شرکت های پیدا کردن قدرت پردازش جدید برای کنترل از راه دور کارگر

برای رفتند کارگران از راه دور شرکت ها در حال تلاش برای پیدا کردن قدرت پردازش است که می تواند کمک به آنها در مقابله با فشارهای جدیدی.

عکس: کسر Conventi/زوما پرس

به عنوان بسیاری از شرکت های وارد ماه سوم مستند با هیچ پایان روشن در نزد کارفرمایان هستند با قدرت پردازش جدید که ممکن است آدرس برخی از مبارزات کارگران از راه دور مواجه هستند خود به خود.

مثلا Hewlett Packard Enterprise Co., مستقر در سان خوزه, کالیفرنیا در ماه آوریل آغاز شده و به کارکنان دسترسی به مدیتیشن و تمرکز حواس خدمات از فضای, Inc. برخی از 9000 از شرکت کارگران در آن سعی هزینه بیش از 500,000 دقیقه در برنامه.

هیولت در حال حاضر ارائه شده دیگر سلامت روان پشتیبانی اضافه شده اما فضای فوقانی به کمک به کارکنان جدا حتی—و یا شاید به خصوص با کار نقل مکان به خانه گفت: Alan ممکن است که به عنوان رئیس مردم افسر در هیولت.

“بسیاری از مردم به طور ناگهانی محوری به کل متفاوت محیط کار,” او گفت:. “چگونه می توانم به شما در حفظ تمرکز, تمرکز حواس در یک محیط است که شما دیگر کنترل تا آنجا که شما شاید تا به حال در یک کلاسیک دفتر محیط زیست به دلیل آنچه که شما در اطراف خانه خود و یا دیگر پتانسیل وقفه?”

او افزود: “ما نیاز به یک پلت فرم است که می تواند فعال اعضای تیم به دور است.”

اما فضای, همچنین ممکن است در خدمت به کارکنان همراه با چالش های مانند مراقبه برای تعداد معینی از دقیقه در یک ماه گفت: لیندسی Crittendon سر از فضای برای کار برنامه.

“کسب و کار به طور فزاینده ای شاهد اهمیت پرداختن به تاثیر استرس مزمن است که در افراد—یا در خط پایین خود را از بهره وری از دست رفته, بهداشت و درمان صرف و فرسایشی” خانم Crittendon گفت.

کارفرمایان نیز در تلاش برای جبران از دست دادن قدرت پردازش وابسته به دفتر مانند ناهار رایگان در کافه تریا و یا به مکان هایی که بسته شده در حال حاضر یارانه, عضویت در باشگاه.

در فضای نرم افزار ارائه می دهد مراقبه و تمرکز حواس تمرین.

عکس:
Headspace

مالی شرکت نرم افزار BlackLine Inc., برای مثال تا به حال کمک به کارکنان به عضویت ClassPass, Inc., که اجازه می دهد تا کاربران را به کلاس در انواع سالن های ورزشی و استودیو است.

در حال حاضر فولاد است تست چهار هفته سری از کلاس های مجازی از طریق ClassPass. این شرکت در جریان یک زندگی کلاس با تم های مختلف—یوگا یا پیلاتیز برای مثال—در هر هفته. هر کلاس برگزار شد و در چهار زمان مختلف به کارکنان در سراسر مناطق مختلف یک فرصت به آن را.

حدود 40 کارکنان پیوست اولین بار در هفته یوگا جلسه گفت: استر یانگ جهانی, مزایای مدیر برای BlackLine.

“همانطور که ما در گذار به, مجازی و یا به طور کامل مجازی یا پراکنده محیط زیست ما نیاز به مطمئن شوید که ما هنوز هم همچنان به ایجاد یک فرهنگ که در آن ما متصل شد,” خانم یانگ گفت.

بیشتر

  • Colorblind کاربران تکنولوژی فشار طراحان به استفاده از سیگنال های فراتر از رنگ 5 ژوئن 2020
  • کوک آن را به خودتان? رستوران دیدن آینده برای وعده غذایی کیت Postpandemic. 29 مه سال 2020
  • سفر و مهمان نوازی شرکت ها می خواهند مشتریان برای دیدن آنها را تمیز کردن مه 27 سال 2020

اما قدرت پردازش نیز می تواند به شکل نزدیک تر پرداختن به همه گیر. مدیریت هتل شرکت مونتاژ بین المللی شروع به ارائه کارکنان با عضویت به یکی پزشکی خدمات ارائه مجازی و در دفتر مراقبت است که همسو با 1Life, بهداشت و درمان, Inc. با یک پزشکی عضویت کارکنان می توانند برنامه پزشکی از راه دور قرار ملاقات ارسال پیام به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, دوباره پر کردن نسخه و بیشتر به عنوان یک راه برای مکمل های بهداشت و درمان خود را پوشش.

این شرکت همچنین با استفاده از یک پزشکی به انجام روزانه ارزیابی کارکنان برای اطمینان از آنها بدون علائم Covid-19.

Jason Herthel رئیس جمهور و رئیس اجرایی در مونتاژ بین المللی مستقر در ارواین کالیفرنیا گفت: یکی دیگر پزشکی عضویت به نظر می رسید مانند یک همراه و همدم روزانه Covid-19 غربالگری. مهمانان که ماندن در برخی از خواص عمل مونتاژ نیز دریافت 30 روز عضویت افتخاری به یکی پزشکی.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها آماده دسترسی در کف دست خود را به مراقبت های پزشکی” آقای Herthel گفت: از مونتاژ کارکنان.

کسب و کار در تلاش هستند تا یکی کردن قدرت پردازش و همچنین.

قبل از همه گیر مراتع دفتر داخلی است که مقر آن در نیویورک استفاده می شود به حوادث مانند شراب در روزهای چهارشنبه و پیتزا در روزهای جمعه. کسانی که در حال حاضر این شرکت رفت و به SnackMagic یک نام تجاری جدید از آشپزخانه ورزشگاه Inc., به کارکنان اجازه می دهد برای انتخاب 45 دلار ارزش از تنقلات به فرستاده اند به خانه های خود. قبل از coronavirus آشپزخانه وارد ورزشگاه کارگران سفارش از رستوران های متعدد به واحد تحویل برای دفاتر.

SnackMagic حمل بیش از 10 ، 000 از آن جعبه پس از معرفی آن در مارس 7, آشپزخانه, ورزشگاه گفت.

“این است که در جامعه حس نگه می دارد که هر کس به آینده و این بدان معنی است که ما نیاز به تلاش و تمرکز است که حتی زمانی که ما در این دفتر گفت:” ماریسا آلن افسر ارشد عامل و مالک مشترک از مراتع اتاق داخلی.

نوشتن به Ann-Marie Alcantara در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im