط این شرکت است. به جای آن بیشتر کارگران اشاره به توسعه حرفه ای و کار و زندگی تعادل و کارفرمایان خود را به عنوان عوامل.

استفانی ایبرت یک مشاور در تورنت مشاوره در Ann Arbor, Mich., می گوید انعطاف پذیری و فرصت های رشد نگه داشتن محتوا در شغل فعلی و همچنین پرداخت. در شرکت های مشاوره ای “کار می کنند شما واقعا سخت به نقطه که در آن شما مانند “من رو از اینجا دریافت کنید” می گوید: “خانم ایبرت که قبلا در Accenture PLC. “سپس آنها به شما بازپرداخت با افزایش دستمزد و سپس شما رو به کار لب به لب خود را به کسب پول است.”

چون تورنت کوچک و در حال رشد او می گوید: کارکنان باید ورودی در عملیات و مدیریت گوش می دهد. در نزدیک به چهار سال است برگزار می شود نقش های متعددی و در حال حاضر سفر دوره ای نه به طور مداوم. “من دوست دارم آنچه من انجام می دهند و که من آن را انجام, با, برای,” او گفت:. شادی او را تشویق شوهرش به هم پیوستن به این شرکت اجازه دادن به آنها را با هم رفت و آمد و صرف زمان بیشتری را با فرزند خود.

زمانی که بین شامپاین پیوست Ferring Pharmaceuticals ایالات متحده خود را به عنوان انسانی-منابع ارشد در سال 2017 حجم معاملات در داروسازی به حال شده است به طور پیوسته در حال افزایش. “فکر بود که مردم در حال ترک سازمان ما برای پول بیشتر’,” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه خواهد شما را به ماندن در کار است اگر شما فکر می کنید شما می توانید کسب درآمد بیشتر در جایی دیگر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما او در بر داشت خروج کارگران بیشتر در مورد فرصت های پیشرفت و داشتن حمایت مدیر. در پاسخ Ferring آغاز شناسایی کارگران به صورت بالقوه تبلیغات به جای انتظار برای آنها را بپرسید. آن را نیز دوباره طراحی و پاداش آن ساختار است. قبلا واجد شرایط کارکنان یک مجموعه پاداش زمانی که آنها ملاقات برخی از معیارهای عملکرد. در حال حاضر نوازندگان بالا واجد شرایط برای اهدای جوایز در بیش از 100 درصد از هدف خود را پاداش.

ساییدگی در میان شرکت 900 نفر نیروی کار ایالات متحده کاهش یافته است 1 درصد در سال گذشته صرفه جویی بیش از 1 میلیون و او می گوید:.

شرکت های دیگر در حال افزایش مربوط به خانواده مزایای. هر چند کارمند متوسط در ماساچوست متقابل بیمه عمر شرکت ، یا MassMutual شده است با شرکت بیش از 10 سال Springfield جرم.-بر اساس شرکت بیمه در نظر گرفتن گام های بیشتری برای جذب و حفظ افراد آن را به عنوان گسترش در بوستون رقابتی در بازار کار است.

سال گذشته آن را برداشته و یک تنظیم مقدار دلار در باروری آن منافع و دو برابر آن والدین ترک برای هشت هفته به طور کامل پرداخت می شود, برای همه پدر و مادر جدید—بالای 10 هفته برای مادران جدید است. آن سوگ ترک—در حال حاضر 15 به جای سه تا پنج روز نیز تمدید شده است فقط از مرگ و میر در خانواده به آن دسته از کارکنان تعریف شده به عنوان “عزیزان.”

فشار بر کارفرمایان به طور مستمر ارزیابی آنچه که آنها ارائه می کنند کارکنان به افتراق خود را از دیگر شرکت ها به طور مداوم افزایش می گوید: سوزان Cicco, MassMutual را رئیس HR.

“ما باید در تکامل ثابت به طور مداوم گوش دادن به کارکنان گرفتن بینش به چه چیزی با ارزش به مردم است,” او می گوید.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو