شرکت ها به دنبال Coronavirus آزمون برای کارگران

آمازون کارکنان جمع آوری وسایل مورد نیاز برای اولین coronavirus تست آزمایشگاه با امید به شروع تست کارگران به زودی.

عکس: هاردی wilson/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت از آمازون.com , Inc. AMZN -1.38% به General Motors Co. در حال بررسی راه هایی برای آزمون کارکنان خود را برای Covid-19 قبل از آنها می آیند به کار می کنند.

آزمایشات منظم برای کارگران می تواند قرار گرفتن در معرض بیمار و کارکنان را به حداقل و افزایش کارکنان اعتماد به نفس در مورد بازگشت به کار, شرکت های بزرگ مشاور پزشکی و انسانی-منابع مدیران می گویند. در عین حال شرکت صورت موانع در ساختمان به سرعت در حال تست ظرفیت. برای یک آزمون دشوار باقی می ماند برای به دست آوردن مقدار زیادی از کسانی که مردم می گویند و عمل می آفریند مسائل بالقوه از حریم خصوصی و مسئولیت.

جفری بزوس آمازون اجرایی گفت: سهامداران در روز شنبه که این شرکت شروع به جمع آوری تجهیزات آن نیاز به ساخت یک Covid-19 آزمایشگاه تست برای کارکنان خود را. E-commerce غول مستقر کرده یک تیم از دانشمندان تهیه متخصصان و مهندسین نرم افزار به کار در یک آزمایشگاه برای تست کارگران خط مقدم.

“به طور منظم آزمایش در مقیاس جهانی در تمام صنایع که هر دو کمک به امن نگه داشتن مردم و کمک به اقتصاد را به بالا و در حال اجرا” آقای بزوس نوشت: در نامه سهامداران.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: سهامداران است که این شرکت شروع به جمع آوری تجهیزات برای ساخت آن در آزمایشگاه تست برای کارگران است.

عکس: پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس

رهبران کسب و کار تشکیل شده توسط برگ برنده دولت در هفته گذشته به بحث در مورد بازگشایی اقتصاد گفت: آمریکا نیاز به به طور چشمگیری افزایش دسترسی به آزمایش های قبل از خود کارگران خواهد راحت احساس می کنید بازگشت به دفتر. برخی از مدیران در این تماس نشان داد آنها به دنبال ارائه آزمون برای کارگران و به طور بالقوه مشتریان به گفته افراد آشنا با این موضوع.

با وجود گسترده کارفرما علاقه, تست برخی از مدیران بحث در مورد این برنامه می گویند که برای اولین بار وجود دارد باید به اندازه کافی تست برای سلامت کارگران و افرادی که بیمار هستند. بسیاری از آزمایشگاه باید در مواجهه با چالش ها از جمله کمبود سواب و معرف, کارهای عقب افتاده و غیر قابل اعتماد نتایج.

“من فکر می کنم این سوال بزرگ ما شاهد این هستیم که هر کس می خواهد به دانستن این است که چه مقدار تست ما نیاز به انجام در فرد کارمند سطح” گفت: Ryan Smith, مدیر عامل شرکت Qualtrics یک واحد از شرکت غول نرم افزاری SAP SE. آقای اسمیت گفت: او با توجه به تست های مختلف برای نیروی کار است.

در حالی که متوسط غربالگری و ماسک باقی می ماند شایع ترین نوع حفاظت از شرکت ها با توجه به محافظت از خود حقوقی واجد شرایط یک نظرسنجی در اوایل این ماه از ثروت 200 شرکت توسط کارفرما سلامت نوآوری میزگرد مزایای متمرکز گروه صنعت یافت که حدود یک چهارم از 40 پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته بودند با توجه به نوعی از تست در worksites آنها برنامه ریزی برای بازگشایی در ماه آینده.

یک مرکز پاسخگویی آمازون در Hazle Township, Pa. در این ماه.

عکس: Sean McKeag/آسوشیتد پرس

شرکت تست سایت می تواند تا موسیقی پاپ در ساختمان های اداری و یا در نزدیکی امکانات که ارائه بهداشت شغلی و یا مراقبت های اولیه برای کارگران گفت: دکتر نیل آسیاب افسر ارشد پزشکی در Aon PLC که به توصیه شرکت در مزایای محل کار و به فروش می رساند بازنشستگی و بیمه محصولات. با ورود ویروس آزمون است که ارائه نتایج در عرض چند دقیقه به جای روز کارکنان می تواند گزارش به این سایت برای ویروس آزمایشات قبل از رفتن به محل کار ،

حدود 6000 کارگران ایالات متحده در حافظه تراشه ساز Micron Technology Inc. در حال کار از راه دور. تست شده است که به میکرون به گفتگو در مورد آوردن کارگران به دفتر ولی امر بستگی به در دسترس بودن گفت: Marni مک داول شرکت مدیر جهانی بهداشت و سلامتی. این آزمون می تواند انجام شود در میکرون روی سایت مراکز بهداشتی درمانی, او گفت:.

“برای حذف فوری خطر از جمعیت تشخیصی [تست] و خواهد بود,” او گفت: در یک ایمیل. هزینه و تعداد تست ها از جمله مسائل مورد بحث میان رهبران بویزی آیداهو مبتنی بر شرکت او اضافه کرد که در میکرون انتظار ندارد یک بازگشت کامل به دفتر تا پاییز.

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

بسیاری از کارفرمایان به طور معمول ارائه سالانه آنفولانزا عکس, اما تست برای coronavirus است تهاجمی تر و به طور بالقوه خطرناک کارشناسان پزشکی می گویند. این آزمون به طور معمول یک سواب از پشت یک فرد در بینی یا گلو و گرفتن نتایج دقیق نیاز به روت تستر چادری در تمام دنده محافظ گفت: دکتر جف لوین-Scherz, رهبر ویلیس برج واتسون‘s سلامت-مدیریت عمل.

که از بینی یا گلو سواب آزمون اغلب باعث سرفه از بیمار است که می تواند ذرات ویروسی. “که واقعا خوب برای انجام این کار در لابی یک کارخانه یا دفتر,” او گفت:.

هر دو دولت و رهبران کسب و کار می گویند آنتی بادی آزمایش که تشخیص حضور سیستم ایمنی بدن نشانگر نشان می دهد که یک فرد در حال حاضر این ویروس می تواند اجازه می دهد برای بیشتر یقین که در مورد کارگران با خیال راحت می توانید دوباره وارد زندگی عمومی است. پزشکان و محققان هنوز مطالعه آیا بیمارانی که تا به حال این ویروس سیستم ایمنی هستند از گرفتن آن را دوباره و اگر پس برای چه مدت.

“هسته ابزار ما برای کار با در حال حاضر با لينک مستقيم covid تست” گفت: عثمان Laraki مدیر عامل ژنتیکی-شرکت تست رنگ است که در حال حاضر مدیریت یک تست سایت برای سان فرانسیسکو اولین پاسخ دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ضروری شهرستان کارکنان. این سایت ظرفیت برای جمع آوری حدود 1000 تست روزانه و به طور معمول می فرستد نتایج به بیماران خود را به کارفرمایان و مقامات بهداشتی روز پس از آزمون, او گفت:.

فرکانس تست توسط شرکت ها باید بستگی به یک کارگر بالقوه قرار گرفتن در معرض این بیماری آقای Laraki گفت. این شرکت هنوز شروع به تست خود را 150 نفر اما قصد دارد در ماه آینده.

جنرال موتورز در نظر گرفته شده تست گزینه برای کارکنان از جمله آزمایش برای تشخیص آنتی بادی اما حفظ حریم خصوصی و لجستیکی موانع می تواند یک نقطه چسبیده گفت: جیم Glynn خودرو ساز جهانی رئیس ایمنی محل کار.

Qualtrics آقای اسمیت گفت که او هم به فکر کارکنان تست برای آنتی بادی اگر چه شرکت توسعه نیست برنامه های رسمی برای انجام این کار.

“من فکر نمی کنم وجود دارد می تواند هر حرکت نزولی” آقای اسمیت گفت که تست می تواند در محل شرکت پارکینگ. “ما به راحتی می تواند تست هر کس و نمی شود آن را که سخت است.”

اقدام ویروس-نتایج آزمون و ذخیره سازی که داده های سلامت مطرح می quandaries برای شرکت ها با توجه به انسان و منابع مدیران و مشاوران. کارفرمایان به مدت طولانی منع شده است از درخواست کارکنان سوالات شخصی در مورد سلامت خود و یا خانه زندگی می کند; در یک بیماری همه گیر همان کسانی که سوال می تواند کمک به تعیین سلامت یک فرد در معرض خطر و یا در معرض بیماری است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برخی به خوبی در نظر گرفته شده و اقدامات لازم برای محافظت از کارگران می تواند به عنوان تبعیض آمیز شرکت, سلامتی کارشناسان هشدار می دهند. برای مثال اگر یک شرکت با بازگشایی دفاتر می پرسد مسن تر و یا بالاتر-خطر کارکنان برای ادامه کار از راه دور و آنها دست در فرصت های حرفه ای می تواند آنها ادعا می کنند کارفرمایان تبعیض علیه آنها ؟

در یک قطعه نوشته شده در یکشنبه در وال استریت ژورنال سابق غذا و دارو رئیس اسکات Gottlieb و استفان Ostroff سابق معاون FDA کمیسر گفت: “کارفرمایان باید مطمئن شوید که مثبت تشخیص نمی شود تنبیهی: حفظ پرداخت زمانی که کسی موافق به خود منزوی و یا باقی می ماند در حالی که در انتظار یک نتیجه تست.”

در ازای تست در حال حاضر کسب و کار در تلاش هستند تا راه های دیگر برای سنجش سلامت کارگران خود را. همکاران بهداشت و درمان در بوستون به عنوان مثال نیاز به کارکنان خود را برای امضای یک گواهی گفت: آنها احساس خوبی در عرض دو ساعت از شروع تغییرات خود را.

بازگشت به کار “نمی شود که به زودی آن را برای رفتن به صحنه و موفق” گفت: EHIR مدیر عامل شرکت مایکل Laquere که گروه بررسی ثروت 200 کارفرمایان. “این تنها اجماع.”

نوشتن به سارا در julia davis [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im