شرکت های ضربه Covid-19 خواهید پرداخت بیمه. بیمه گران می گویند شماره

یکی از بزرگترین حقوقی دعوا در تاریخ بیمه آغاز شده است.

یک دسته اسب سواران از رستوران, خرده فروشان و دیگران صدمه دیده توسط pandemic خاموش شدن ناگهانی باید شکایت کرد به زور خود را به شرکت های بیمه برای پوشش دادن میلیاردها دلار ضرر و زیان کسب و کار. یک ویدیو سرزنش کردن صنعت زد برای بسیاری از ماه ژوئن روی صفحه نمایش غول پیکر در نیویورک در میدان تایمز چهار بار در هر ساعت در سراسر ساعت.

“شرکت های بیمه: انجام کار درست” شد گروه کر در پایان این ویدئو. تکرار کلمات یک نوازنده یک رقصنده یک آشپز و یک خاخام کمدین گلدبرگ Whoopi—و نیواورلئان شاکیان وکیل جان Houghtaling دوم که پرداخت می شود برای این ویدئو.

میلیون ها نفر از کسب و کار در سراسر ایالات متحده آمریکا به “کسب و کار وقفه” بیمه. گیر بدون سوال قطع کسب و کار خود را.

اما شرکت های بیمه را تا حد زیادی حاضر به پرداخت ادعا می کند تحت این پوشش با استناد به استاندارد مورد نیاز برای آسیب فیزیکی. که یک میراث از ریشه های خود را در اوایل سال های 1900 به عنوان بخشی از اموال بیمه حمایت از تولید کنندگان از شکسته دیگهای بخار و یا دیگر عدم تجهیزات که بسته کارخانه. بیمه نیز شناخته شده به عنوان “کسب و کار درآمد” پوشش.

بیش از نیمی از اموال سیاست در نیروی امروز به طور خاص حذف ویروس ها. این شرکت تشکیل پرونده دعاوی بیشتر نگه سیاست بدون که ممنوعه. استدلال آنها برای گرفتن در اطراف بدنی-آسیب نیاز است که coronavirus چوب به سطوح و ارائه محل ناامن است.

وکلا را در بر داشت در گذشته احکام است که می گویند حوادث, ارائه, اموال غیر قابل استفاده میتواند صدمه به اموال. در یک مورد یک نیوجرسی تولید کننده غالب با آن استدلال که یک نشت آمونیاک ساخته شده اموال خود را نا مناسب برای استفاده است.

جان Houghtaling دوم در خانه اش در New Orleans با تشکیل یک ائتلاف به دنبال پرداخت تحت کسب و کار-بیمه وقفه برای ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر.

عکس: آنی فلاناگان برای وال استریت ژورنال

در اورگان policyholder به دست آمده مطلوب حاکم در هنگام آتش سوزی دود منجر به لغو, هوای آزاد, اجرای تئاتر. در نیوهمپشایر دولت بالاترین دادگاه گفت: دست دادن فیزیکی را شامل نمی شود و فقط تغییرات است که می تواند دیده می شود و یا لمس در یک مورد در مورد گربه-بوی ادرار در محل سکونت ساخت.

“وکلا و دادگاه بار تلاش خواهد کرد به شکنجه این زبان در استاندارد صنعت اشکال و سعی در اثبات چیزی وجود دارد که در واقع وجود ندارد” Chubb Ltd. مدیر اجرایی اوان گرینبرگ گفت: در یک درآمد تماس در ماه آوریل است. “صنعت خواهد شد مبارزه با این دندان و ناخن. ما چه خواهد پرداخت ما مدیون است.”

صدها نفر از دعاوی واصل شده اند و وکلا پیش بینی بسیاری از بیشتر. برخی از شاکیان وکلا معتقدند این موضوع می تواند معامله ضرر و زیان به شرکت های بیمه rivaling مسئولیت خود را از دادخواهی آزبست حدود 30 سال پیش. که در حدود 100 میلیارد دلار با توجه به A. M. Best Co. یک ولز فارگو تحلیلگر اوراق بهادار قرار می دهد شرکت های بیمه’ بدترین شرایط کسب و کار-وقفه مسئولیت در $25 میلیارد دلار است که مطابقت با ضرر و زیان از برخی رده 5 طوفان است.

حجم شاکیان و انواع سالن های افزایش شانس دلسوز قضات یا داوران برای پیدا کردن کسب و کار کوچک شاکیان برخی از وکلا می گویند.

“آن طرف دولت خط شما می توانید تاثیر نتیجه” گفت: شیدا Maniloff یک وکیل در سفید و ویلیامز LLP که نشان دهنده بیمه.

موارد در حال ورود از تاسیس پوشش-اختلاف قانون شرکت در کلاس اقدام وکلا که به طور معمول سو کسب و کار برجسته اقامه دعوی مانند Boies شیلر Flexner و مغازه های کوچکتر معمولا متمرکز بر صدمه شخصی. برخی از تبلیغات در تلویزیون و رسانه های اجتماعی برای مشتریان.

آقای Houghtaling پدید آمده است به عنوان قابل رویت ترین بازیکن.

او هیچ غریبه ای به شرکت های بیمه پس از آنها را تحت پیگرد و racking تا ثروت در مورد اختلاف و ادعا می کند از طوفان کاترینا و superstorm شنی. او تاسیس یک “کسب و کار وقفه گروه” با سرآشپزها مشهور برای جلب توجه به ادعای انکار و مربع خاموش در برابر یک صنعت اجرایی در congressionally حمایت فروم.

Chef Daniel Boulud, وکیل جان Houghtaling دوم و اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد در میدان تایمز برای اولین مکالمه تصویری در شرکت های بیمه به پرداخت تحت کسب و کار-پوشش وقفه.

عکس: لو Radin/اقیانوس آرام/را فشار دهید زوما پرس

جرقه برای آقای Houghtaling کمپین یک مهمانی شام در تاریخی خود را نیواورلئان عمارت در سنت چارلز خیابان. شب شامل چهار دوره فرانسه وعده غذایی در جداول graced با دست رنگ شده, ماسک مردی Gras. آشپز جروم bocuse, اسپانیایی خوان روجا یک دوست دیرین آقای Houghtaling, سازمان, مارس 12 وعده غذایی. شب تبدیل به یک coronavirus جلسه استراتژی.

سازمان بهداشت جهانی به تازگی اعلام کرد یک بیماری همه گیر و ایتالیا محدود کردن سفر است. به عنوان شام وارد والت دیزنی Co. اعلام کرده بود بسته شدن آن پارک به آقای bocuse, اسپانیایی خوان روجا را سرآشپزها de France رستوران.

“جروم شما نیاز به بیمه نامه خود را” آقای Houghtaling به یاد می آورد گفت. او در حال حاضر دیده می شود یک تجزیه و تحلیل توسط یک دفاع قانونی شرکت برای شرکت های بیمه گفت که کسب و کار-وقفه مدعی شد به احتمال زیاد و در بسیاری از موارد می تواند برای رد عدم فیزیکی صدمه به اموال.

او و همکاران در Gauthier مورفی & Houghtaling LLC بررسی لوید در لندن از سیاست فرانسه در سه ماهه رستوران اوشنا کوره که آنها تا به حال در دست از قبلی مهم است. در چند روز اوشنا را تبدیل به چیزی شد که به طور گسترده ای به عنوان اولین coronavirus پوشش اختلاف به زمین در دادگاه. یک لوید سخنگوی کاهش یافته است به نظر. این اقدام قانونی در حال بررسی است.

در ساختمان یک استدلال حقوقی آقای Houghtaling درو در گفتگو با مدیر یک نفره-اتومبیل های مسابقه تیم او در ایتالیا و با مردم در چین که در آن او به یک منشی برای یک شرکت انرژی او منجر آمریکایی Ethane Co. در هر دو سخت-آمار اماکن “خطر این ویروس نیست فقط فرد به فرد” اما سطح-به-فرد, او گفت:.

پژوهش نشان می دهد coronavirus می تواند اقامت در برخی از سطوح به صورت احتمالا هفته. زمان تفکر علمی است که آن را بسیار شایع به قرارداد coronavirus از آلوده سطحی—که حالت اصلی از انتقال فرد به فرد تماس برای یک دوره طولانی.

او با تمرکز بر زیر مجموعه ای از کسب و کار-پوشش وقفه که در آدرس سفارشات از مقامات مدنی. در نمونه سیاست زبان سیاست اشاره به ممنوع و دسترسی به امکانات با توجه به “فیزیکی از دست دادن و یا صدمه به اموال و دور از بیمه محل” با توجه به مایکل Menapace قانونی محقق در موسسه اطلاعات بیمه تجارت ،

جان Houghtaling دوم در خانه اش در نیواورلئان.

عکس: آنی فلاناگان برای وال استریت ژورنال

آقای Houghtaling که آن را ممکن است کمک policyholders چون اگر مدنی خاموش کردن سفارشات گفت: این ویروس رعایت سطوح و باعث آسیب فیزیکی. که می تواند کمک به مقابله با هر گونه استدلال از شرکت های بیمه است که پاک کننده خانگی می تواند پاک کردن ویروس دور.

او و کسب و کار وقفه اعضای گروه به نام آرایه ای از مخاطبین برای دریافت کلمه به مقامات دولتی آقای Houghtaling گفت. پس از آن بیش از یک دوجین خاموش کردن سفارشات به طور خاص خطاب به این موضوع گفت.

یکی از شهردار نیویورک, بیل د Blasio در ماه مارس شامل یک خط گفت: “این ویروس جسمی است که باعث از دست دادن اموال و آسیب است.”

یادگیری از آن آقای Houghtaling گفت: “این حماسه است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید کسب و کار وقفه در بیمه پوشش ضرر و زیان از این بیماری همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

دفتر شهردار در آن گفت: “صحبت با افرادی که به نگرانی در مورد بیمه و کار با آنها اضافه کردن بند” برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

چهار عضو از آقای Houghtaling گروه—سرآشپزها مشهور Daniel Boulud, Thomas Keller ولفگانگ جن و ژان ژرژ Vongerichten—صحبت با تلفن به رئیس جمهور تهمت در اواخر ماه مارس برای درخواست کمک از سوی شرکت های بیمه به پرداخت کردن. آنها به سمت چپ جزئیات به آقای Houghtaling, که گفت که او کشیده و همه nighter به نوشتن چهار-صفحه نامه.

رئیس جمهور مطرح موضوع در مارس جلسه گفت: رستوران به او گفته بود آنها پرداخت می شود برای کسب و کار-پوشش وقفه دهه اما در حال حاضر آنها به آن نیاز دارند و شرکت های بیمه نمی خواهید به پرداخت. او گفت: او می دانست که برخی از سیاست های همه گیر استثنائات اضافه کرد: “من می خواهم برای دیدن و شرکت های بیمه پرداخت اگر آنها نیاز به پرداخت اگر آن را عادلانه است.”

جکسنویل بیچ صاحب رستوران همین Nicol توضیح می دهد که چگونه او این است که نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان امن از coronavirus در حالی که همچنین مطابق با دولت اشغال مقررات به عنوان فلوریدا رسیده جدید پرونده در ماه ژوئن. عکس: همین Nicol/TacoLu

بیمه برخی از مفهومی پشتوانه برای موضع خود را که کسب و کار-پوشش وقفه نیست که برای بیماری های همه گیر. انجمن ملی بیمه کمیسیون استاندارد-تنظیم برای تنظیم کننده دولت می گوید: بیماری های همه گیر را نقض کاردینال اصل بیمه است که تعداد زیادی از policyholders استخر خطر خود را به صندوق چند ضرر و زیان در هر زمان. در یک بیماری همه گیر تقریبا همه بیمه گذاران زیان رنج می برند و به طور همزمان.

هنوز هم یکی از ایالت کالیفرنیا است هشدار شرکت های بیمه به نسبتا تحقیق و بررسی و کسب و کار-وقفه ادعا می کند. کمیسر بیمه ریکاردو لارا گفت: در یک مارس متوجه بخش خود را تا به حال دریافت شکایات متعدد از بیمه-نمایندگان صنعت “تلاش برای منصرف کردن کسب و کار بیمه” از ادعا و امتناع از بررسی آن واصل شده است.

ویروس محرومیت است که بسیاری از سیاست ها در حال حاضر شامل به وجود آمد پس از سارس ترساندن در اوایل 2000s. این کار از بیمه, خدمات, دفتر, Inc., یک بخش خصوصی شرکت با توابع که شامل نوشتن و بیمه-سیاست اشکال.

این شرکت گفت که تنظیم کننده است که در حالی که محرومیت در حال حاضر خطاب آلودگی آن می خواستم برای اضافه کردن زبان به جلوگیری از policyholders به دنبال گسترش پوشش در طول یک بیماری همه گیر بر خلاف سیاست قصد. “محرومیت از دست دادن ناشی از ویروس یا باکتری” آن خوانده شده و در بالای صفحه.

زمانی که بزرگ پیاز میخانه گروه در شیکاگو دریافت یک اخطار رد آن کسب و کار-وقفه ادعا می کنند: “این یک احساس ناتوانی کامل…بزرگترین فروشي گفت:” اریک Baylis شرکت را مالک است.

اریک Baylis در Fatpour ضربه بزنید با این نسخهها کار در رستوران در ماه آوریل است.

عکس: TNS/زوما پرس

آقای Baylis تا به حال فقط furloughed 473 کارکنان زیر حالت توقف به ناهار خوردن در خدمات و شمارش شد در یک پرداخت برای کمک به پوشش اجاره و آب و برق و بازگشایی هزینه برای شش رستوران. “این چه بیمه ای است که در ذهن من: آماده برای غیر منتظره” او گفت:.

خود را وکیل در King & Spalding فکر یک طرح دعوی در دادگاه در برابر جامعه بیمه شرکت. می توانست شایستگی به دلیل بزرگ پیاز را سیاست نمی صراحتا بیماری های عفونی یا بیماری های همه گیر. طرح دعوی در دادگاه می گوید: سیاست های نوشته شده برای پوشش تمام خطرات به طور خاص حذف شدند.

انکار نامه از بیمه گر اشاره کرد زبان نیاز به یک “مستقیم از دست دادن فیزیکی” به ملک برای یک کسب و کار-وقفه ادعا می شود معتبر است.

مانند آقای Houghtaling آقای Baylis وکلا حفظ coronavirus ایجاد خطرناک فیزیکی است. پرونده در دادگاه فدرال در شیکاگو کت و شلوار نیز مدعی جامعه گمراه شاکیان با ارسال یک توجه داشته باشید در اواخر ماه مارس “برای تضعیف policyholders حتی از تشکیل پرونده claims…by با استناد به یک بیماری همه گیر محرومیت وجود ندارد که” در سیاست های خود را.

شرکت بیمه متقابل شرکت کاهش یافته است به نظر در کت و شلوار. یک سخنگوی گفت: امروز “غیر قابل انکار به چالش کشیدن” شرایط اصلا به تغییر شرایط قراردادهای بیمه.

اوان Greenberg مدیر عامل شرکت Chubb Ltd. دیده می شود در رسانه ها و فن آوری در کنفرانس در سان ولی, آیداهو در ماه جولای سال 2019.

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

به عنوان دادخواهی است نصب شده, بیمه مدیران باید گذراند نظر قطعات از جمله یکی از Chubb آقای گرینبرگ برای وال استریت ژورنال. صنعت راه اندازی یک وب سایت است که دوئل با یکی از آقای Houghtaling کسب و کار وقفه ،

به نام آینده آمریکا بیمه و بیمه اتکایی یا نمایشگاه, کمپین بیمه سایت, برجسته و آنچه در آن اموال و تلفات صنعت کمک به جوامع مانند صدها میلیارد دلار در ادعای پرداخت می شود.

بخشی از این صنعت تلاش شامل تلاش برای برطرف کردن مفهوم آن است که عمق سوراخ به اندازه کافی برای حل و فصل کسب و کار’ گلایه. آمریکا اموال-تلفات صنعت بیمه حدود 800 میلیارد از “مازاد” مدت آن برای دارایی منهای بدهی. بسیاری از بیمه کردن خطر ابتلا به reinsurers که سرمایه اضافی از $400 میلیارد دلار با توجه به ولز فارگو اوراق بهادار تحلیلگر Elyse گرینسپن.

او تخمین زده می شود در ایالات متحده صنعت می تواند در جذب 150 میلیارد دلار ضرر و زیان و بدون تاثیر قابل توجهی. بیمه گروه تجارت می گویند بسیاری از سرمایه خود را پشت کردن ذخایر موجود برای انواع ادعا و یا مورد نیاز است برای آینده طوفان و آتش سوزی.

صنعت بیمه یک بیت از اخبار خوب در ماه مه هنگامی که یک قاضی فدرال طرفه با یک شرکت بیمه تفسیر قانون ایالت نیویورک.

قاضی منطقه والری Caproni گفت: در یک جلسه او را از حکومت در برابر یک ناشر به دنبال نیروی یک شرکت بیمه به پرداخت $197,000 در یک ادعا است. یک وکیل برای زندگی اجتماعی مجله گفت: coronavirus آسیب دیده بود آن ملک که قاضی پاسخ داد: “آن خسارت ریه ها. آن را آسیب نمی زند چاپ پرس” با توجه به متن.

قاضی گفت که او احساس بد برای درد و رنج کسب و کارهای کوچک “اما نیویورک قانون روشن است که این نوع از کسب و کار وقفه نیاز به برخی از آسیب به اموال….شما دریافت می کنید یک ستاره طلا برای خلاقیت است.”

قبل از او صادر شده نوشته شده است نظر وکیل گابریل Fischbarg کناره گیری کرد در این مورد. او گفت: مشتری خود را با هدف refile.

نوشتن به لسلی jason peck در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>