پاریس—شرکت در سراسر غرب از کنتاکی رسومات به یک bluejeans ساز در حال تجهیز نشدن به تولید تجهیزات پزشکی به صورت غیرمنتظره بیمارستان و آهسته گسترش جدید کروناویروس.

Christian Dior عطر را آغاز کرده است ساخت ضد عفونی کننده دست. یک ماشین-قطعات شرکت تولید بهداشتی ماسک. هتل لوکس در حال تبدیل شدن موقت قرنطینه پناهگاه است. یک earthmoving-تجهیزات و ساز و تولید کنندگان دیگر در حال بررسی این که آیا آنها می تواند کمک به ایجاد هواکش کلید زندگی-پشتیبانی ماشین آلات برای افراد مبتلا به پنومونی ناشی از ویروس است.

به عنوان همه گیر مدتها غرب و در نتیجه بیشتر عفونت و مرگ و میر در چین که در آن شیوع آغاز کرد تقاضای جهانی برای طیف وسیعی از کالاها و خدمات شود—از کیف های دستی و گردشگری به ماشین. که آزاد است ظرفیت برای صنایع تولید تجهیزات پزشکی در تامین کوتاه مدت.

رهبران جهان باید قاب بحران به عنوان یک جنگ مبارزه و نوپای صنعتی شیفت hark در بازگشت به شروع جنگ جهانی دوم زمانی که سازمان ملل در یک مقیاس بسیار بزرگتر repurposed کارخانه ها را به سلاح و تجهیزات.

“ما در جنگ هستند” گفت: رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در یک شنبه بیان. “دشمن نامرئی است گریزان و آن را پیشبرد. ما باید بسیج شوند.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شنبه نشست خبری گفت که کاخ سفید خواهد بود استناد به دفاع تولید عمل به مبارزه با کروناویروس “فقط در مورد ما به آن نیاز دارند.” که جنگ کره-عصر قانون به رئیس جمهور قدرت به نیاز و تشویق کسب و کار برای تولید کالا به دفاع ملی.

پس از بحث و گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در این هفته General Motors Co. و Ford Motors Co. گفت: آنها بررسی شد که آیا آنها می تواند خود قرار داده idled کارخانه ها به کار ساخت تجهیزات پزشکی. تسلا Inc. مدیر اجرایی Elon Musk در پاسخ به نقد بر نظرات خود را به بازی کردن بحران توییتی گفت: “ما هواکش اگر کمبود وجود دارد” یادآور تسلا ایجاد وسایل نقلیه با پیچیده هوایی-سیستم های فیلتر. تسلا نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون میزبانی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با ده ها تن از بزرگترین تولید کنندگان و درخواست از آنها برای کمک به سطح شیب دار بالا تولید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی. خودرو ساز Vauxhall ارائه شده برای شروع نصب و راه اندازی دستگاه های و در یک غربی انگلستان گیاه.

خودرو ساز Vauxhall ارائه شده به جمع آوری هواکش در الزمر پورت گیاه idled توسط coronavirus. وسایل نقلیه در گیاه بالا.

عکس: کریستوفر Furlong/گتی ایماژ

دولت آلمان در نظر دارد redeploying کارگران بیکار مانند پیشخدمت را برداشت و زمینه های آن به دلیل مرز تعطیلی مسدود کردن بسیاری از کارگران فصلی از اروپای شرقی گفت: کشاورزی و مواد غذایی وزیر جولیا Klöckner در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

“متاسفانه وجود دارد بخش های که در آن سفارشات را غرق به نزدیک به صفر,” او گفت:. “ما به دنبال در چگونه ما می تواند برخی از این افراد به کشاورزی بدون بیش از حد بسیاری از موانع اداری.”

تولید شیفت آمده به عنوان بیماری ضعف بیمارستانها در شمال ایتالیا موقعیت غرب بزرگترین شیوع hamstringing آنها با کمبود منابع. ونتیلاتور کمبود مجبور است پزشکان به رزرو ماشین آلات برای کسانی که تلقی به احتمال زیاد برای زنده ماندن. کادر پزشکی جیره ماسک و ضد عفونی کننده.

مراکز پزشکی فراتر از ایتالیا هستند نیروبخش برای افزایش موارد است. در فرانسه و بیمارستان در سراسر مولوز در نزدیکی مرز آلمان, در حال ارسال coronavirus بیماران به مراکز درمانی در سراسر کشور پس از در حال اجرا از فضا به درمان آنها.

لوکس-محصولات غول LVMH Moët هنسی Louis Vuitton SE گفت: در این هفته آن را تغییر مسیر تولید در لوازم آرایشی و عطر و کارخانه ها در فرانسه به ساخت ضد عفونی کننده دست. گیاهان به طور معمول تولید برای سه نفر از شرکت نخبگان مارک های: دیور, عطر و Guerlain.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید شرکت های دیگر مجددا با ابزار تجهیز به کمک جهانی مبارزه با کروناویروس جدید? پیوستن به مکالمه زیر.

این شرکت متوجه شدم که در انبار مواد ضروری برای تولید ضد عفونی کننده: اتیل الکل خالص و آب و گلیسیرین می گوید: یک LVMH رسمی. کسانی نیز کلید عطر و مواد تشکیل دهنده. پس پنج شنبه, LVMH کارخانه ها در حال تولید هزاران بطری بدون بو ژل برای پاریس بیمارستان های دولتی هر روز.

ارواح به ضد عفونی کننده

فرانسه ارواح غول پیکر Pernod Ricard SA می گوید آن است که ساخت ضد عفونی کننده در گیاهان در ایالات متحده و تهیه الکل برای دیگران آن را از گیاهان در اروپا است. که شامل ویسکی و مشروب برای Pernod مارک سوراخ خرگوش در کنتاکی صاف Ambler در غرب ویرجینیا و TX ویسکی در تگزاس است. در سوئد Pernod را Absolut Vodka نام تجاری اهدای الکل برای ضد عفونی کننده دست تولید Pernod می گوید.

برنارد Nelligan مدیر عامل مستقر در لندن SLE Ltd. سازنده هواکش برای نوزادان می گوید: تکنسین های خود را در حال کار در مشاوره برای بیمارستان ها با خیال راحت به استفاده از ماشین آلات آن در بزرگسالان است. شرکت خود را تاخت و تاز کردن با دستورات او می گوید: “این همه دست به پمپ.”

دست-ضد عفونی کننده تولید در یک Pernod Ricard گیاه در آرکانزاس است.

عکس: Pernod Ricard

آقای Nelligan شک و تردید کنندگان در بخش های دیگر می تواند تغییر به پزشکی-دستگاه تولید به عنوان به سرعت به عنوان مورد نیاز است مگر اینکه تنظیم کننده استراحت سخت مورد نیاز است. “مقررات نظارت” او می گوید: “بسیار وقت گیر جنبه های عادی طراحی فرآیند است.”

خیابان داونینگ این هفته به نام در شرکت ها برای کمک در ساخت دستگاه های پزشکی و در طراحی خود را تهیه و مونتاژ و تست و حمل و نقل. دولت روز دوشنبه راه اندازی یک خط تلفن برای کسب و کار حاضر به کمک و پورتال های آنلاین که در آن مدیران می توانید فهرست شرکت های خود را در’ قابلیت های.

U. k. عمومی-بهداشت مقامات تخمین می زنند که ممکن است نیاز 20,000 اضافی هواکش. بیمارستان ها تنها حدود 8000. هدف این است که برای طراحی و به سرعت در حال تولید ارزان اما قابل اجرا ماشین می گوید: یکی از مقامات درگیر در تلاش است. تنظیم کننده خواهد بود مشورت برای اطمینان از ماشین آلات امن هستند این مقام می افزاید.

چهار صد شرکت را به نام پس از خط تلفن, رفت, زنده, خیابان داونینگ می گوید. دولت به دنبال شرکت های با تجربه در ساخت کمپرسور هوا, پمپ, شیرهای سیلندر سنسور و یک میزبان از اجزای دیگر است که می تواند repurposed برای دستگاه های پزشکی.

J. C. Bamford بیل Ltd. یک روچستر انگلستان, ساز, تجهیزات ارثمفنج از جمله نمادین زرد JCB سنج می گوید: این تحقیق و تیم مهندسی به دنبال درخواست دولت.

Vauxhall یک واحد از فرانسه پژو SA ارائه کرده است به جمع آوری هواکش در الزمر پورت گیاه در انگلستان گفت: هلن Foord, Vauxhall دولت-مدیر روابط برای انگلستان و ایرلند. این شرکت گفت: این کارخانه متوقف شد تولید خودرو در روز سه شنبه بعد از ویروس مختل آن زنجیره تامین و sapped تقاضا است.

Vauxhall نیز ارائه شده را به یک قطعات با استفاده از 3-D پرینتر خانم Foord می گوید. دولت با توجه به همه ارائه می دهد آن را دریافت کرده است از جمله واکسهال را می گوید یک خیابان داونینگ سخنگوی.

شرکت مهندسی Renishaw PLC که باعث می شود دقت اندازه گیری سنسور و سفارشی ایمپلنت های دندانی گفت: این اتحاد پیوست یک کنسرسیوم از شرکت در هوافضا در بخش مسابقه به انجام برسانند درخواست دولت. “ما در نظر گرفته که ما مفید ترین نقش را در این چالش می گوید:” سخنگوی کریس Pockett “است که به ارائه خدمات ما به سرعت در حال تولید قطعات برای دستگاه های.”

این کنسرسیوم است که توسط رهبری Meggitt PLC Meggitt گفت: در سهام-ارز اعلام پنج شنبه. هوافضا محصولات شرکت عبارتند از: اکسیژن سیستم های نظامی و هواپیمای غیرنظامی. هدف این است که قابل اجرا توسط ونتیلاتور به عنوان اوایل هفته آینده می گوید: کسی آشنایی با این برنامه.

موقت ماسک

یک bluejeans تولید کننده نام 1083 دیدم تقاضا شاقول زمانی که فروشگاه های سراسر کشور بودند مجبور به تعطیل در پایان هفته گذشته پس از یک فرمان دولت برای جلوگیری از سرایت می گوید بنیانگذار توماس Huriez. سپس در روز دوشنبه یک گروه از پزشکان آمد با یک درخواست که او تولید موقت بهداشتی ماسک بر اساس دستورالعمل که یک بیمارستان در نزدیکی گرونوبل نوشت.

در عرض چند ساعت کارگاه دوخت ماشین آلات بودند دوخت با هم ماسک آقای Huriez می گوید. “این بسیار آسان تر برای ایجاد ماسک از شلوار جین.”

کارگران در 1083 فرانسوی, جین, شرکت, ساخت ماسک صورت.

عکس:
1083

پس از اعلام شرکت خود را ساخت ماسک آقای Huriez می گوید او هولناک با سفارشات از سراسر فرانسه از پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس در میان ملی کمبود. خود شرکت دادن آنها را دور.

ماشین های آلمانی-ساز قطعات ZF فریدریچشفن AG متوجه شدم در ژانویه به زودی آن را اجرا کنید از ماسک های صورت برای کارکنان خود را در چین جایی که پوشیدن آنها واجب است می گوید یک سخنگوی این شرکت. پس از آن خریداری یک ماشین به آنها را در خود را دارد.

پس از شروع ماه مارس این شرکت تولید شده از 90000 تا 100000 ماسک صورت روزانه برای آن 14,000 کارکنان در 40 کارخانه های چینی سخنگوی گوید و آن را اهدا ماسک لازم نیست به این جوامع که در آن کارخانه ها هستند.

با گردشگری و سفر کسب و کار ياوه برخی از شرکت های هواپیمایی redeploying ناوگان برای اطمینان از جریان کالا ضروری است. محموله اغلب حرکت در هواپیماهای مسافربری در حال حاضر دارند با توجه به همه گیر. دویچه لوفت هانزا AG که به حالت تعلیق در 95 درصد از پروازهای برنامه ای برای تحویل با پایه جت ادم تنومند و بدقواره مدیر عامل شرکت کارستن Spohr یک کنفرانس خبری گفت پنج شنبه.

با گردشگری خشک دفاع اسرائیل وزارت repurposed دو هتل لوکس به عنوان قرنطینه پناهگاه دن پانوراما در تل آویو است که جارو انداز دریای مدیترانه و دن هتل مشرف به اورشلیم باستان افق. یک دن Hotels Corporation Ltd. سخنگوی می گوید این شرکت در رقابت با دیگر منجر هتل های زنجیره ای.

اسرائیل repurposing دن پانوراما هتل به عنوان یک قرنطینه پناهگاه.

عکس: جک گوئز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت های متخصص در تدارکات نیز به فکر کردن در مورد چگونه برای نقل و حقوقی واجد شرایط خود را برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر. مواد غذایی-خدمات تحویل Deliveroo و فقط خوردن PLC باید به طور جداگانه برگزار می شد در روزهای اخیر با مقامات دولت انگلستان در مورد استفاده از رانندگان خود را به ارائه مواد غذایی به سالمندان آسیب پذیر و یا که نیاز به منزوی کردن خود به عنوان اپیدمی گسترش می گویند مردم آشنا با این مذاکرات. یک Deliveroo می گوید سخنگوی شرکت “در اینجا برای کمک به با این حال ما می توانیم.”

نوشتن به متی دالتون در Matthew.Dalton@wsj.com روت بندر در Ruth.Bender@wsj.com و Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im