مردم بررسی فرم 3-D چاپگر رومیزی توسط Formlabs در لاس وگاس در سال 2016. این شرکت یکی از بسیاری از در حال حاضر به دنبال توزیع مجدد آن فرایند مونتاژ به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به ایالات متحده تعرفه ها در واردات از چین. عکس: رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—ایالات متحده بسیاری از شرکت ها در حال مانور برای گریز تعرفه های واردات چین, تجارت وکلا و مشاوران تدارکات می گویند با استفاده از انواع استراتژی برای اجتناب از پرداخت بدون upending زنجیره تامین خود را.

تعرفه باقی می ماند در حدود 370 میلیارد دلار واردات چین به ایالات متحده در سال است. رئیس جمهور تهمت است گفت: آن دسته از عوارض را تشویق شرکت ها به تغییر تولید به آمریکا اما بسیاری از واردکنندگان می گویند چنین حرکت غیر عملی است. در عوض آنها در حال افزایش سرعت خود را مونتاژ خطوط و مسیرهای حمل و نقل به نگه داشتن بسیاری از عملیات خود را در چین—اما در راه است که نمی شود آنها را ملزم به پرداخت تعرفه به دولت ایالات متحده است.

برخی از شرکت ها تصمیم گرفته اند برای حرکت کوچک اما گام مهم در فرایند تولید خارج از چین پس از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات که تعیین رسمی منشاء یک محصول را در نظر نمی آن را به بود از چین است.

Formlabs Inc., 3-D-پرینتر ساز در سامرویل, Mass., منتقل تولید برای برخی از آن تخته مدار از چین به ویتنام پس از مقامات گمرکی تعیین می شود در ماه اکتبر که این جزء—مادربرد—بخشی ساخته شده است که محصول نهایی یک چاپگر 3-D.

چاپگر مونتاژ نهایی هنوز هم رخ می دهد در شنژن چین اما مادربرد حرکت باید صرفه جویی در هزاران دلار در تعرفه ها گفت: کریستف مندی این شرکت از تولید است.

“این قطعا یک سود خالص” او گفت:.

هیچ یک آهنگ چقدر شرکت های ایالات متحده را نجات داد با استفاده از این استراتژی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز شده levying اضافی تعرفه های واردات چین در ماه جولای سال 2018 است. و تا مطمئن شوید که بسیاری از ایالات متحده وارد تحمل هزینه اضافه.

ایالات متحده جمع آوری $21.2 میلیارد دلار در تعرفه درآمد در اخیر دوره سه ماه منتهی به دسامبر. 31 در مقایسه با $9.4 میلیارد دلار در سه ماهه مشابه در سال 2017, قبل از تعرفه های جدید به اثر رفت.

با چنین حجم بالایی از واردات چین هنوز هم به موضوع تعرفه ها “شرکت ها به دنبال زیر هر سنگ به سعی کنید به صرفه جویی در پول” گفت: مرلین-شادی Cerny, تجارت بین المللی وکیل با میامی-شرکت مبتنی بر Sandler, تراویس & روزنبرگ.

رایج ترین روش اول به صرفه جویی در پول است که با توسل به نماینده تجاری ایالات متحده به طور موقت تصویب پرداخت تعرفه ها. شرکت ها باید ثبت بیش از 52,000 درخواست اما مقامات تجارت شده اند اعطای تنها 2 در هر 10 برنامه های کاربردی اخیر پذیرش نرخ های در حال اجرا در یک بخش از آن است. بسیاری از شرکت ها در حال تبدیل به تجارت وکلا و مشاوران تدارکات برای پیدا کردن راه های دیگر در اطراف تعرفه ها.

تام گولد معاون رئیس جمهور از جهانی گمرک در سان فرانسیسکو فورواردر حمل و نقل Flexport گفت: صدها نفر از شرکت های ایالات متحده استخدام شرکت های مانند خود را به تدبیر حرکت برای کاهش تعرفه هزینه های.

در یک مثال آقای گولد گفت که او متقاعد شده یک شرکت آمریکایی است که تولید کننده کامپیوتر روتر به حرکت بخشی از آن چینی خط مونتاژ. در حال حاضر کارگران در کشور همسایه ویتنام وصل مدار به روتر چاپ تخته مدار است, که نشانه دقیق لحظه کامپیوتر روتر متولد شده است با توجه به یک دهه 1980 آداب و رسوم حاکم است.

ایالات متحده و چین امضا قرارداد مارک آتش بس در جنگ تجاری بین دو کشور با رئیس جمهور تهمت و گفت آن را یک “گام مهم’ به سوی یک آینده ‘عادلانه و متقابل تجارت است.’ عکس: وانگ یانگ/رادیو فردا از طریق زوما سیم

کارگران پس از آن کشتی که در قسمت پشت به چین برای نهایی پردازش و بسته بندی. این شرکت که آقای گولد کاهش یافته است به شناسایی ذخیره شده بیش از $100,000 در تعرفه ها پس از تغییر, او گفت:.

تجارت وکلا و مشاوران با تکیه بر چندین دهه از احکام از مقامات گمرکی که تعیین زمانی که یک مجموعه ای از قطعات می شود یک محصول—برای مثال زمانی که پارچه cutouts, زیپ و نخ را می توان به نام یک جفت شلوار است که می تواند موضوع را به تعرفه ها.

منشاء قوانین را می توان مشخص نیست بنابراین قبل از حرکت شرکت های تولید خواهد شد و گاهی اوقات اجرای سناریوهای گذشته مقامات گمرک به ببینید که چگونه آنها را تعیین منشاء یک محصول مونتاژ شده در کشورهای مختلف است.

پاسخ نامه از آداب و رسوم که نوشته شده علنا نشان می دهد که ده ها تن از شرکت ها به فکر مونتاژ حرکت می کند. در ماه های اخیر Samsung Electronics Co. و Fitbit , Inc. اجرا تولید سناریوهای گذشته مقامات آداب و رسوم.

“اجتناب از وظایف با استفاده از قانون به نفع خود استفاده متفاوت از غیرقانونی فرار از وظایف” گفت: وکیل دبورا استرن از Sandler, تراویس & روزنبرگ.

یکی دیگر از صرفه جویی در پول استراتژی حذف تعرفه برای خرده فروشان که در مسیر کوچک محموله از چین کالا از طریق مکزیک و کانادا است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آن را تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجارت اهداف برای شرکت ها برای پیدا کردن راه های قانونی اطراف پرداخت تعرفه بر کالاهای چینی? پیوستن به مکالمه زیر.

تحت قانون فدرال شرکت های مجاز به واردات بسته به ارزش کمتر از 800 دلار و ارسال آنها را به طور مستقیم به مشتریان بدون پرداخت تعرفه ها. شرکت لجستیک گفت خرده فروشان به طور فزاینده ای در حال ارسال محموله های چینی ساخته شده موجودی انبارها واقع فقط در طول مرز جایی که آنها می توانید انجام سفارشات برای ایالات متحده خریداران به سرعت و جست و خیز پرداخت تعرفه برای سفارشات کوچکتر.

ورزشی پوشاک فروشنده Hylete Inc. در حال آماده سازی به مسیر موجودی از طریق یک انبار توسط Baja تحقق در تکت, مکزیک. تاسیس در سال 2012 سولانا بیچ کالیفرنیا خرده فروش اقلام عمدتا در چین ساخته شده و تقریبا همه از آن سفارش مشتری تحت 800 دلار است.

مدیران شرکت برآورد تاکتیک صرفه جویی خواهد شد $2 میلیون نفر در این سال است.

“همه ما در حال رقابت با آمازون جهان, بنابراین ما نیاز است که با سرعت به تحویل” گفت: کیت Nowlan, یک Hylete معاون رئیس جمهور که گفت: این شرکت در حال خرید و فروش در حدود 15 میلیون سال گذشته است.

چاد روبین, بنیانگذار فکر می کنم بسیار مهم می سازد شرکت خود را خلاء کیسه های فیلتر قهوه و موارد دیگر در کارخانه های چینی. پس از این تعرفه ها ضربه او شروع به ارسال برخی از محصولات خود را به مکزیک انبار جایی که آنها در انتظار حمل و نقل به آمریکا خریداران از طریق آمازون.com و دیگر بازارهای آنلاین.

آقای روبین که همچنین مدیر عامل شرکت موجودی-مدیریت-نرم افزار شرکت Skubana گفت که فکر می کنم بسیار مهم به طور معمول طول می کشد و در بین از 30000 و 50000 سفارشات یک ماه و انحراف از طریق مکزیک به او داده لبه شدید محیط زیست خرده فروشی.

“آن را تبدیل به یک مزیت رقابتی,” او گفت:.

تغییر خطوط مونتاژ و یا مسیرهای حمل و نقل نیست خود را بدون هزینه. اکثر شرکت ها نیاز به هر دو قرارداد با شرکت های لجستیک و یا حرکت تولید تجهیزات و آموزش کارگران در یک کشور خارجی با سیستم های حقوقی مختلف—مراحل مدیران اغلب به عنوان عملیاتی سردرد.

“آنها واقعا نمی خواهید به آن را انجام دهد به خاطر آن یک درد” گفت: استیون صفحه رئیس جمهور از کانادا تدارکات شرکت Stalco Inc., که تورنتو انبار حمل تعداد فزاینده ای از تعرفه ها-رایگان بسته برای مشتریان ایالات متحده.

و نه می تواند در هر شرکت و پیدا کردن یک راه برای کاهش تعرفه ها. “برای هر کسی که می آید در شما میبینم و شما prod” گفت: رابرت سیلورمن نیویورک معامله وکیل با Grunfeld, با اینکه desiderio, Lebowitz, سیلورمن & Klestadt LLP. یکی از مشتریان یک پلاستیک-کیسه های وارد کننده در نهایت داد تا در پیدا کردن یک راه برای کاهش تعرفه ها.

“گاهی اوقات هیچ چیز کار می کند,” او گفت:.

نوشتن به کتی Stech Ferek در katherine.stech@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو